Spor

Beykoz amatörleri 23-24 Şubat 2019 maç programı

Beykoz amatörleri 23-24 Şubat 2019 maç programı
23.02.2019 14:24
| | |
4883

İstanbul Amatör liglerinde mücadele eden Beykoz Spor Kulüplerinin 23-24 Şubat 2019 hafta sonu maç programı belirlendi.

Buna göre, Beykoz amatör kulüplerinin hafta sonu maç programı şöyle sıralandı:  

23 Şubat 2019 Cumartesi

Alemdağ Stadı

12.30 Haydarpaşa Demir - Soğuksuspor U14-B:

15.30 Kavacıkspor - İstanbul Sahilspor SAL Klasman:

Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı

17.30 Kartalspor - Ortaçeşmespor U19-1.Lig:

Çakmak Sahası

16.00 Tokatköyspor - Doğangüneşspor 2.Amatör Lig:

Dudullu Stadı

14.30 Dudulluspor - Paşabahçespor U19-1.Lig:

Gülsuyu Asım Kara Stadı

11.00 Gülensuspor - Kavacıkspor U19-1.Lig:

13.00 1923 Esenkentspor - Çavuşbaşıspor U14-B:

İçerenköy Sahası

15.00 İstanbul Ataşehirspor - Çiğdemspor 2.Amatör Lig:

Kartal Yunus Sahası

12.00 Kartal Elçispor - Kanlıcaspor U16-B:

Kartal Yunus Sahası

16.00 K.Cevizli Gençlergücü - Beykoz Göllü Köyü SK 2.Amatör Lig:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

11.00 Çubukluspor - Gümüşsuyuspor U16-A:

13.00 Kavacıkspor - Ünalansor U14-B:

15.00 Rüzgarlıbahçespor - Çekmeköy Çarşı SK 2.Amatör Lig:

Ortaçeşme Sahası

15.00 Ortaçeşmespor-Çakmakspor U14-A:

Paşabahçe Stadı

15.00 Beykoz 1908 A.Ş. - Başıbüyükspor U16-A:

Pendik Belediyesi Çamlık Stadı

16.00 Pendik Çamlıkspor - Rüzgarlıbahçespor TFF Kadınlar 3.Lig:

24 Şubat 2019 Pazar

Alemdağ Stadı

12.30 Çamlıcaspor - Çavuşbaşıspor U16-A:

16.30 Taşdelenspor - Gümüşsuyuspor U14-B:

Kartal Yunus Sahası

12.00 Kartal Çavuşoğluspor - Çubukluspor U19-B:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

15.00 Kavacıkspor - Fetih Kelkitspor U16-B:

Kaynarca Sahası

15.00 Kartalgücü - Beykoz 1908 U19-1.Lig:

Maltepe Başıbüyük Stadı

14.30 Kayışdağıspor - Denizcilik İşletmeleri Sk U14-B:

Ortaçeşme Sahası

13.00 Rüzgarlıbahçespor - Valide Tayfunspor U14-B:

15.00 Örnekköyspor - Üsküdar Çınarspor 2.Amatör Lig:

Paşabahçe Stadı

13.00 Paşabahçespor - Dudulluspor U16-A:

15.00 Beykoz Yenimahallespor - Anadolu Üsküdarspor 2.Amatör Lig:

Pendik Güllübağlar Sahası

14.30 Pendik Güllübağlarspor - Çubukluspor U14-A:

Tuzla Belediye Orhanlı Stadı

14.00 Onayspor - Ortaçeşmespor U16-B:

27 Şubat 2019 Çarşamba

Dudullu Stadı

13.00 Üsküdar İcadiyespor - Beykoz Yenimahallespor 2.Amatör Lig:

Pendik Belediyesi Çamlık Stadı

13.00 Pendik Yenişehir Kartalları - Örnekköyspor 2.Amatör Lig:

28 Şubat 2019 Perşembe

Paşabahçe Stadı 

13.oo Çiğdemspor - Sapanbağlarıspor 2.Amatör Lig:

15.00 Beykoz Göllü Köyü SK - Tuzla Gençlerbirliği SK 2.Amatör Lig:

Selimiye Stadı

11.00 Acıbadem Üsküdar - Beykoz 1908 U16-A :

17.00 Selimiyespor - Paşabahçespor U16-A :

Yani Sahra Suni Çim Stadı

15.00 Feneryoluspor - Anadoluhisarı İdmanyurduspor 2.Amatör Lig:

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Amatör, Maç Programı

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"