Beykoz amatörleri hafta boyunca sahalarda olacak

  • 0
  • 5823

Beykoz amatör spor kulüpleri hafta sonu maç programı belli oldu.

Cumartesi, pazar günleri oynanacak maçların yanı sıra hafta içine de sarkacak karşılaşmalar, salı, çarşamba ve perşembe günlerinde oynanacak.

26 Ekim 2019 Cumartesi

Tuzla Belediyesi Orhanlı Stadı

12.30 Çekmeköy Belediyesi Alemdağ - Beykoz 1908 A.Ş. Süper Amatör Lig:

Paşabahçe Stadı

12.00 İstanbul Mesudiyespor - Beylerbeyispor Süper Amatör Lig:

14.00 Paşabahçespor - Başakşehirspor Süper Amatör Lig:

16.00 Paşabahçespor - Bulvarspor U16A:

Sarıgazi Stadı

15.30 Sancaktepespor - TED İstanbul Koleji SK Süper Amatör Lig:

Sultanbeyli Belediye Sahası

15.00 Sultanbeylispor - Kanlıcaspor 1.Amatör Lig:

Çakmak Sahası

16.00 Çekmeköy Çarşı Anadoluhisarı İdmanyurduspor U16B:

Gümüşsuyuspor Sahası

12.00 Üsküdar Salacak - A.Hisarı İdmanyurduspor U12:

13.00 Kavacıkspor - Gümüşsuyuspor U12:

14.00 Ortaçeşmespor - Çubukluspor U12:

15.00 Küplüce Gençlik - Örnekköyspor U12:

16.00 Soğuksuspor - Çavuşbaşıspor U12:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

15.00 Kavacıkspor - Çengelköyspor U16A:

Maltepe Bld. İdealtepe Sahası

15.00 İdealtepespor - Çubukluspor U16A:

Ortaçeşme Stadı

15.00 Gümüşsuyuspor - Pendik Güllübağlarspor U16A:

27 Ekim 2019 Pazar

 

Ortaçeşme Stadı

14.30 Ortaçeşmespor - Albayrakspor Süper Amatör Lig:

Kartal 75.Yıl Sahası

15.00 Cevizli Anadoluspor - Çavuşbaşıspor Süper Amatör Lig:

Eyüp Karadolap Sahası

14.30 Karadolapspor - Kavacıkspor Süper Amatör Lig:

Kağıthane Belediyesi Nurtepe Stadı

14.30 Kağıthanespor - Soğuksuspor Süper Amatör Lig:

Beykoz Stadı

15.00 Beykoz 1908 - Kozyatağıspor U14B:

Çavuşbaşıspor M. Hanefi Dilmaç Sahası

12.00 Çavuşbaşıspor - Sancaktepe Ziganaspor U14B:

Gümüşsuyuspor Sahası

15.00 Tokatköyspor - Çiğdemspor U12:

16.00 Paşabahçespor - Boğaziçi 1907 Spor U12:

17.00 Kirazlıtepespor - Beykoz 1908 U12:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

12.00 Kavacıkspor - Kartalspor U14A:

15.00 Kemahspor - Çubukluspor 1.Amatör Lig:

Kaynarca Sahası

14.00 Tuzla Plevnespor - Gümüşsuyuspor U14B:

Maltepe Belediyesi İdealtepe Sahası

12.00 İdealtepespor - Çubukluspor U14A:

Ortaçeşme Sahası

12.00 Ortaçeşmespor - Pendik Güllübağlarspor U14A:

Paşabahçe Stadı

12.30 Soğuksuspor - Girne Gençlik SK U14B:

14.00 Paşabahçespor - Kirazlıtepespor U14A:

Sarıgazi Stadı

14.00 Sancaktepe Belediye Gençlik - A.Hisarı İdmanyurdu U14B:

29 Ekim 2019 Salı

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

15.00 Kavacıkspor - Çubukluspor U16A:

Ortaçeşme Stadı

15.00 Ortaçeşmespor-Çengelköyspor U16A:

Paşabahçe Stadı

13.00 Gümüşsuyuspor - Bağlarbaşıspor U16A:

15.00 Paşabahçespor - Sancaktepespor U16A:

Selimiye Stadı

13.00 Üsküdar İcadiyespor - Çavuşbaşıspor U16B:

Yeni Sahra Suni Çim Stadı

14.00 Bostancıspor - A. Hisarı İdmanyurduspor U16B:

30 Ekim 2019 Çarşamba

Beykoz Stadı

15.00 Çubukluspor - Küçükyalı Örnekspor 1.Amatör Lig:

Alemdağ Stadı

15.00 Pendik Kaynarcaspor-Gümüşsuyuspor 1.Amatör Lig:

Dolayoba Sahası

16.00 Dolayobaspor - Kavacıkspor U14A:

Kanlıca Stadı

16.00 Çengelköyspor - Ortaçeşmespor U14A:

Kartal Yunus Sahası

16.00 Marmara Karayolları - Soğuksuspor U14B:

Sultanbeyli Belediye Sahası

15.30 Sultanbeylispor - Beykoz 1908 U14B:

31 Ekim 2019 Perşembe

Alemdağ Stadı

14.00 Çekmeköy Bld. Alemdağspor - TED İstanbul Koleji SK U14B:

Kanlıca Stadı

13.00 Çubukluspor - Bağlarbaşıspor  U14A:

15.00 Kanlıcaspor - Özkaracaahmetspor 1.Amatör Lig:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

12.00 A.Hisarı İdmanyurduspor - Yeldeğirmenispor U14B:

Paşabahçe Stadı

16.00 Gümüşsuyuspor - Özataşehirspor U14B:

Yeni Sahra Suni Çim Stadı

16.00 Ataşehir Arenaspor - Paşabahçespor U14A:

Spor Servisi

Beykoz'da Atatürk Kupası'nın son efsanesi de uğurlandı
Önceki Beykoz'da Atatürk Kupası'nın son efsanesi de uğurlandı
Beykoz’da ambulansa yol vermeyen sürücüye 30 bin lira ceza
Sonraki Beykoz’da ambulansa yol vermeyen sürücüye 30 bin lira ceza
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz