Spor

Beykoz amatörleri 22-23 Aralık 2018 maç programı

Beykoz amatörleri 22-23 Aralık 2018 maç programı
19.12.2018 20:06
| | |
2753

Beykoz spor kulüplerinin 22-23 Aralık 2018 tarihli maç programı belli oldu.

Bu programa göre amatörlerin rakipleri ve mücadeleye çıkacakları statlar şöyle sıralandı:

22 Aralık 2018 Pazartesi

Beyoğlu Stadı

14.30 Okspor - İstanbul Mesudiyespor Süper Amatör Lig:

Bayrampaşa Belediye Stadı

14.30 Bayrampaşa Altıntepsispor - Gümüşsuyuspor Süper Amatör Lig:

Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı

14.30 Cevizli Anadoluspor - Beykoz 1908 A.Ş. : Süper Amatör Lig:

Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı

13.30 Çengelköyspor - Denizcilik İşletmeleri SK U14:

15.00 Çavuşbaşıspor - Ortaçeşmespor U17 / B:

Gülsuyu Asım Kara Stadı

12.30 Ataşehir Çamolukspor - Kavacıkspor U17 / A:

Gümüşsuyuspor Muharrem Ergül Tesisleri Sahası

12.0o Soğuksuspor-Çiğdemspor U12:

13.00 Denizcilik İşletmeleri SK-Beykoz 1908 U12:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitleri Stadı:

12.00 Kavacıkspor - Çavuşbaşıspor U14 / B:

Maltepe Başıbüyük Stadı

14.30 Adalarspor - Elmalıspor 1.Amatör Lig:

Ortaçeşme Sahası

15.00 Soğuksuspor - Üsküdar 1919 U14 / B:

Paşabahçe Stadı

12.30 Paşabahçespor - Ortaçeşmespor U14 / A:

14.30 Paşabahçespor - Çakmakspor U17 / A:

Pendik Belediyesi Çamlık Stadı

14.30 Pendik Esenyalıspor - Çubukluspor 1.Amatör Lig:

Selimiye Stadı

16.00 Valide Tayfunspor - Kanıcaspor 1.Amatör Lig:

Yenisahra Suni Çim Stadı

14.00 Ataşehir Arenaspor - Beykoz Yenimahallespor U14 / B:

23 Aralık 2018 Pazar

Çakmak Sahası

14.00 Çakmakspor-Paşabahçespor Süper Amatör Lig:

Namık Sevik Stadı

14.30 1543 Fatih Gençlik - Kavacıkspor Süper Amatör Lig:

Alemdağ Stadı

12.30 İstanbul Defnespor - Rüzgarlıbahçespor TFF Kadınlar 3.Ligi:

Beylerbeyi 75.Yıl Stadı

15.00 Beylerbeyispor - Beykoz 1908 U14 / A:

Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı

15.00 Çubukluspor - Gümüşsuyuspor U17 / A:

Gümüşsuyuspor Muharrem Ergül Tesisleri Sahası

12.00 TED İstanbul Koleji SK - Çavuşbaşıspor U12:

13.00 Paşabahçespor - Kirazlıtepespor U12:

14.00 Çubukluspor - Çengelköyspor U12:

15.00 Kanlıcaspor - Ortaçeşmespor U12:

Kartal Yunus Sahası 

13.00 Kartal Elçispor - Denizcilik İşletmeleri SK 1.Amatör Lig:

Maltepe Başıbüyük Stadı

11.00 Adalarspor-Beykoz 1908 A.Ş. U17 / A:

Maltepe Belediyesi İdealtepe Suni Çim Stadı

11.00 İstanbul Ataşehirspor - Çubukluspor U14 / A:

Ortaçeşme Sahası

14.30 Ortaçeşmespor - Çavuşbaşıspor 1.Amatör Lig:

Paşabahçe Stadı

12.30 Rüzgarlıbahçespor - Gümüşsuyuspor U14 / B:

14.30 Soğuksuspor - Dolayobaspor Süper Amatör Lig:

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Maç programı

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"