Spor

Beykoz amatörleri baş döndürdü

Beykoz amatörleri baş döndürdü
19.03.2015 18:10
| | |
3759

Beykoz İlçesini Amatör Liglerde çeşitli kategorilerde temsil eden takımların maç trafiği adeta baş döndürdü.

İçinde bulunduğumuz hafta başında U13 Yaş maçlarının da başlamış olması Kulüp Yönetimlerini zora sokacak gibi.

Her yaş kategorisi için gidilen maçlara ayrı araç bulmak zorunda olan kulüpler bir de değişik sahalarda yakın saatlere verilen maçlar nedeni ile hangi hocanın, hangi yöneticinin hangi maça yetişebileceğini kara kara düşünmeye başladı.

Dost Beykoz Spor servisi yine özverili bir çalışma ile Haftanın maç listesinde yer ala yüzlerce maç içinden Beykoz takımlarının maçlarını yoğun bir incelemenin ardından ayıklayıp sizlerle paylaştı. İşte TFF İstanbul-ASKF verilerine göre haftanın maç listesi


21 MART 2015 CUMARTESİ
 

ORTAÇEŞME SAHASI
09.30 GÜMÜŞSUYUSPOR-MESUDİYESPOR U13 :
11.00 MESUDİYESPOR-KÜÇÜKYALI YELKENSPOR U14 :
12.30 GÜMÜŞSUYUSPOR-KARTALGÜCÜ U14
14.00 GÜMÜŞSUYUSPOR-ALEMDAĞSPOR U19/1 :
16.00 DNZ.İŞLETMELERİ-SİTESPOR 2.AMATÖR LİG :
A.HİSARI SPOR AKADEMİSİ STADI
10.00 RÜZGARLIBAHÇESPOR-ÇENGELKÖYSPOR U16 :
 

İÇERENKÖY SAHASI
10.00 TAÇSPOR-SOĞUKSUSPOR U16 :
 

GÜMÜŞSUYU SAHASI
10.00 BEYKOZ 1908-ÇİĞDEMSPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ :
11.00 ORTAÇEŞMESPOR-KÜÇÜKSU YENİMAHALLESPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ 12.00 ÖRNEKKÖYSPOR-DNZ.İŞLETMELERİ U12 ORHAN SAKA LİGİ :
13.00 GÜMÜŞSUYUSPOR-ÇAVUŞBAŞISPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ :
14.00 PAŞABAHÇESPOR-DUDULLUSPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ :
 

A.HİSARI SPOR AKADEMİSİ DIŞ SAHA
11.30 BEYKOZ 1908-KAVACIKSPOR U13:
14.30 KAVACIKSPOR-UĞUR MUMCU U14:
 

FENERBAHÇE DEREAĞZI TESİSLERİ
12.00 ÇUBUKLUSPOR-PAŞABAHÇESPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ:
 

MALTEPE BLD.İDEALTEPE SUNİ ÇİM SAHASI
12.00 MALTEPE BLD.-PAŞABAHÇESPOR U16:
 

PAŞABAHÇE STADI
12.00 BEYKOZ 1908-BAĞLARBAŞISPOR U14:
13.30 BEYKOZ 1908-KARTAL ÇAVUŞOĞLUSPOR U19/1:
 

YENİSAHRA SUNİ ÇİM
13.30 YONCASPOR-RİVASPOR 2.AMATÖR LİG:
İSTANBUL SİTE SAHASI
14.00 FETİH KELKİT-ORTAÇEŞMESPOR U16:
 

ÇAVUŞBAŞI SAHASI
14.00 KÜÇÜKSU YENİMAHALLESPOR-İÇERENKÖY İDMANYURDU U16 :
16.00 ÇAVUŞBAŞISPOR-İST.KARTAL BLD.SPOR U19/1:
 

SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI
16.00 PAŞABAHÇESPOR-BEŞYÜZEVLERSPOR SAL KLASMAN :
 

DOLAYOBA SAHASI
16.00 ARTUKBEY İÖ-ÖRNEKKÖYSPOR 2.AMATÖR LİG :
 

HAYDARPAŞA STADI
16.00 ÜSKÜDAR ÇINARSPOR-KANLICASPOR 2.AMATÖR LİG :
 

