Spor

Beykoz amatörleri 24-25 Şubat 2018 maç programı

Beykoz amatörleri 24-25 Şubat 2018 maç programı
23.02.2018 09:56
| | |
6857

İstanbul amatör liglerinde mücadele eden Beykoz kadrolarının 24-25 Şubat 2018 maç programı belli oldu.

Buna göre maç saatleri ve statlar şöyle oldu:

24 Şubat 2018 Cumartesi

Alemdağ Stadı

16.30 Çamlıcaspor - Çavuşbaşıspor U15 / A:

Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı

10.30 Kartal Belediyespor - Kavacıkspor U17 /A:

Çavuşbaşı M. Hanefi Dilmaç Stadı

12.00 Çavuşbaşıspor - Pendikgücüspor U19 / 1. Lig:

Dudullu Stadı

16.30 Dudulluspor - Çubukluspor U17 / A:

İstanbul Site Sahası

14.30 Koşuyoluspor - Denizcilik İşletmeleri SK U19 / 2:

Kartal Yunus Sahası

16.00 Kartal Çavuşoğluspor - Beykoz 1908 U15 / A:

Ortaçeşme Sahası

10.00 Ortaçeşmespor - Maltepespor U17 / A:

12.00 Beykoz 1908 - Yamanspor U19 / 1. Lig:

14.00 İncirköyspor - Hasanpaşaspor 2.Amatör Lig:

16.00 Göllüspor - Marmara Karayolları 2.Amatör Lig:

Paşabahçe Stadı

12.00 Paşabahçespor - Kartal Çavuşoğluspor U19 / 1. Lig:

Ümraniye Belediyesi Suni Çim Sahası

15.00 Karabekirspor - Paşabahçespor U15 / A:

 

25 Şubat 2018 Pazar

Beyoğlu Stadı

15.00 İfaspor - Kavacıkspor SAL Klasman:

Sarıyer Belediyesi Çayırbaşı Stadı

15.00 Vefaspor - İstanbul Mesudiyespor SAL Klasman:

Alemdağ Stadı

10.45 Çekmeköy Çarşıspor - Gümüşsuyuspor U19 / 2.Lig:

Çakmak Sahası

12.00 Üsküdar Salacakspor - Rüzgarlıbahçespor 2. Amatör Lig:

16.00 Özataşehirspor - Beykoz Yenimahallespor 2. Amatör Lig:

Çavuşbaşı M. Hanefi Dilmaç Stadı

10.30 Çubukluspor - İstanbul Sahilspor U15 / A:

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

10.30 Kavacıkspor - Tuzla Mimarsinanspor U19 / 2.Lig:

12.30 Kavacıkspor - Ortaçeşmespor U15 / B:

Maltepe Başıbüyük Stadı

14.30 İstanbul Sahilspor - Çubukluspor U19 / 1.Ligi:

16.30 Maltepespor - Ortaçeşmespor U19 / 1.Lig:

Maltepe Belediyesi İdealtepe Suni Çim Sahası

16.00 Maltepe Belediyespor - A. Hisarı İdmanyurduspor U19 / 1.Lig:

Ortaçeşme Sahası

13.00 Beykoz Yenimahallespor - Esenkentspor U15 / B:

15.00 Soğuksuspor - FK 1864 U19 / 2.Lig :

Paşabahçe Stadı

12.30 Beykoz Elmalıspor - Ataşehir Yoncaspor 2.Amatör Lig:

14.30 Çiğdemspor - Feneryoluspor 2.Amatör Lig:

16.30 Paşabahçespor - Beykoz 1908 U17 / A:

Pendik Belediyesi Çamlık Stadı

16.00 Pendik Yenişehir Kartalları - TED İstanbul Koleji SK 2.Amatör Lig:

Spor Servisi

 

 

 

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, maç programı


DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"