Spor

Beykoz amatörleri 9-10 Şubat 2019 maç programı

Beykoz amatörleri 9-10 Şubat 2019 maç programı
08.02.2019 12:01
| | |
2497

Beykoz'un İstanbul amatör liglerinde mücadele eden kadrolarının 9-10 Şubat 2019 tarihli hafta sonunda oynayacağı maçların akışı açıklandı.

Programa göre Beykoz amatörlerinin hafta sonu maç listesi şöyle sıralandı.

9 Şubat 2019 Cumartesi

İBB Beyoğlu Stadı

15.00 Gümüşsuyuspor - Yenibosnaspor SAL Baraj Maçı:

Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı

14.00 Beykoz 1908 - Pendik Esenyalıspor U16-A:

Dolayoba Sahası

12.30 Pendik Doğanspor - Gümüşsuyuspor U16-A:

15.00 Dolayobaspor - Çavuşbaşıspor U19-1.Lig :

Dudullu Stadı

14.30 Tokatköyspor - Ömerlispor 2.Amatör Lig:

Gülsuyu Asım Kara Stadı

11.00 Kartal 1949 Gençlik - Çavuşbaşıspor U14-B:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

10.30 Kavacıkspor - Denizcilik İşletmeleri SK U14-B:

14.00 A.Hisarı İdmanyurduspor - Tuzla Gençlerbirliği 2.Amatör Lig:

16.00 Çubukluspor - Libadespor U16-A :

Maltepe Başıbüyük Stadı

15.00 Atlas Yıldızspor - Beykoz Göllü Köyü SK 2.Amatör Lig:

Maltepe Belediyesi İdealtepe Suni Çim Stadı

15.00 İdealtepespor - Beykoz Yenimahallespor U14-B:

Ortaçeşme Sahası

13.00 Soğuksuspor - Pendik Kavakpınarspor U14-B:

15.00 İstanbul Mesudiyespor - ı877 Alemdağspor U16-B:

Paşabahçe Stadı

12.00 Paşabahçespor - Karabekirspor U14-A:

13.30 Çiğdemspor - Ataşehir Yoncaspor 2.Amatör Lig:

15.30 Paşabahçespor - Ortaçeşmespor U19-1. Lig:

10 Şubat 2018 Pazar 

Alemdağ Stadı

16.30 Çekmeköy Çarşıspor - Çubukluspor U14-A:

Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı

16.30 Kartalspor - Çavuşbaşıspor U16-A:

Çakmak Sahası

12.00 Libadespor - Beykoz 1908 U14-A:

Gülsuyu Asım Kara Stadı 

14.00 Soğanlıkspor - Paşabahçespor U16-A:

Kavacıksor 15 Temmuz Şehitler Stadı

10.30 Kavacıkspor - İdealtepespor U16-B:

12.30 Rüzgarlıbahçespor - Kemer FK TFF Kadınlar 3. Ligi:

14.30 Rüzgarlıbahçespor - Sultanbeylispor U14-B:

Ortaçeşme Sahası

11.00 Çubukluspor - Ataşehirgücü U19-1. Ligi:

13.00 Kanlıcaspor - Taçspor U16-B:

15.00 Ortaçeşmespor - Bulvarspor U16-B:

Paşabahçe Stadı

13.00 Beykoz 1908 - Sarıgazispor U19-1. Lig:

Selimiye Stadı

15.30 Ortaçeşmespor - Adalarspor 1.Amatör Play-Off:

13 Şubat 2019 Çarşamba

Pendik Belediyesi Çamlık Stadı

15.00 Kurtköyspor - Paşabahçespor U16-A:

Sarıgazi Stadı

12.00 Sancaktepe Ziganaspor-Beykoz 1908 U19-1.Lig:

Şile Stadı

15.00 Şilespor - Çubukluspor U19-1.Ligi:

14 Şubat 2019 Perşembe

Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı

15.00 Çavuşbaşıspor - Gülensuspor U19-1.Ligi:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

15.00 Kavacıkspor - Çakmakspor U19-1.Ligi:

Maltepe Başıbüyük Stadı

15.00 Girne Gençlik SK - Paşabahçespor U10-1.Ligi:

Ortaçeşme Sahası

15.00 Ortaçeşmespor-Maltepespor U19-1.Ligi:

Paşabahçe Stadı

15.00 Beykoz 1908 - Pendik Güllübağlarspor U16-A:

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Amatör, Maç Programı

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"