Spor

Beykoz amatörleri 28 – 29 Ekim maç programı

Beykoz amatörleri 28 – 29 Ekim maç programı
26.10.2017 18:35
| | |
3707

Beykoz Amatörleri’nin 28 – 29 Ekim’i kapsayan hafta sonu maç programı şu şekilde:

28 Ekim 2017 Cumartesi

Alemdağ Stadı

13.00 Çekmeköy Belediyesi Alemdağ - Gümüşsuyu (U16B)

 

Çakmak Sahası

16.00 Yamanspor - Çavuşbaşıspor (1. Amatör Lig)

 

Gülsuyu Asım Kara Stadı

12.00 Küçükyalı Örnekspor - Kanlıcaspor (1. Amatör Lig)

 

Gümüşsuyu Stadı

11.00 Çubukluspor - Yamanspor (U12)

12.00 Rüzgarlıbahçe -Üsküdar Anadoluspor (U12)

13.00 Kavacıkspor - Ünalanspor (U12)

14.00 Gümüşsuyuspor - Barbarosspor (U12)

15.00 TED İstanbul Koleji - Valide Tayfunspor (U12)

 

Ortaçeşme Sahası

09.30 Çubukluspor - Kavacıkspor (U16A)

11.00 Beykoz Yenimahalle - Modafenspor (U16B)

12.30 Denizcilik İşletmeleri - Gülensuspor 1. Amatör Lig:

14.30 Tokatköyspor - Gülsuyuspor (1. Amatör Lig)

12.00 Paşabahçespor - Çamlıcaspor (U14A) (Paşabahçe Stadı)

14.30 Beykoz 1908 - Barbarosspor (Süper Amatör Lig)

 

29 Ekim 2017 Pazar

Bağcılar Belediyesi Mahmutbey Stadı

16.00 Mahmutbeyspor - Kavacıkspor (Süper Amatör Lig)

 

Alemdağ Stadı

11.00 Taşdelenspor - Gümüşsuyuspor (1 Amatör Lig)

 

Çavuşbaşı Sahası

12.00 Çavuşbaşıspor - Orhanlıspor (U16B)

15.00 Çubukluspor - Yenibosnaspor (Süper Amatör Lig)

 

Gümüşsuyu Sahası

13.00 Örmekköyspor - Rivaspor (U12)

14.00 Beykoz 1908 - Bağlarbaşıspor (U12)

15.00 Paşabahçespor - Koşuyoluspor (U12)

 

Karabekir Sahası

09.00 Çamlıcaspor - Koşuyoluspor (U12)

Kavacık Stadı

12.00 Kavacıkspor - Sancaktepespor (U14B)

 

Maltepe Belediyesi İdealtepe Sahası

10.30 İstanbul Sahilspor - Çubukluspor (U14A)

12.00 İdealtepespor - Rüzgarlıbahçespor (U14B)

 

Ortaçeşme Sahası

09.30 Ortaçeşmespor - Çekmeköy Belediyesi Alemdağ (U14B)

11.00 Beykoz Yenimahalle - Kartal Belediyespor (U14B)

12.30 Beykoz 1908 - Maltepespor (U16A)

14.00 Ortaçeşmespor - Şafakspor (Süper Amatör Lig)

16.00 Anadoluhisarı İdmanyurdu - Sitespor (1. Amatör Lig)

 

Paşabahçe Stadı

12.00 Paşabahçespor - Pendikgücüspor (U16A)

13.30 Gümüşsuyuspor – Sitespor (U14B)

15.00 Soğuksuspor - Arnavutköy Belediyespor (Süper Amatör Lig)

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Maç Listesi

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"