İstanbul'un çeşitli amatör liglerinde mücadele eden Beykoz amatör spor kulüplerinin 25-26 Ocak 2020 hafta sonu programı belli oldu.
Bu programa göre Beykoz amatörlerinin söz konusu tarihlerde mücadele edecekleri rakipleri, saha ve maç saatleri şöyle listelendi:
25 OCAK 2020 CUMARTESİ
Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı
11.00 Kavacıkspor - Gülensuspor U17A
14.30 Kavacıkspor - Bağlarbaşıspor Süper Amatör Lig
Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı
09.00 Çavuşbaşıspor - Haydarpaşa Demirspor U17B
15.00 Çavuşbaşıspor - Selimiyespor Süper Amatör Lig
Feriköy Stadı
14.30 Feriköyspor - Ortaçeşmespor Süper Amatör Lig
Paşabahçe Stadı
12.30 Gümüşsuyuspor - Cevizli Anadoluspor U17B
14.30 Soğuksuspor - Şafakspor Süper Amatör Lig
Mimar Kubilay Köse Stadı
12.30 Marmara Karayolları - Denizcilik İşletmeleri U15B
16.30 Bulvarspor - Paşabahçespor U15A
Çakmak Sahası
14.00 Fetih Kelkitespor - Kanlıcaspor U19-1. Lig
Dudullu Stadı
12.30 Ömerlispor - Ortaçeşmespor U17B
Kanlıca Stadı
09.30 Çubukluspor - Çamlıcaspor U17A
Kartal 75.Yıl Stadı
13.00 Kartal Yuvası - Beykoz 1908 U15B
Başıbüyük Tuncay Karartı Stadı
12.30 Kayışdağıspor - Paşabahçespor U19-1. Lig
Ortaçeşme Sahası
15.00 Rivaspor - Küplüce Gençlik U17B
Selimiye Stadı
16.00 Acıbadem Üsküdar - Beykoz 1908 U19-1. Lig
26 OCAK 2020 PAZAR
Paşabahçe Stadı
12.30 Paşabahçespor - Ataşehir Doğuşspor U17A
14.30 TED İstanbul Koleji Sk - Şehzadebaşıspor Süper Amatör Lig
Bakırköy 1 Nolu Saha
14.30 Osmaniye İstiklalspor - Paşabahçespor Süper Amatör Lig
Kağıthane Yahya Kemal Stadı
14.30 Şirintepespor - İstanbul Mesudiyespor Süper Amatör Lig
Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı
14.00 Çavuşbaşıspor - Çengelköyspor U15B
16.00 Çavuşbaşıspor - Gümüşsuyuspor U19-1. Lig
Dolayoba Sahası
12.30 Dolayobaspor - Ortaçeşmespor U15B
Dudullu Stadı
14.30 Ferahspor - Kavacıkspor U19-1.Lig
Kanlıca Stadı
15.00 Kanlıcaspor - 1453 Maltepe Gençlik U17-B
Kartal 75. Yıl Sahası
15.00 Cevizli Anadoluspor - Ortaçeşmespor U19-1. Lig
Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı
11.00 Kavacıkspor - Selimiyespor U15A
Kaynarca Sahası
13.00 Kaynarcaspor - Gümüşsuyuspor U15B
Sarıgazi Stadı
16.00 Sarıgazispor - Çubukluspor U15A
Selimiye Stadı
16.00 Selimiyespor - Çubukluspor U19-1. Lig
Ümraniye Belediyesi Suni Çim Sahası
15.30 Karabekirspor - Beykoz 1908 A.Ş. U17A
Spor Servisi