Spor

Beykoz amatörleri 5-6 Mayıs 2018 maç programı

Beykoz amatörleri 5-6 Mayıs 2018 maç programı
04.05.2018 14:44
| | |
1985

Beykoz amatörlerinin 5-6 Mayıs 2018 tarihli hafta sonunda oynayacağı maç programı belli oldu.

Bu programa göre Beykoz amatör takımlarının mücadele edeceği rakipleri ve stadyumlar şöyle sıralandı:

5 Mayıs 2018

Kağıthane Belediyesi M. Akif Ersoy Sahası

11.00 Esenyurt Acarspor - Rüzgarlıbahçespor Minik Kızlar Ligi:

Alemdağ Stadı

17.00 Çekmeköy Bld. Alemdağspor - Çavuşbaşıspor U17 B:

Çavuşbaşı M. Hanefi Dilmaç Stadı

12.30 Çubukluspor - Paşabahçespor U13 Ligi:

14.00 Çavuşbaşıspor - Rüzgarlıbahçespor U13 Ligi:

Dolayoba Sahası

16.00 Pendik Doğanspor - Dnz.İşlet.SK U17 B:

Gümüşsuyuspor Muharrem Ergül Tesisleri Sahası

12.00 Çavuşbaşıspor - Kavacıkspor U11 Ligi:

13.00 Gümüşsuyuspor - Kanlıcaspor U11 Ligi:

14.00 TED İstanbul Koleji SK - Çubukluspor U11 Ligi:

15.00 Paşabahçespor - Örnekköyspor U11 Ligi:

Kartal Yunus Sahası

17.00 Kartal Çavuşoğluspor - Paşabahçespor U17 / A:

Ortaçeşme Sahası

11.00 Beykoz 1908 - Soğuksuspor U13 Ligi:

13.00 Denizcilik İşlt.SK - Ortaçeşmespor U13 Ligi:

Paşabahçe Stadı

12.30 Beykoz Yenimahallespor - Ataşehir Doğuşspor U17 / B:

14.30 Gümüşsuyuspor - Beykoz Yenimahallespor U13 Ligi:

16.00 TED İstanbul Koleji SK - Kavacıkspor U13 Ligi:

 

6 Mayıs 2018 Pazar

 

Çavuşbaşıspor  M. Hanefi Dilmaç Stadı

12.00 TED İstanbul Koleji SK - Beykoz 1908 U13 Ligi:

Dudullu Stadı

16.30 Küçükbakkalköyspor - Beykoz Yenimahallespor 2. Amatör Lig:

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

15.00 Kavacıkspor - Kaynarcaspor U17 / A:

Maltepe Başıbüyük Stadı

15.00 Girne Gençlik - TED İstanbul Kleji SK 2. Amatör Lig:

Ortaçeşme Sahası

11.00 Ortaçeşmespor - Gümüşsuyuspor U13 Ligi:

12.30 Beykoz Yenimahallespor - Kavacıkspor U13 Ligi:

14.00 Rüzgarlıbahçespor - Çubukluspor U13 Ligi:

15.30 Ortaçeşmespor - Pendik Esenyalıspor U17 / A:

Paşabahçe Stadı

12.30 Soğuksuspor - Çavuşbaşıspor U13 Ligi:

14.00 Paşabahçespor - Denizcilik İşlet.SK U13 Ligi:

15.30 Beykoz Elmalıspor - Ataşehir Arenaspor 2.Amatör Lig:

Yeni Sahra Suni Çim Stadı

16.30 Fetih Kelkitspor - Gümüşsuyuspor U17 / B:

 

9 Mayıs 2018 Çarşamba

 

Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı

16.00 Kartalspor - Beykoz 1908 U17 / A:

Dolayoba Sahası

16.00 Pendik Doğanspor - Çiğdemspor 2.Amatör Lig:

Kartal Yunus Sahası

13.00 Balkan Yeşilbağlarspor - Beykoz Elmalıspor 2.Amatör Lig:

Maltepe Belediyesi İdealtepe Suni Çim Stadı

14.00 Maltepespor - Çubukluspor U17 / A:

Paşabahçe Stadı

16.00 TED İstanbul Koleji SK - Atlaspor 2.Amatör Lig:

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberler, Maç, Program


DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"