Beykoz amatörleri 26-27 Ocak 2019 maç programı

  • Güncelleme: 25.01.2019 13:34
  • Okunma: 2185 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Amatörleri 26-27 Ocak 2019 tarihli hafta sonundaki maç programı listesi yayınlandı.
Beykoz amatörleri 26-27 Ocak 2019 maç programı

Buna göre hafta sonu Beykoz amatörlerinin maç programı ve stadyumlar şöyle sıralandı:

26 OCAK 2019 CUMARTESİ

Selimiye Stadı

16.00 Bağlarbaşıspor - Beykoz 1908 A.Ş. Süper Amatör Lig:

Avcılar Belediyesi Atatürk Stadı

12.30 Denizköşkler - İstanbul Mesudiyespor Süper Amatör Lig:

Kağıthane Belediyesi Yahya Kemal Sahası

14.30 Yahya Kemal SK - Gümüşsuyuspor Süper Amatör Lig:

Dolayoba Sahası

12.30 Pendik Doğan - Çubukluspor U16-A:

Dudullu Stadı

12.30 Dudulluspor - Ortaçeşmespor U14-A:

Kartal Yunus Sahası

14.30 Kartal Yunusspor - TED İstanbul Koleji SK 1.Amatör Lig:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

12.00 Denizcilik İşletmeleri SK - Çavuşbaşıspor U14-B:

14.00 Kavacıkspor - Çavuşbaşıspor U19-1.Lig :

16.00 Çubukluspor - Taşdelenspor 1.Amatör Lig:

Maltepe Belediyesi İdealtepe Suni Çim Sahası

15.00 İstanbul Sahilspor - Paşabahçespor U14-A:

Ortaçeşme Sahası

10.30 Gümüşsuyuspor - Yeldeğirmenispor U16-A:

12.00 Beykoz 1908 - İstanbul Ataşehirspor U16-A:

13.30 Soğuksuspor - Üsküdar İcadiyespor U14-B:

15.00 Ortaçeşmespor - Bulvarspor U19-1.Lig:

Paşabahçe Stadı

12.00 Paşabahçespor - İdealtepespor U19-1.Lig:

14.00 Kanlıcaspor - Yeldeğirmenispor 1.Amatör Lig:

 

27 OCAK 2019 PAZAR

 

Beyoğlu Stadı

12.30 Piyalepaşaspor - Kavacıkspor Süper Amatör Lig :

Paşabahçe Stadı

14.30 Soğuksuspor - Merkez Efendi SK Süper Amatör Lig :

Kağıthane Belediyesi Seyrantepe Stadı

14.30 Çeliktepespor - Paşabahçespor Süper Amatör Lig :

Gülsuyu Asım Kara Stadı

14.30 Atlasspor - Gümüşsuyuspor U14-B :

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

10.30 Kavacıkspor - Kayışdağıspor U14-B:

12.00 Çubukluspor - Esenkentspor U19-1. Lig:

14.30 Denizcilik işletmeleri SK - Orhanlıspor 1.Amatör Lig:

Maltepe Başıbüyük Stadı

11.00 Başıbüyükspor - Beykoz 1908 U14-A :

Ortaçeşme Sahası

15.00 Beykoz 1908 - Maltepe Belediyespor U19-1.Lig:

Paşabahçe Stadı

12.30 Paşabahçespor - İstanbul Sahilspor U16-A:

Sultanbeyli Belediye Sahası

15.00 Trabzon Samandıra - Çubukluspor U14-A:

Ümraniye Belediyesi Suni Çim Sahası

12.00 Karabekirspor - Çavuşbaşıspor U16-A:

30 OCAK 2019 ÇARŞAMBA

Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı

15.00 Çavuşbaşıspor - Çekmeköy Belediye Alemdağspor U16-A:

Gülsuyu Asım Kara Stadı

15.00 Gülensuspor - Paşabahçespor U16-A:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

13.00 Rüzgarlıbahçespor - Atlasspor U14-B:

15.00 Çubukluspor - Pendik Yenişehir Gençlik U14-A:

Ortaçeşme Sahası

13.00 Gümüşsuyuspor - Valide Tayfunspor U14-B:

15.00 Beykoz 1908 - Pendik Esenyalıspor U14-A:

31 OCAK 2019 PERŞEMBE

Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı

13.00 Beykoz Yenimahallespor - Gülensuspor U14-B:

15.00 Çavuşbaşıspor - Çengelköyspor U14-B:

Gülsuyu Asım Kara Stadı

15.00 1923 Esenkentspor - Kavacıkspor U14-B:

Ortaçeşme Sahası

15.00 Ortaçeşmespor - İstanbul Sahilspor U14-A:

Paşabahçe Stadı

13.00 Çubukluspor - Bağlarbaşıspor U16-A:

15.00 Gümüşsuyuspor - Pendik Velibabaspor U16-A:

Selimiye Stadı

13.00 Ünalanspor - Denizcilik İşletmeleri SK U14-B:

Yenisahra Suni Çim Stadı

13.00 Ataşehir yoncaspor - Soğuksuspor U14-B:

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz