Spor

Beykoz amatörleri 6 - 7 Ekim 2018 Maç programı

Beykoz amatörleri 6 - 7 Ekim 2018 Maç programı
04.10.2018 11:13
| | |
2575

İstanbul Amatör liglerinde mücadele eden Beykoz kadrolarının 6-7 Ekim 2018 tarihli hafta sonunda oynayacakları maç programı belli oldu.

Buna göre Beykoz amatör takımlarının gerek iç saha gerekse dış sahada oynayacakları maçlar şöyle sıralandı:

6 Ekim 2018 Cumartesi

Ayazağa Atatürk Stadı

15.00 Ayazağa - Paşabahçespor Süper Amatör Lig:

 

Sarıyer Belediyesi Çayırbaşı Stadı

15.00 Soğuksuspor - İfaspor Süper Amatör Lig:

 

Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı

13.00 Kartalspor - Gümüşsuyuspor U17-A:

 

Çavuşbaşıspor M. Hanefi Dilmaç Stadı

12.00 Çavuşbaşıspor - Özkaracaahmetspor 1.Amatör Lig:

14.00 Çavuşbaşıspor - Anadolu Kartalları Sk U15-B:

15.30 Çengelköyspor - Beykoz 1908 U17-A:

 

Dudullu Stadı

16.30 Dudulluspor - Kavacıkspor Süper Amatör Lig:

 

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

15.00 A.Hisarı İdmanyurdu - Özesatpaşaspor U15-B:

 

Paşabahçe Stadı

12.00 Paşabahçespor - Dolayobaspor U15-B:

15.00 Denizcilik İşletmeleri SK - Heybeliadaspor 1. Amatör Lig:

 

Sarıgazi Stadı

13.30 Ataşehir Arenaspor - Kavacıkspor U15-B:

 

Selimiye Stadı

12.30 Üsküdar 1919 Spor - Ortaçeşmespor U15-B:

 

Tuzla Belediyesi Orhanlı Stadı

15.00 Onayspor - Ortaçeşmespor 1.Amatör Lig:

 

Yenisahra Suni Çim Stadı

14.00 Acıbadem Üsküdar - Çubukluspor U17-A:

 

7 Ekim 2018 Pazar

 

 

Fatih Mimar Sinan Stadı

15.00 İstanbul Siirt YS - Gümüşsuyuspor Süper Amatör Lig:

 

Feriköy Stadı

15.00 Feriköyspor - Beykoz 1908 Süper Amatör Lig:

 

Küçükköy Stadı

15.00 Küçükköyspor - İstanbul Mesudiyespor Süper Amatör Lig:

 

Alemdağ Stadı

12.00 Taşdelenspor - TED İstanbul Koleji SK 1.Amatör Lig:

 

Çakmak Stadı

14.00 Fetih Kelkitspor - Ortaçeşemspor U17-B:

16.00 Çakmakspor - Kavacıkspor U17-A:

 

Çavuşbaşıspor M. Hanefi Dilmaç Stadı

12.00 Çubukluspor - Tuzla Mimarsinanspor 1.Amatör Lig:

 

Dudullu Stadı

12.30 Ferahspor - Çavuşbaşıspor U17-B:

 

Kartal Yunus Sahası

12.30 Kartal Çavuşoğluspor - Çubukluspor U15 A:

 

Ortaçeşme Sahası

13.00 Beykoz Yenimahallespor - Özkaracaahmetspor U17-B:

15.00 Kanlıcaspor - Kartal Çavuşoğluspor 1. Amatör Lig:

 

Paşabahçe Stadı

12.00 Gümüşsuyuspor - Sarıgazispor U15-B:

13.30 Paşabahçespor - Bulvarspor U17-A:

15.30 Beykoz Elmalıspor - Gülsuyuspor 1. Amatör Lig:

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Amatör, Maç, Program


DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"