Spor

Beykoz Amatörleri 27-28 Ocak maç programı

Beykoz Amatörleri 27-28 Ocak maç programı
26.01.2018 17:49
| | |
3565

Beykoz Amatörleri 27-28 Ocak maç programları belli oldu. Buna göre maçların oynanacağı statlar ve saatleri şu şekilde:

27 Ocak 2018 Cumartesi

Bayrampaşa İBB Stadı

12.30 Beşyüzevlerspor - Soğuksuspor SAL:

Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı

12.30 Kartalspor - Paşabahçespor U19 / 1.Lig:

Çavuşbaşı M. Hanefi Dilmaç Stadı

10.30 Çavuşbaşıspor - Yamanspor U19/1 Lig:

Kartal Yunus Sahası

14.30 Kartal Yunusspor - A. Hisarı İdmanyurdsupro 1. Amatör Lig:

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

12.00 Kavacıkspor - Sancaktepespor U15 / B:

15.00 Rüzgarlıbahçespor-Ataşehir Doğuşspor U19 / 2. Lig:

Ortaçeşme Sahası

13.00 Ortaçeşmespor - Anadolu Kartalları U15 / B:

14.30 Denizcilik İşletmeleri - İstabul Esnafspor U19 / 2. Lig:

Paşabahçe Stadı

12.30 Gümüşsuyuspor - Sarıgazispor U6 / B:

14.30 Gümüşsuyuspor - Kartal Elçispor 1.Amatör Lig:

Pendik Belediyesi Çamlık Stadı

14.30 Aydınlıspor - Çubukluspor U15 / A:

Sarıgazi Stadı

16.00 Ortadağspor - Tokatköyspor U19 / 2. Lig:

Sultanbeyli 75.Yıl Stadı

14.30 Sultanbeylispor - Beykoz 1908 U19 / 1. Lig:

 

28 Ocak 2018 Pazar

 

Mimar Yahya Baş Stadı

14.30 İstanbul Güngörenspor-İstanbul Mesudiyespor SAL:

İzzettin Stadı

14.30 Kestanelikspor-Paşabahçespor SAL:

Çavuşbaşı M. Hanefi Dilmaç Stadı

12.30 Çavuşbaşıspor-Orhanlıspor 1.Amatör Lig:

14.30 Çavuşbaşıspor-Kartal Yuvası SK U15 / B:

Dolayoba Sahası

12.30 Tuzla Şifaspor-Beykoz Yenimahallespor U15 / B:

Dudullu Stadı

12.30 Ataşehirgücüspor-Kavacıkspor U19 /2.Lig:

14.30 Valide Tayfunspor-Soğuksuspor U19 / 2.Lig:

Kartal Yunus Sahası

12.30 Kartal Çavuşoğluspor-Tokatköyspor 1.Amatör Lig:

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

15.00 A.Hisarı İdmanyurduspor-Çakmakspor 1.Amatör Lig:

Maltepe Belediyesi İdealtepe Suni Çim Stadı

15.00 İdealtepespor-Ortaçeşmespor U19 / 1.Lig:

Paşabahçe Stadı

12.00 Beykoz 1908 - 1905 Maltepe Gençlikspor U15 / A:

13.30 Gümüşsuyuspor - İçerenköy İdmanyurduspor U19 / 2.Lig:

15.30 Paşabahçespor - Taşdelenspor U19 / 1.Lig:

Sarıgazi Stadı

12.00 Sancaktepespor - Çubukluspor U19 / 1.Lig:

 

31 Ocak 2018 Çarşamba

 

Çavuşbaşı M. Hanefi Dilmaç Stadı

15.00 Çavuşbaşıspor - Yeldeğirmenispor U15 / A:

Gülsuyu Asım Kara Stadı

13.00 1905 Maltepe Gençlik - Paşabahçespor U15 / A:

Ortaçeşme Sahası

13.30 Beykoz Yenimahallespor - Ataşehir Arenaspor U15 / B:

15.00 Beykoz 1908 - Ataşehir Doğuşspor U15 / A:

Sultanbeyli 75.Yıl Stadı

15.00 Sultanbeyli Uzunderesepor-Gümüşsuyuspor U19 / 2. Lig:

1 Şubat 2018 Perşembe

Çakmak Sahası

14.00 Özataşehirspor - Denizcilik İşletmeleri SK U19 / 2. Lig:

Çavuşbaşı M. Hanefi Dilmaç Sahası

15.00 Çengelköyspor-Ortaçeşmespor U15 / B:

Dudullu Stadı

13.30 Ataşehirgücü - Kavacıkspor U15 / B:

15.00 Taçspor - Gümüşsuyuspor U15 / B:

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

15.00 Çubukluspor - Acıbadem Üsküdarspor U15 / A:

Yenisahra Suni Çim Stadı

15.00 Tokatköyspor-Küçükyalı Yelkenspor U19 / 2. Lig:

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Amatör, Maç Programı

0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"