Beykoz Amatörleri 27-28 Ocak maç programları belli oldu. Buna göre maçların oynanacağı statlar ve saatleri şu şekilde:
27 Ocak 2018 Cumartesi
Bayrampaşa İBB Stadı
12.30 Beşyüzevlerspor - Soğuksuspor SAL:
Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı
12.30 Kartalspor - Paşabahçespor U19 / 1.Lig:
Çavuşbaşı M. Hanefi Dilmaç Stadı
10.30 Çavuşbaşıspor - Yamanspor U19/1 Lig:
Kartal Yunus Sahası
14.30 Kartal Yunusspor - A. Hisarı İdmanyurdsupro 1. Amatör Lig:
Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı
12.00 Kavacıkspor - Sancaktepespor U15 / B:
15.00 Rüzgarlıbahçespor-Ataşehir Doğuşspor U19 / 2. Lig:
Ortaçeşme Sahası
13.00 Ortaçeşmespor - Anadolu Kartalları U15 / B:
14.30 Denizcilik İşletmeleri - İstabul Esnafspor U19 / 2. Lig:
Paşabahçe Stadı
12.30 Gümüşsuyuspor - Sarıgazispor U6 / B:
14.30 Gümüşsuyuspor - Kartal Elçispor 1.Amatör Lig:
Pendik Belediyesi Çamlık Stadı
14.30 Aydınlıspor - Çubukluspor U15 / A:
Sarıgazi Stadı
16.00 Ortadağspor - Tokatköyspor U19 / 2. Lig:
Sultanbeyli 75.Yıl Stadı
14.30 Sultanbeylispor - Beykoz 1908 U19 / 1. Lig:
28 Ocak 2018 Pazar
Mimar Yahya Baş Stadı
14.30 İstanbul Güngörenspor-İstanbul Mesudiyespor SAL:
İzzettin Stadı
14.30 Kestanelikspor-Paşabahçespor SAL:
Çavuşbaşı M. Hanefi Dilmaç Stadı
12.30 Çavuşbaşıspor-Orhanlıspor 1.Amatör Lig:
14.30 Çavuşbaşıspor-Kartal Yuvası SK U15 / B:
Dolayoba Sahası
12.30 Tuzla Şifaspor-Beykoz Yenimahallespor U15 / B:
Dudullu Stadı
12.30 Ataşehirgücüspor-Kavacıkspor U19 /2.Lig:
14.30 Valide Tayfunspor-Soğuksuspor U19 / 2.Lig:
Kartal Yunus Sahası
12.30 Kartal Çavuşoğluspor-Tokatköyspor 1.Amatör Lig:
Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı
15.00 A.Hisarı İdmanyurduspor-Çakmakspor 1.Amatör Lig:
Maltepe Belediyesi İdealtepe Suni Çim Stadı
15.00 İdealtepespor-Ortaçeşmespor U19 / 1.Lig:
Paşabahçe Stadı
12.00 Beykoz 1908 - 1905 Maltepe Gençlikspor U15 / A:
13.30 Gümüşsuyuspor - İçerenköy İdmanyurduspor U19 / 2.Lig:
15.30 Paşabahçespor - Taşdelenspor U19 / 1.Lig:
Sarıgazi Stadı
12.00 Sancaktepespor - Çubukluspor U19 / 1.Lig:
31 Ocak 2018 Çarşamba
Çavuşbaşı M. Hanefi Dilmaç Stadı
15.00 Çavuşbaşıspor - Yeldeğirmenispor U15 / A:
Gülsuyu Asım Kara Stadı
13.00 1905 Maltepe Gençlik - Paşabahçespor U15 / A:
Ortaçeşme Sahası
13.30 Beykoz Yenimahallespor - Ataşehir Arenaspor U15 / B:
15.00 Beykoz 1908 - Ataşehir Doğuşspor U15 / A:
Sultanbeyli 75.Yıl Stadı
15.00 Sultanbeyli Uzunderesepor-Gümüşsuyuspor U19 / 2. Lig:
1 Şubat 2018 Perşembe
Çakmak Sahası
14.00 Özataşehirspor - Denizcilik İşletmeleri SK U19 / 2. Lig:
Çavuşbaşı M. Hanefi Dilmaç Sahası
15.00 Çengelköyspor-Ortaçeşmespor U15 / B:
Dudullu Stadı
13.30 Ataşehirgücü - Kavacıkspor U15 / B:
15.00 Taçspor - Gümüşsuyuspor U15 / B:
Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı
15.00 Çubukluspor - Acıbadem Üsküdarspor U15 / A:
Yenisahra Suni Çim Stadı
15.00 Tokatköyspor-Küçükyalı Yelkenspor U19 / 2. Lig:
Haber Merkezi