Beykoz amatörleri 5-6 Mayıs 2018 maç programı

  • 0
  • 5899

Beykoz amatörlerinin 5-6 Mayıs 2018 tarihli hafta sonunda oynayacağı maç programı belli oldu.

Bu programa göre Beykoz amatör takımlarının mücadele edeceği rakipleri ve stadyumlar şöyle sıralandı:

5 Mayıs 2018

Kağıthane Belediyesi M. Akif Ersoy Sahası

11.00 Esenyurt Acarspor - Rüzgarlıbahçespor Minik Kızlar Ligi:

Alemdağ Stadı

17.00 Çekmeköy Bld. Alemdağspor - Çavuşbaşıspor U17 B:

Çavuşbaşı M. Hanefi Dilmaç Stadı

12.30 Çubukluspor - Paşabahçespor U13 Ligi:

14.00 Çavuşbaşıspor - Rüzgarlıbahçespor U13 Ligi:

Dolayoba Sahası

16.00 Pendik Doğanspor - Dnz.İşlet.SK U17 B:

Gümüşsuyuspor Muharrem Ergül Tesisleri Sahası

12.00 Çavuşbaşıspor - Kavacıkspor U11 Ligi:

13.00 Gümüşsuyuspor - Kanlıcaspor U11 Ligi:

14.00 TED İstanbul Koleji SK - Çubukluspor U11 Ligi:

15.00 Paşabahçespor - Örnekköyspor U11 Ligi:

Kartal Yunus Sahası

17.00 Kartal Çavuşoğluspor - Paşabahçespor U17 / A:

Ortaçeşme Sahası

11.00 Beykoz 1908 - Soğuksuspor U13 Ligi:

13.00 Denizcilik İşlt.SK - Ortaçeşmespor U13 Ligi:

Paşabahçe Stadı

12.30 Beykoz Yenimahallespor - Ataşehir Doğuşspor U17 / B:

14.30 Gümüşsuyuspor - Beykoz Yenimahallespor U13 Ligi:

16.00 TED İstanbul Koleji SK - Kavacıkspor U13 Ligi:

 

6 Mayıs 2018 Pazar

 

Çavuşbaşıspor  M. Hanefi Dilmaç Stadı

12.00 TED İstanbul Koleji SK - Beykoz 1908 U13 Ligi:

Dudullu Stadı

16.30 Küçükbakkalköyspor - Beykoz Yenimahallespor 2. Amatör Lig:

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

15.00 Kavacıkspor - Kaynarcaspor U17 / A:

Maltepe Başıbüyük Stadı

15.00 Girne Gençlik - TED İstanbul Kleji SK 2. Amatör Lig:

Ortaçeşme Sahası

11.00 Ortaçeşmespor - Gümüşsuyuspor U13 Ligi:

12.30 Beykoz Yenimahallespor - Kavacıkspor U13 Ligi:

14.00 Rüzgarlıbahçespor - Çubukluspor U13 Ligi:

15.30 Ortaçeşmespor - Pendik Esenyalıspor U17 / A:

Paşabahçe Stadı

12.30 Soğuksuspor - Çavuşbaşıspor U13 Ligi:

14.00 Paşabahçespor - Denizcilik İşlet.SK U13 Ligi:

15.30 Beykoz Elmalıspor - Ataşehir Arenaspor 2.Amatör Lig:

Yeni Sahra Suni Çim Stadı

16.30 Fetih Kelkitspor - Gümüşsuyuspor U17 / B:

 

9 Mayıs 2018 Çarşamba

 

Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı

16.00 Kartalspor - Beykoz 1908 U17 / A:

Dolayoba Sahası

16.00 Pendik Doğanspor - Çiğdemspor 2.Amatör Lig:

Kartal Yunus Sahası

13.00 Balkan Yeşilbağlarspor - Beykoz Elmalıspor 2.Amatör Lig:

Maltepe Belediyesi İdealtepe Suni Çim Stadı

14.00 Maltepespor - Çubukluspor U17 / A:

Paşabahçe Stadı

16.00 TED İstanbul Koleji SK - Atlaspor 2.Amatör Lig:

Spor Servisi

Beykoz Rizeliler Cumartesi akşamı kutlama yapacak
Önceki Beykoz Rizeliler Cumartesi akşamı kutlama yapacak
CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan'ın annesi vefat etti
Sonraki CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan'ın annesi vefat etti