Spor

Beykoz amatörleri 30 -31 Aralık 2017 maç programı

Beykoz amatörleri 30 -31 Aralık 2017 maç programı
28.12.2017 09:59
| | |
4055

Beykoz İlçesi Amatör Lig Takımlarımıza 2017 Yılının son maçlarına yılın son iki güne çıkacak.

Bir birinden önemli karşılaşmalar takipçileri bekliyor olacak. Düşme hattında yer alanların yanı sıra zirve yarışındaki takımlarımızın son derece önemli maçları var.

30 Aralık 2017 Cumartesi

Alemdağ Stadı

10.45 Ataşehir Doğuşspor - Kanlıcaspor U19 / 2. Lig:

10.30 Kavacıkspor - Yamanspor U14 Play-Off:

14.30 Ortaçeşmespor - Hasköyspor Süper Amatör Lig:

Çakmak Sahası

12.00 Karabekirspor - Paşabahçespor U19/1.Lig:

Çavuşbaşı M. Hanefi Dilmaç Stadı

12.30 Çavuşbaşıspor - Beykoz 1908 U18/1.Lig :

14.30 Çubukluspor - Davutpaşaspor Süper Amatör Lig:

Gümüşsuyu M. Ergül Tesisleri Sahası

13.00 Beykoz 1908 - Üsküdar Salacakspor U12 Ligi:

14.00 Paşabahçespor - Rivaspor U12 Ligi:

16.00 Çavuşbaşıspor - İstanbul DSİ U12 Ligi:

İstanbul Site Sahası

14.30 Sitespor - A. Hisarı İdmanyurduspor 1. Amatör Lig:

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

12.00 Rüzgarlıbahçespor - Gülensuspor U19/2.Ligi:

15.00 Denizcilik İşletmeleri - Kartalgücü U19/2.Ligi:

Paşabahçe Stadı

12.30 Gümüşsuyuspor - Taşdelenspor 1.Amatör Lig:

14.30 Soğuksuspor - Yıldırımbosnaspor Süper Amatör Lig:

Sultanbeyli 75.Yıl Stadı

14.30 Sultanbeyli Uzunderespor - Kavacıkspor Süper Amatör Lig:

 

31 Aralık 2017 Pazar

 

Bağcılar Belediyesi Mahmutbey Stadı

14.30 Bağcılar Güneşlispor - İstanbul Mesudiyespor Süper Amatör Lig:

Sarıyer Belediyesi Çayırbaşı Stadı

14.30 Çayıtbaşıspor - Paşabahçespor Süper Amatör Lig:

Alemdağ Stadı

12.30 Kayışdağıspor - Gümüşsuyuspor U19/2.Ligi:

Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı

12.30 İstanbul Kartal Belediyespor - Çubukluspor U19/1.Ligi:

Çakmak Sahası

12.00 Gümüşsuyuspor - Cevizli Kültürspor U14 Play-Off:

Çavuşbaşı M. Hanefi Dilmaç Stadı

14.30 Çavuşbaşıspor-Yamanspor 1.Amatör Lig:

Gülsuyu Asım Kara Stadı

14.30 Gülensuspor - Denizcilik İşlt SK 1. Amatör Lig:

Gümüşsuyu M. Ergül Tesisleri Sahası

13.00 Rüzgarlıbahçespor - Dnz.İşletmeleri SK U12 Ligi:

14.00 Kavacıkspor - TED İstanbul Koleji SK U12 Ligi:

15.00 Çubukluspor - Ünalanspor U12 Ligi:

Kartal Yunus Sahası

10.45 Yakacıkspor - Kavacıkspor U19/2.Ligi:

12.30 Gülsuyuspor - Tokatköyspor 1. Amatör Lig:

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

12.30 Kanlıcaspor - Küçükyalı Örnekspor 1.Amatör Lig:

15.00 Anadoluhisarı İdmanyurduspor - Pendik Kaynarcaspor U19/1.Ligi:

Paşabahçe Stadı

12.30 Soğuksuspor - Özkaracaahmetspor U19/2.Ligi:

14.30 Beykoz 1908 A.Ş. - İstanbulspor Kulübü Süper Amatör Lig:

Pendik Belediye Çamlık Stadı

14.30 Kurtköyspor - Ortaçeşmespor U19 /1.Ligi:

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Maç Programı, Amatör


DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"