Spor

Beykoz amatörleri 3-4 Şubat 2018 maç programı

Beykoz amatörleri 3-4 Şubat 2018 maç programı
02.02.2018 15:56
| | |
4817

Beykoz'un amatör kulüpleri 2017-18 Sezonunda İstanbul 1. Amatör ve İstanbul SAL Grup maçlarının tamamlanmasının ardından 2 yeni kategoride maçlarına başlıyor.

U17 ve 2. Amatör Ligdeki temsilcilerimiz hafta sonunda ilk maçlarına çıkacak.

3 Şubat 2018 Cumartesi

Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı

13.00 Kartalspor  -Paşabahçespor U17 / A:

Çavuşbaşı M. Hanefi Dilmaç Stadı

14.30 TED İstanbul Kolej SK-Balkan Yeşilbağlarspor 2. Amatör Lig:

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

11.00 Çubukluspor-Kartal Bld.Spor U19 / 1. Lig:

15.00 Kavacıkspor-Anadolu Kartalları SK U15 / B:

Kaynarca Sahası

14.30 Pendik Kaynarcaspor - A.Hisarı İdmanyurdu U19 / 1. Lig:

Maltepe Başıbüyük Stadı

14.00 Girne Gençlik - Beykoz Elmalıspor 2. Amatör Lig:

Ortaçeşme Sahası

10.45 Rüzgarlıbahçespor - Tunusbağıspor 2. Amatör Lig:

12.30 Ortaçeşmespor - Kurtköyspor U19 / 1. Lig:

14.30 Beykoz Yenimahallespor - Maltepe Fındıklıspor 2. Amatör Lig:

16.30 Ortaçeşmespor - Erenköy Acarspor U15 / B:

Paşabahçe Stadı

12.30 Gümüşsuyuspor - Kayışdağıspor U19 / 2. Lig:

14.30 Çiğdemspor - Üsküdar Salacakspor 2. Amatör Lig:

16.30 Gümüşsuyuspor - Bostancıspor U15 / B:

Pendik Güllübağlar Sahası

12.30 Pendik Yenişehir Gençlik - Beykoz 1908 U17 / A:

16.30 Pendik Velibaba - Çubukluspor U15 / A:

Selimiye Stadı

12.30 Özkaracaahmetspor-Soğuksuspor U19 / 2.Lig :

4 Şubat 2018 Pazar

Çavuşbaşıspor M. Hanefi Dilmaç Stadı

14.30 Çubukluspor - Kartal Belediyespor U17 / A:

Gülsuyu Asım Kara Stadı

11.00 Gülensuspor - Rüzgarlıbahçespor U19 / 2. Lig:

Kartal 75.Yıl Sahası

12.30 Kartalgücü - Denizcilik İşletmeleri U19 / 2. Lig:

Kartal Yunus Sahası

16.30 İstanbul Altınorduspor - Beykoz Yenimahallespor U15 / B:

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

12.00 Kavacıkspor - Pendik Esenyalıspor U17 / A:

Maltepe Bld.İdealtepe Suni Çim Sahası

14.00 Maltepe Belediye - Beykoz İncirköyspor 2. Amatör Lig:

Ortaçeşme Sahası

12.30 Ortaçeşmespor - Dudulluspor U17 / A:

14.30 Tokatköyspor - Şilespor U19 / 2.Lig:

Paşabahçe Stadı

12.00 Beykoz 1908 - Beykoz Çavuşbaşıspor U19/ 1.Lig:

14.00 Paşabahçespor - Beykoz 1908 U15 / A:

15.30 Paşabahçespor - Karabekirspor U19 / 1.Lig :

Pendik Güllübağlar Sahası

16.00 Pendik Güllübağlar - Çavuşbaşıspor U15 / A :

Selimiye Stadı

14.30 Üsküdar Çınarspor - Beykoz Göllü Köyü SK 2.Amatör Lig:

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Maç Programı

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"