Beykoz amatörleri 5 - 6 Ekim 2019 maç listesi

  • Güncelleme: 03.10.2019 12:46
  • Okunma: 1893 kez
  • Yorum: 0
Beykoz amatör spor kulüplerinin 5 - 6 Ekim 2019 Cumartesi ve Pazar günleri oynayacakları maç programı netleşti.
Beykoz amatörleri 5 - 6 Ekim 2019 maç listesi

Buna göre maç saatleri ve rakiplerden oluşan liste şöyle sıralandı:  

5 EKİM 2019 CUMARTESİ

İFA Sahası

15.00 Söğütlüçeşme - Kavacıkspor Süper Amatör Lig:

Namık Sevik Stadı

14.00 Yedikulespor - Ortaçeşmespor Süper Amatör Lig:

Çavuşbaşı M.Hanefi Dilmaç Stadı

15.00 Çavuşbaşıspor - Gaziosmanpaşaspor Süper Amatör Lig:

Paşabahçe Stadı 

15.00 Soğuksuspor - Pazariçi Köprülüspor Süper Amatör Lig:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

13.00 Kavacıkspor - İdealtepespor U16-A:

15.00 A.Hisarı İdmanyurduspor - Ümraniye Kemerderespor U16-B:

Ortaçeşme Sahası

13.00 Ortaçeşmespor - Gülensuspor U16-A:

16.00 Gümüşsuyuspor - Cevizli Anadoluspor U16-A:

Paşabahçe Stadı

13.00 Gümüşsuyuspor - Heybeliadaspor 1.Amatör Lig:

Pendik Güllübağlar Sahası

14.00 Pendik Velibabaspor - Paşabahçespor U16-A:

Sarıgazi Stadı

12.00 Sarıgazispor - Çavuşbaşıspor U16-B:

6 EKİM 2019 PAZAR

 

Beyoğlu Stadı

15.00 Sütlücespor - Paşabahçespor Süper Amatör Lig:

İBB Esenler Stadı

15.00 İstanbul Esenler Tokat - Ted İstanbul Koleji SK Süper Amatör Lig:

Beykoz Stadı

12.00 Ted İstanbul Koleji Sk - Pendikgücü U14-B:

15.00 Beykoz 1908 - Kartal Bulvarspor Süper Amatör Lig:

Paşabahçe Stadı

15.00 İstanbul Mesudiyespor-İstanbul Esenyurt Ordu Süper Amatör Lig :

Çavuşbaşı M.Hanefi Dilmaç Stadı

12.00 Çavuşbaşıspor-Pendik Esenyalıspor U14-B :

Dudullu Stadı

16.00 Dudulluspor-Ortaçeşmespor U14-A :

Gülsuyu Asım Kara Stadı

11.00 1905 Maltepe Gençlik-Paşabahçespor U14-A :

Kanlıca Stadı

15.00 Kanlıcaspor-Yeldeğirmenispor 1.Amatör Lig :

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

13.30 Anadoluhisarı İdmanyurduspor-Şilespor U14-B :

15.00 Kavacıkspor-İdealtepespor U14-A :

Paşabahçe Stadı

12.00 Gümüşsuyuspor-Batı Ataşehirspor U14-B :

13.30 Soğuksuspor-Ataşehirgücü U14-B :

Ümraniye Belediyesi Suni Çim Sahası

16.00 Yamanspor-Beykoz 1908 U14-B :

Yeni Sahra Suni Çim Sahası

16.30 Çamlıcaspor-Çubukluspor U14-A :

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri