Spor

Beykoz amatörleri 6-11 Ocak 2018 maç programı

Beykoz amatörleri 6-11 Ocak 2018 maç programı
03.01.2018 18:20
| | |
4087

İstanbul Amatör Liglerinde mücadele eden Beykoz takımları, 6-11 Ocak tarihleri arasında, birçok önemli maça çıkacak.

6 Ocak 2018 Cumartesi

Alemdağ Stadı

12.30 Taşdelenspor-Soğuksuspor U19 / 2.Lig :

Çavuşbaşı M.Hanefi Dilmaç Stadı

13.00 Çengelköyspor-Çubukluspor U9/2.Lig :

15.00 Çavuşbaşıspor-Çekmeköy Bld.Alemdağspor U15 / A :

Dudullu Stadı

14.30 Bağlarbaşıspor-A.Hisarı İdmanyurduspor U19 / 2.Lig :

Gümüşsuyu Muharrem Ergül Tesisileri Sahası

12.00 Rivaspor-Beykoz 908 U12 Ligi :

13.00 Denizcilik İşlt-Valide Tayfunspor U12 Ligi :

14.00 TED İstanbul Koleji SK-Rüzgarlıbahçespor U12 Ligi :

Kartal Yunus Sahası

12.30 Kartal Çavuşoğluspor-Çavuşbaşıspor 1.Amatör Lig :

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

15.00 Kavacıkspor-Sitspor U19 / 2.Lig :

Maltepe Bld.İdealtepe Suni Çim Sahası

16.00 Küçükyalı Yelkenspor-Beykoz Yenimahallespor U15 / B :

Ortaçeşme Sahası

11.00 Beykoz 1908-Sultanbeylispor U15 / A :

12.30 Tokatköyspor-Selimiyespor 1.Amatör Lig :

14.30 Ortaçeşmespor-Dudulluuspor U19 / 1.Lig :

Paşabahçe Stadı 

13.00 Gümüşsuyuspor-1453 Maltepe Gençlik U19 / 2.Lig :

15.00 Paşabahçespor-Ataşehir Doğuşspor U15 / A :

Selami Ali Belediye Tesisleri 

15.00 Üsküdar Salacakspor-Örnekköyspor U12 Ligi :

16.00 Ünalanspor-Gümüşsuyuspor U12 Ligi :

17.00 Barbarsosspor-Çubukluspor U12 Ligi :

Selimiye Stadı

12.30 Üsküdar Anadolu-Kanlıcaspor 1.Amatör Lig :

14.30 Barbarosspor-Beykoz 1908 A.Ş. SAL Ligi :

7  Ocak 2018 Pazar

Bahçelievler İl Özel İdaresi Stadı

14.30 Yenibosnaspor-Çubukluspor SAL Ligi :

Bolluca Stadı

14.30 Arnavutköy Belediyespor-Soğuksuspor / Süper Amatör Lig :

Rami Stadı

14.30 Şafakspor-Ortaçeşmespor SAL Ligi :

Çavuşbaşı M.Hanefi Dilmaç Stadı

14.30 Üsküdar İcadiyespor-Rüzgarlıbahçespor U19 / 2.Lig :

Kartal Yunus Sahası

11.30 Soğanlıkspor-Çubukluspor U15 / A :

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

12.30 A.Hisarı İdmanyurduspor-Aydınlıspor 1.Amatör Lig :

14.30 Kavacıkspor-Mahmutbeyspor SAL Ligi :

Maltepe Başıbüyük Sahası

12.00 Ataşehirgücüspor-Ortaçeşmespor U15 / B :

Maltepe Bld.İdealtepe Suni Çim

15.30 İdealtepespor-Kavacıkspor U15 / B Ligi :

Ortaçeşme Sahası

13.00 Tokatköyspor-Üsküdar Salacakspor U19/2.Lig :

15.00 Beykoz 1908-Tuzla Şifaspor U19 / 1.Lig :

Paşabahçe Stadı

14.30 Paşabahçespor-Çamlıcaspor U19 / 1.Lig :

Pendik Belediyesi Çamlık Stadı

12.30 Onayspor-Gümüşsuyuspor 1.Amatör Lig :

Selami Ali Belediye Tesisleri

16.00 Bağlarbaşıspor-Paşabahçespor U12 Ligi :

Sultanbeyli 75.Yıl Stadı

15.00 Sultanbeylispor-Çavuşbaşıspor U19 / 1.Lig :

10 Ocak 2018 Çarşamba

Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı

15.00 Cevizli Anadoluspor-Paşabahçespor U19 / 1.Lig :

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

13.00 Rüzgarlıbahçespor-Kavakpınarspor U19/ 2.Lig :

15.00 Kanlıcaspor-Gülensuspor U19 / 2.Lig :

Kaynarca Sahası

15.00 Pendikgücüspor-Beykoz 1908 U19 / 1.Lig :

Pendik Belediyesi Çamlık Stadı

15.00 Orhanlıspor-Tokatköyspor U19 / 2.Lig :

11 Ocak 2018 Perşembe

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

13.00 Kavacıkspor-Hasanpaşaspor U19 / 2.Lig :

15.00 A.Hisarı İdmanyurduspor-Acıbadem Üsküdarspor U19 / 1.Lig :

Paşabahçe Stadı

13.00 Çubukluspor-Modafenspor U19 / 1.Lig :

15.00 Soğuksuspor-Sarıgazispor U19 / 2.Lig :

Pendik Belediyesi Çamlık Stadı

13.00 Onayspor-Gümüşsuyuspor U19/ 2.Lig :

15.00 Pendik Esenyalıspor-Ortaçeşmespor U19 / 1.Lig :

Bolluca Stadı

14.30 Arnavutköy Belediyespor-Soğuksuspor / Süper Amatör Lig :

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Maç Programı

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"