Spor

Beykoz Amatörleri 6 - 7 Şubat 2016 maç programı

Beykoz Amatörleri 6 - 7 Şubat 2016 maç programı
05.02.2016 15:04
| | |
2557

Beykoz amator spor kulüplerinin 6-7 Şubat 2016 tarihlerinde oynayacağı U16, U19, 1. Amatör Lig ve Süper Amatör Lig maç programı şu şekilde

6 ŞUBAT  2016 CUMARTESİ

   MAÇ                                  SAAT              STAD                            LİG

Gümüşsuyu-Kavacık              09:00         Ortaçeşme Stadı             U-19 Ligi

Çamlıca-Beykoz 1908           10:45         Alemdağ Stadı                U-19 Ligi

İçerenköy-Çubuklu                 10:45          75.yıl Stadı                     U-16 Ligi

Çavuşbaşı-Esenkent             12:30        Çavuşbaşı Stadı              U-16 Ligi

Üsküdar 1919-Örnekköy         12:30         Çakmak Stadı                 1. Amatör Lig

Kartal Çavuşoğlu-Kavacık     14:30         Kartal Yunus Stadı         U-16 Ligi

Ortaçeşme-İdealtepe              14:30         Ortaçeşme Stadı             U-19 Ligi

Paşabahçe-Koşuyolu            14:30          Paşabahçe Stadı            U-19 Ligi

Rami-Çubuklu                        14:30          Rami Stadı                     Süper Amatör Lig

Silivri Alibey-Soğuksu          14:30         Silivri Stadı                   Süper Amatör Lig

Çavuşbaşı-Anadolukavağı      14:30         Çavuşbaşı Stadı              1.Amatör Lig

7 ŞUBAT 2016 PAZAR PROGRAMI

       MAÇ                             SAAT                 STAD                       LİG

Beykoz 1908-Küçükyalı         09:00         Ortaçeşme Stadı            U-16 Ligi

Soğuksu-Ferah                    10:45          Ortaçeşme Stadı           U-19 Ligi

Kemah-Anadoluhisarı            12:00          Çakmak Stadı                U-16 Ligi

Ataşehir Yonca-Ortaçeşme   12:30          Dudullu Stadı               U-16 Ligi

Çubuklu-Sancaktepe             12:30           Çavuşbaşı  Stadı           U-19 Ligi

Anadoluhisarı-Sultantepe    12:30           Paşabahçe Stadı          1. Amatör Lig

Heybeliada-Elmalı                 12:30           Kartal Yunus Stadı        1. Amatör Lig

Şile-Kanlıca                         12:30           Şile Stadı                     1. Amatör Lig

Gümüşsuyu-Yel değirmeni     12:30           Ortaçeşme Stadı           1. Amatör Lig

Selami Ali Mah-Mesudiye     14:00           Çakmak Stadı              1. Amatör Lig

Gümüşsuyu-Alemdağ            14:00           Riva Stadı                    U16 Ligi

Maltepe Beldiye-Paşabahçe  14:30           İdealtepe Stadı            U16 Ligi

Beykoz 1908-Kocasinan         14:30           Paşabahçe Stadı          Süper Amatör lig

Kavacık-İstanbulspor            14:30           Çavuşbaşı Stadı          Süper Amatör Lig

Ortaçeşme-Çeliktepe              14:30          Ortaçeşme Stadı           Süper Amatör Lig

Spor Servisi

 

 

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Amatör Maç Programı

0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"