Spor

Beykoz amatörleri 3-4 Kasım 2018 maç programı

Beykoz amatörleri 3-4 Kasım 2018 maç programı
01.11.2018 17:12
| | |
2693

İstanbul’un değişik liglerinde mücadele eden Beykoz amatör kulüplerinin 3-4 Kasım 2018 tarihli hafta sonunda oynayacakları rakipleri belli oldu.

Beykoz amatör spor kulüplerinin oynayacakları rakipleri ve sahalar şöyle sıralandı:

 3 Kasım 2018 Cumartesi

 Alemdağ Stadı

11.00 Kayışdağıspor-Ortaçeşmespor U15 /B:

Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı

14.30 Marmara Karayolları - Çavuşbaşıspor 1. Amatör Lig:

Gülsuyu Asım Kara Stadı

11.00 Bostancısor - A.Hisarı İdmanyurduspor U15 / B :

Gümüşsuyuspor Muharrem Ergül Tesisleri Sahası

11.00 Soğuksuspor-Rüzgarlıbahçespor U12 :

12.00 Denizcilik İşletmeleri-İstanbul Mesudiyespor U12:

13.00 Çubukluspor-Çiğdemspor U12:

14.00 Beykoz 1908-Gümüşsuyuspor U12 :

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

12.00 Kavacıkspor-Dolayobaspor U15 / B:

14.30 Kavacıkspor-Piyalespaşaspor Süper Amatör Lig:

Maltepe Başıbüyük Stadı

12.30 Taçspor-Denizcilik İşletmeleri SK 1. Amatör Lig:

Maltepe Belediyesi İdealtepe Sahası

13.00 Feneryoluspor-Beykoz Yenimahalespor U17 / B:

Ortaçeşme Sahası

12.30 Beykoz 1908 - Adalarspor U17 / A:

14.30 Ortaçeşmespor - Küçükyalı Örnekspor 1. Amatör Lig:

Paşabahçe Stadı

12.30 Gümüşsuyuspor - Çubukluspor U17 / A:

14.30 Paşabahçespor -Çeliktepespor Süper Amatör Lig:

Merkez Efendi Sahası

14.30 Merkez Efendi SK - Soğuksuspor Süper Amatör Lig:

 4 Kasım 2018 Pazar

Çakmak Sahası

12.00 İstanbul Ataşehirspor - Gümüşsuyuspor U15 / B:

16.00 Çakmakspor  -  Paşabahçespor U17 / A:

Gümüşsuyuspor Muharrem Ergül Tesisleri Sahası

09.00 Kanlıcaspor - TED İstanbul Koleji SK U12:

10.00 A.Hisarı İdmanyurdu - Kirazlıtepespor U12:

11.00 Kavacıkspor - Ortaçeşmespor U12:

12.00 Paşabahçespor - Çavuşbaşıspor U12:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

12.00 Çubukluspor - Ortadağspor 1.Amatör Lig:

14.30 Kavacıkspor - Ataşehir Çamolukspor U17 / A:

Ortaçeşme Sahası

10.45 Ortaçeşmespor - Çavuşbaşıspor U17 / B:

12.30 Kanlıcaspor-Pendik Kaynarcaspor 1.Amatör Lig:

14.30 TED İstanbul Koleji Sk-Tunusbağıspor 1.Amatör Lig:

Paşabahçe Stadı

12.00 İstanbul Mesudiyespor - Denizköşkler Süper Amatör Lig:

14.00 Beykoz 1908 - Bağlarbaşıspor Süper Amatör Lig:

16.00 Gümüşsuyuspor - Yahya Kemal SK Süper Amatör Lig:

Tuzla Belediyesi Orhanlı Stadı

12.30 Aydınlıspor - Beykoz Elmalıspor 1.Amatör Lig:

Ümraniye Belediyesi Suni Çim Sahası

14.00 Yamanspor - Çubukluspor U15 / B:

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Maç Programı

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"