KAYNARCA SAHASI
16.00 PENDİK DOĞANSPOR-ÇUBUKLUSPOR U16 :
 

22 MART 2015 PAZAR
 

ORTAÇEŞME STADI
10.15 AKBABASPOR-ÜSKÜDAR İCADİYESPOR 2.AMATÖR LİG :
15.30 ÇİĞDEMSPOR-İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR 2.AMATÖR LİG :
 

A.HİSARI SPOR AKADEMİSİ STADI
10.30 BEYKOZ 1908-BALKAN YEŞİLBAĞLARSPOR U16 :
12.00 KAVACIKSPOR-GÜMÜŞSUYUSPOR U16 :
 

PAŞABAHÇE STADI
12.00 PAŞABAHÇESPOR-SANCAKTEPE ZİGANASPOR U14 :
14.00 PAŞABAHÇESPOR-SULTANBEYLİ BLD.SPOR U19/1 :
 

RİVA STADI
12.30 ÇAVUŞBAŞISPOR-ÇUBUKLUSPOR U13 :
14.00 ANADOLUKAVAĞISPOR-ERENKÖY ACARSPOR 2.AMATÖR LİG :
16.00 GÖLLÜSPOR-YENİDÜNYASPOR 2.AMATÖR LİG :
 

GÜMÜŞSUYU SAHASI
13.00 TED İST KOLEJİ SK-ÇEKMEKÖYSPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ :
15.00 BEYKERBEYİSPOR-SOĞUKSUSPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ :
16.00 KAVACIKSPOR-RÜZGARLIBAHÇESPOR U12 ORHAN SAKA LİGİ :
 

FİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI
13.00 LİBADESPOR-ÇUBUKLUSPOR U14 :
14.30 ÖZATAŞEHİR-KÜÇÜKSU YENİMAHALLESPOR U14 :
 

ALEMDAĞ STADI
13.00 ÇEKMEKÖY-ORTAÇEŞEMSPOR U19/1 :
 

HAYDARPAŞA STADI
14.00 SALACAKSPOR-TOKATKÖYSPOR U16 :
 

A.HİSARI SPOR AKADEMİSİ DIŞ SAHA
14.30 TED İST KOLEJİ SK-ŞİLESPOR U13 :
16.30 ORTAÇEŞMESPOR-SOĞUKSUSPOR U13 :
 

SULTANBEYLİ 75.YIL STADI
16.00 İSTANBUL ESNAFSPOR-MESUDİYESPOR 2.AMATÖR LİG :
 

KARTAL 75.YIL SAHASI
16.00 CEVİZLİ ANADOLU-ÇAVUŞBAŞISPOR U16 :
 

25 MART 2015 ÇARŞAMBA
 

KAYNARCA SAHASI
16.00 KAVAKPINARSPOR-GÖLLÜSPOR 2.AMATÖR LİG :
 

ORTAÇEŞME SAHASI
16.00 MESUDİYESPOR-MALTEPE YILDIZSPOR 2.AMATÖR LİG :
 

İÇERENKÖY SAHASI
16.00 İST.ATAŞEHİRSPOR-AKBABASPOR 2.AMATÖR LİG :
MALTEPE BLD.İDEALTEPE SUNİ ÇİM
16.00 GÜLENSUSPOR-ÇİĞDEMSPOR 2.AMATÖR LİG :
 

26 MART 2015 PERŞEMBE
 

SELİMİYE STADI
15.00 PAŞABAHÇESPOR-ATAŞEHİR ÇAMOLUKSPOR SAL KLASMAN :
 

ORTAÇEŞME SAHASI
16.00 ÖRNEKKÖYSPOR-FENERYOLUSPOR 2.AMATÖR LİG :
 

RİVA STADI
16.00 RİVASPOR-FK 1864 2.AMATÖR LİG :
 

SULTANBEYLİ 75.YIL STADI
16.00 ORTADAĞSPOR-DENİZCİLİK İŞLT 2.AMATÖR LİG :
 

PAŞABAHÇE STADI
16.00 KANLICASPOR-DOĞANGÜNEŞ 2.AMATÖR LİG :

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler:

0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"