Beykoz amatörleri 25-26 Ocak 2020 maç programı

  • Güncelleme: 24.01.2020 10:10
  • Okunma: 1481 kez
  • Yorum: 0
İstanbul'un çeşitli amatör liglerinde mücadele eden Beykoz amatör spor kulüplerinin 25-26 Ocak 2020 hafta sonu programı belli oldu.
Beykoz amatörleri 25-26 Ocak 2020 maç programı

Bu programa göre Beykoz amatörlerinin söz konusu tarihlerde mücadele edecekleri rakipleri, saha ve maç saatleri şöyle listelendi:  

25 OCAK 2020 CUMARTESİ

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

11.00 Kavacıkspor - Gülensuspor U17A

14.30 Kavacıkspor - Bağlarbaşıspor Süper Amatör Lig

Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı

09.00 Çavuşbaşıspor - Haydarpaşa Demirspor U17B

15.00 Çavuşbaşıspor - Selimiyespor Süper Amatör Lig

Feriköy Stadı

14.30 Feriköyspor - Ortaçeşmespor Süper Amatör Lig

Paşabahçe Stadı

12.30 Gümüşsuyuspor - Cevizli Anadoluspor U17B

14.30 Soğuksuspor - Şafakspor Süper Amatör Lig

Mimar Kubilay Köse Stadı

12.30 Marmara Karayolları - Denizcilik İşletmeleri U15B

16.30 Bulvarspor - Paşabahçespor U15A

Çakmak Sahası

14.00 Fetih Kelkitespor - Kanlıcaspor U19-1. Lig

Dudullu Stadı

12.30 Ömerlispor - Ortaçeşmespor U17B

Kanlıca Stadı

09.30 Çubukluspor - Çamlıcaspor U17A

Kartal 75.Yıl Stadı

13.00 Kartal Yuvası - Beykoz 1908 U15B

Başıbüyük Tuncay Karartı Stadı

12.30 Kayışdağıspor - Paşabahçespor U19-1. Lig

Ortaçeşme Sahası

15.00 Rivaspor - Küplüce Gençlik U17B

Selimiye Stadı

16.00 Acıbadem Üsküdar - Beykoz 1908 U19-1. Lig

26 OCAK 2020 PAZAR

Paşabahçe Stadı

12.30 Paşabahçespor - Ataşehir Doğuşspor U17A

14.30 TED İstanbul Koleji Sk - Şehzadebaşıspor Süper Amatör Lig

Bakırköy 1 Nolu Saha

14.30 Osmaniye İstiklalspor - Paşabahçespor Süper Amatör Lig

Kağıthane Yahya Kemal Stadı

14.30 Şirintepespor - İstanbul Mesudiyespor Süper Amatör Lig

Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı

14.00 Çavuşbaşıspor - Çengelköyspor U15B

16.00 Çavuşbaşıspor - Gümüşsuyuspor U19-1. Lig

Dolayoba Sahası

12.30 Dolayobaspor - Ortaçeşmespor U15B

Dudullu Stadı

14.30 Ferahspor - Kavacıkspor U19-1.Lig

Kanlıca Stadı

15.00 Kanlıcaspor - 1453 Maltepe Gençlik U17-B

Kartal 75. Yıl Sahası

15.00 Cevizli Anadoluspor - Ortaçeşmespor U19-1. Lig

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

11.00 Kavacıkspor - Selimiyespor U15A

Kaynarca Sahası

13.00 Kaynarcaspor - Gümüşsuyuspor U15B

Sarıgazi Stadı

16.00 Sarıgazispor - Çubukluspor U15A

Selimiye Stadı

16.00 Selimiyespor - Çubukluspor U19-1. Lig

Ümraniye Belediyesi Suni Çim Sahası

15.30 Karabekirspor - Beykoz 1908 A.Ş. U17A

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Amatör, Maç Listesi