Spor

Beykoz amatörleri 8-9 Aralık 208 maç programı

Beykoz amatörleri 8-9 Aralık 208 maç programı
06.12.2018 13:39
| | |
2339

İstanbul amatör liglerinde mücadele eden Beykoz takımlarının 8-9 Aralık 2018 tarihli hafta sonunda oynayacakları maç programı şu şekilde sıralandı:

8 Aralık 2018 Cumartesi

Beyoğlu Stadı

12.30 Beyoğlu Yeniçarşıspor - Gümüşsuyuspor Süper Amatör Lig:

Kağıthane Belediyesi Yahya Kemal Sahası

14.30 Şirintepespor - İstanbul Mesudiyespor Süper Amatör Lig:

Çavuşbaşıspor M. Hanefi Dilmaç Stadı

15.00 Çavuşbaşıspor - Fetih Kelkitspor U17 / B:

Gümüşsuyuspor Muharrem Ergül Tesisleri Sahası

11.00 Ted İstanbul K0leji SK - Kirazlıtepespor U12:

12.00 Çavuşbaşıspor - Ortaçeşmespor U12:

13.00 Paşabahçespor - Anadoluhisarı İdmanyurduspor U12:

14.00 Kanlıcaspor - Örneköyspor U12 :

Kartal Yunus Sahası

14.30 Kartal Çavuşoğluspor - Kanlıcaspor 1.Amatör Lig:

Kaynarca Sahası

14.30 Kaynarcaspor - Beykoz 1908 Süper Amatör Lig:

Maltepe Belediyesi İdealtepe Suni Çim sahası

13.00 İstanbul Sahilspor - Kavacıkspor U17 / A:

Paşabahçe Stadı

14.30 TED İstanbul Koleji SK - Taşdelenspor 1.Amatör Lig:

Tuzla Belediyesi Orhanlı Stadı

12.30 Tuzla Mimarsinan-Çubukluspor 1.Amatör Lig:

Yenisahra Suni Çim Stadı

14.00 Ataşehir Arenaspor - Ortaçeşmespor U17 / B:

16.00 Ataşehir Yoncaspor - Gümüşsuyuspor U15 / B:

9 Aralık 2018 Pazar

İBB Şenlikköy Stadı

14.30 Bakırköyspor - Kavacıkspor Süper Amatör Lig:

Alemdağ Stadı

09.30 Çekmeköy Bld.Alemdağspor - Paşabahçespor U15 / B :

Gülsuyu Asım Kara Stadı

14.30 Maltepe Yıldızspor - Paşabahçespor Süper Amatör Lig:

16.30 Gülensuspor - Anadoluhisarı İdmanyurduspor U15 / B:

Gümüşsuyuspor Muharrem Ergül Tesisleri Sahası

11.00 Soğuksuspor - Çengelköyspor U12:

12.00 İstanbul Mesudiyespor - Çiğdemspor U12:

13.00 Denizcilik işletmeleri - Gümüşsuyuspor U12:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

12.30 Rüzgarlıbahçespor - Pendik Çamlıkspor TFF Kadınlar 3.Lig:

15.00 Kavacıkspor - Esenkentspor U15 / B:

Maltepe Başıbüyük Stadı

14.30 Heybeliadasor - Denizcilik İşletmeleri SK 1.Amatör Lig:

Ortaçeşme Stadı

12.00 Ortaçeşmespor - Atalarspor U15 / B:

13.30 Çubukluspor - Çengelköyspor U17 / A:

Paşabahçe Stadı

12.30 Gümüşsuyuspor - Beykoz 1908 A.Ş. U17 / A:

14.30 Soğuksuspor - Leventspor Süper Amatör Lig:

Sultanbeyli Belediye Stadı

13.00 Çekmeköy Çarşı - Çavuşbaşıspor U15 / B:

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Amatör, Maç, Program

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"