Beykoz Amatörleri 9-10 Kasım 2019 maç programı

  • Güncelleme: 07.11.2019 09:43
  • Okunma: 2047 kez
  • Yorum: 0
Beykoz amatörleri futbol kulüpleri için 9 - 10 Kasım 2019 tarihli maç programı yayınlandı.
Beykoz Amatörleri 9-10 Kasım 2019 maç programı

İki gün sürecek yoğun maratonda Beykoz kulüplerinin sıralaması şöyle yapıldı:

9 KASIM 2019 CUMARTESİ

Paşabahçe Stadı

12.30 İstanbul Mesudiyespor - Şirintepespor Süper Amatör Lig:

15.00 Paşabahçespor - Osmaniye İstiklalspor Süper Amatör Lig:

Küçükçekmece Metin Oktay Stadı

15.00 Şehzadebaşıspor - Ted İstanbul Koleji SK Süper Amatör Lig:

Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımı yer aldığı 8.Grupta Haftayı Bay geçecek

 

Kartal Yunus Stadı

15.00 Kartal Çavuşoğluspor - Kanlıcaspor 1.Amatör Lig:

Dudullu Stadı

12.30 Ataşehir Doğuşspor - Paşabahçespor U16A:

Gümüşsuyuspor Sahası

15.00 Küplüce Gençlik - Çubukluspor U12 :

16.00 Soğuksuspor - Gümüşsuyuspor U12:

17.00 Ortaçeşemespor - Kavacıskpor U12:

Kanlıca Stadı

15.00 Çengelköyspor - Çubukluspor U16A:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

13.00 A.Hisarı İdmanyurduspor - Haydarpaşa Demirspor U16B:

15.00 Kavacıkspor - Gülensuspor U16A:

Ortaçeşme Stadı

13.00 Gümüşsuyuspor - Sancaktepe Ziganaspor U16A:

15.00 Ortaçeşmespor - Kartalspor U16A:

Sarıgazi Stadı

14.00 Ortadağspor - Çavuşbaşıspor U16B:

10 KASIM 2019 PAZAR

Ortaçeşme Stadı

11.00 Gümüşsuyuspor - Onayspor U14B:

12.30 TED İstanbul Koleji Sk - Başıbüyükspor U14B:

14.30 Ortaçeşmespor - Feriköyspor Süper Amatör Lig:

Selimiye Stadı

12.00 Bağlarbaşıspor - Kavacıkspor Süper Amatör Lig:

14.00 Selimiyespor - Çavuşbaşıspor Süper Amatör Lig:

Eyüp Belediyesi Rami Stadı

14.00 Şafakspor - Soğuksuspor Süper Amatör Lig:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

12.30 A.Hisarı İdmanyurduspor - İstanbul Altınorduspor U14B:

14.30 Çubukluspor - Onayspor 1.Amatör Lig:

Çakmak Stadı

15.00 İnkılapspor - Gümüşsuyuspor 1.Amatör Lig:

Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı

12.30 Çavuşbaşıspor - İnkılapspor U14B:

Çengelköy Sahası

15.00 Tunusbağıspor - Çiğdemspor U12:

16.00 Çengelköyspor - Beykoz 1908 A.Ş. U12:

Gümüşsuyuspor Sahası

14.00 Tokatköyspor - A.Hisarı İdmanyurdsupor U12:

16.00 Kirazlıtepespor - Paşabahçespor U12:

Kanlıca Stadı

09.30 Çubukluspor - Kavacıkspor U14A:

11.00 Vadispor - Soğuksuspor U14B:

Maltepe Başıbüyük Stadı

12.30 Kayışdağıspor - Beykoz 1908 U14B:

Maltepe Belediyesi İdealtepe Stadı

13.00 Kurtköyspor - Paşabahçespor U14A:

Pendik Güllübağlar Sahası

12.30 Pendik Yenişehir Gençlik - Boğaziçi 1907 Spor U14B:

Tuzla Belediyesi Orhanlı Stadı

16.30 Tuzla Sahilspor - Rüzgarlıbahçespor Kadınlar 3.Lig:

Ümraniye Belediyesi Suni Çim Sahası

12.00 Libadespor - Ortaçeşmespor U14A:

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri