Beykoz'un amatör liglerde mücadele eden kulüplerinin maç programları ve stadyumlar belli oldu.
Bu programa göre Beykoz amatörlerinin 9-10 Aralık tarihlerinde oynayacakları maç programı şu şekilde:
9 Aralık 2017 Cumartesi
Küçükçekmece Metin Oktay Stadı
15.00 Küçükçekmece İdmanyurduspor - Paşabahçespor SAL:
Çavuşbaşı M. Hanefi Dilmaç Stadı
13.30 Çavuşbaşıspor - Ataşehir Arenaspor U14 B:
15.00 Çavuşbaşıspor - Gülsuyuspor 1.Amatör Lig:
Dudullu Stadı
16.00 Dudulluspor - Kavacıkspor U16 A:
Gümüşsuyu Sahası
12.00 Dnz.İşletmeleri - Çubukluspor U12 Ligi:
13.00 Rüzgarlıbahçespor - Kavacıkspor U12 Ligi:
Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı
15.00 Çubukluspor - Pendik Yenişehir Gençlik U16 A:
Kaynarca Sahası
14.30 Pendik Kavakpınarspor - İstanbul Mesudiyespor SAL:
Maltepe Bld.İdealtepe Suni Çim Stadı
15.00 Maltepe Zümrütevler - Gümüşsuyuspor U16 B:
Ortaçeşme Sahası
12.30 Ortaçeşmespor - Ümraniye Kemerderesepor U16 B:
14.30 Tokatköyspor - Ataşehir Doğuşspor 1. Amatör Lig:
Paşabahçe Stadı
12.00 Paşabahçespor - Acıbadem Üsküdar U14 A:
14.00 Beykoz Yenimahallespor - Kurtköyspor U16 B:
Selami Ali Belediye Tesisleri
13.00 Valide Tayfunspor - Gümüşsuyuspor U12 Ligi:
Yeni Sahra Suni Çim Stadı
15.00 Koşuyoluspor - Kanlıcaspor 1. Amatör Lig:
10 Aralık 2017 Pazar
Alemdağ Stadı
12.00 Modafenspor - Rüzgarlıbahçespor U14 B:
Çavuşbaşı M. Hanefi Dilmaç Stadı
12.00 Çavuşbaşıspor - Gülsuyuspor U16 B:
Dudullu Stadı
16.00 Dudulluspor - Çubukluspor SAL:
Gülsuyu Asım Kara Stadı
13.30 1905 Maltepe Gençlik - Çubukluspor U14 A:
Gümüşsuyu Sahası
12.00 TED İstanbul Koleji SK - Yamanspor U12 Ligi:
13.00 Örnekköyspor - Kirazlıtepespor U12 Ligi:
14.00 Rivaspor - Çavuşbaşıspor U12 Ligi:
15.00 Beykoz 1908 - Paşabahçespor U12 Ligi:
Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı
12.30 Kavacıkspor - İçerenköy İdmanyurdu U14 B:
Ortaçeşme Sahası
13.00 Beykoz 1908 - Çengelköyspor U16:
14.30 Ortaçeşmespor - Akatlarspor SAL:
Paşabahçe Stadı
12.00 Gümüşsuyuspor - Maltepe Belediyespor U14 B:
14.00 Paşabahçespor - Maltepespor U16 A:
Pendik Belediye Çamlık Stadı
16.00 Pendik Esenyalıspor - A.Hisarı İdmanyurdu 1.Amatör Lig:
11 Aralık 2017 Pazartesi
Bayrampaşa Büyükşehir Belediye Stadı
14.30 Beykoz 1908 - Başakşehir Kartalspor SAL:
13 Aralık 2017 Çarşamba
Gazi Mahallesi Stadı
13.00 Gazi Mahallesi SK - Ortaçeşmespor SAL:
Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı
14.30 Kavacıkspor - Bostancıspor SAL:
Paşabahçe Stadı
14.30 Soğuksuspor - Beyoğlu Yeniçarşıspor SAL:
14 Aralık 2017 Perşembe
Gülsuyu Asım Kara Stadı
14.30 Küçükyalı Yelkenspor - Beykoz 1908 SAL:
Paşabahçe Stadı
14.30 Paşabahçespor - Cevizli Anadoluspor SAL:
Spor Servisi