İstanbul Amatör liglerinde mücadele eden Beykoz kadrolarının 6-7 Ekim 2018 tarihli hafta sonunda oynayacakları maç programı belli oldu.
Buna göre Beykoz amatör takımlarının gerek iç saha gerekse dış sahada oynayacakları maçlar şöyle sıralandı:
6 Ekim 2018 Cumartesi
Ayazağa Atatürk Stadı
15.00 Ayazağa - Paşabahçespor Süper Amatör Lig:
Sarıyer Belediyesi Çayırbaşı Stadı
15.00 Soğuksuspor - İfaspor Süper Amatör Lig:
Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı
13.00 Kartalspor - Gümüşsuyuspor U17-A:
Çavuşbaşıspor M. Hanefi Dilmaç Stadı
12.00 Çavuşbaşıspor - Özkaracaahmetspor 1.Amatör Lig:
14.00 Çavuşbaşıspor - Anadolu Kartalları Sk U15-B:
15.30 Çengelköyspor - Beykoz 1908 U17-A:
Dudullu Stadı
16.30 Dudulluspor - Kavacıkspor Süper Amatör Lig:
Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı
15.00 A.Hisarı İdmanyurdu - Özesatpaşaspor U15-B:
Paşabahçe Stadı
12.00 Paşabahçespor - Dolayobaspor U15-B:
15.00 Denizcilik İşletmeleri SK - Heybeliadaspor 1. Amatör Lig:
Sarıgazi Stadı
13.30 Ataşehir Arenaspor - Kavacıkspor U15-B:
Selimiye Stadı
12.30 Üsküdar 1919 Spor - Ortaçeşmespor U15-B:
Tuzla Belediyesi Orhanlı Stadı
15.00 Onayspor - Ortaçeşmespor 1.Amatör Lig:
Yenisahra Suni Çim Stadı
14.00 Acıbadem Üsküdar - Çubukluspor U17-A:
7 Ekim 2018 Pazar
Fatih Mimar Sinan Stadı
15.00 İstanbul Siirt YS - Gümüşsuyuspor Süper Amatör Lig:
Feriköy Stadı
15.00 Feriköyspor - Beykoz 1908 Süper Amatör Lig:
Küçükköy Stadı
15.00 Küçükköyspor - İstanbul Mesudiyespor Süper Amatör Lig:
Alemdağ Stadı
12.00 Taşdelenspor - TED İstanbul Koleji SK 1.Amatör Lig:
Çakmak Stadı
14.00 Fetih Kelkitspor - Ortaçeşemspor U17-B:
16.00 Çakmakspor - Kavacıkspor U17-A:
Çavuşbaşıspor M. Hanefi Dilmaç Stadı
12.00 Çubukluspor - Tuzla Mimarsinanspor 1.Amatör Lig:
Dudullu Stadı
12.30 Ferahspor - Çavuşbaşıspor U17-B:
Kartal Yunus Sahası
12.30 Kartal Çavuşoğluspor - Çubukluspor U15 A:
Ortaçeşme Sahası
13.00 Beykoz Yenimahallespor - Özkaracaahmetspor U17-B:
15.00 Kanlıcaspor - Kartal Çavuşoğluspor 1. Amatör Lig:
Paşabahçe Stadı
12.00 Gümüşsuyuspor - Sarıgazispor U15-B:
13.30 Paşabahçespor - Bulvarspor U17-A:
15.30 Beykoz Elmalıspor - Gülsuyuspor 1. Amatör Lig:
Spor Servisi