Spor

Beykoz amatörleri 28-29 Nisan 2018 maç programı

Beykoz amatörleri 28-29 Nisan 2018 maç programı
27.04.2018 12:16
| | |
3139

Beykoz'u temsilen İstanbul amatör liglerinde mücadele eden amatör spor kulüplerinin 28-29 Nisan 2018 tarihli maç programı belli oldu.

Buna göre Beykoz temsilcilerinin maç saatleri ve rakipleri şunlar oldu:

28 Nisan 2018 Cumartesi

Çavuşbaşı M. Hanefi Dilmaç Stadı

14.00 Çubukluspor  - Kavacıkspor U17 / A:

Karabekir Sahası

10.00 Ümraniye Kemerdere - Denizcilik İşlt. SK U11;

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitleri Stadı

14.00 Rüzgarlıbahçespor - TED İstanbul Koleji SK U13:

16.30 Kavacıkspor - Çubukluspor U13 :

Kaynarca Sahası

17.15 Kaynarcaspor - Ortaçeşmespor U17 / A:

Ortaçeşme Sahası

11.00 Ortaçeşmespor - Beykoz 1908 U13:

12.30 Beykoz Yenimahallespor - Çavuşbaşıspor U13:

14.00 Beykoz Yenimahallespor - Özataşehirspor 2.Amatör Lig:

16.00 TED İstanbul Koleji SK - Pendik Yenişehir Kartalları 2.Amatör Lig:

Paşabahçe Stadı

12.30 Paşabahçespor - Soğuksuspor U13:

14.00 Gümüşsuyuspor - Denizcilik İşlt.SK U13:

15.30 Gümüşsuyuspor - 1453 Maltepe Gençlik U17 / B:

Yeni Sahra Suni Çim Stadı

13.15 Feneryoluspor - Çiğdemspor 2.Amatör Lig :

15.00 Ataşehir Yoncaspor - Beykoz Elmalıspor 2.Amatör Lig:

29 Nisan 2018 Pazar

Çavuşbaşı M. Hanefi Dilmaç Stadı

12.00 Çavuşbaşıspor - Batı Ataşehirspor U17 / B:

14.00 Çavuşbaşıspor - Ortaçeşmespor U1 :

15.30 Çubukluspor - Beykoz Yenimahallespor U13:

Gümüşsuyuspor Muharrem Ergül Tesisleri Sahası

12.00 Kanlıcaspor - Çavuşbaşıspor U11:

13.00 Çubukluspor - Gümüşsuyuspor U11:

14.00 Örnekköyspor - TED İstanbul Koleji SK U11:

15.00 Kavacıkspor - Beykoz 1908 U11:

Kartal Yunus Sahası

14.00 Marmara Karayolları - Beykoz Göllüspor 2.Amatör Lig:

Ortaçeşme Sahası

10.30 Beykoz 1908 - Paşabahçespor U13:

12.00 Beykoz 1908 - Kartal Çavuşoğluspor U17 / A:

14.00 Denizcilik İşletmeleri SK - Kavacıkspor U13:

15.30 Denizcilik İşletmeleri SK - Kavakpınarspor U17 / B:

Paşabahçe Stadı

12.30 Paşabahçespor - Pendik Güllübağlarspor U17 / A:

14.30 TED İstanbul Koleji SK - Gümüşsuyuspor U13:

16.00 Soğuksuspor - Rüzgarlıbahçespor U13:

1 Mayıs 2018 Salı

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitleri Stadı

13.30 Rüzgarlıbahçespor - Beykoz 1908 U13:

16.00 Kavacıkspor - Gümüşsuyuspor U13:

Ortaçeşme Stadı

14.00 Beykoz Yenimahallespor - Denizcilik İşletmeleri SK U13:

16.00 Ortaçeşmespor - Çubukluspor U13:

Paşabahçe Stadı

13.00 Soğuksuspor - TED İstanbul Koleji SK U13:

15.00 Paşabahçespor - Soğuksuspor U1:

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Maç, Program

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"