Spor

Beykoz amatörleri 21-22 Nisan 2018 maç programı

Beykoz amatörleri 21-22 Nisan 2018 maç programı
20.04.2018 16:38
| | |
3497

Beykoz amatör kulüplerinin 21-22 Nisan 2018 tarihli hafta sonunda oynayacağı maç programı belli oldu.

21 Nisan 2018 Cumartesi

Çavuşbaşı M. Hanefi Dilmaç Stadı

15.30 Çavuşbaşıspor - Maltepe Fındıklıspor U17/B:

Gümüşsuyu Muharrem Ergül Tesisleri Sahası

13.00 Paşabahçespor - Kavacıkspor U11:

14.00 TED İstanbul Koleji SK - Gümüşsuyuspor U11:

Kartal Yunus Sahası

15.30 Kartal Yuvası - Beykoz Yenimahallespor U17/B:

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

12.00 Beykoz Yenimahallespor - Soğuksuspor U13:

15.00 Kavacıkspor - Beykoz 1908 U13:

Ortaçeşme Sahası

11.00 Denizcilik İşletmeleri - Çubukluspor U13:

12.30 Ortaçeşmespor - Rüzgarlıbahçespor U13:

14.00 Göllüspor - Hasanpaşaspor 2.Amatör Lig:

16.00 İncirköyspor - Hasanpaşaspor 2.Amatör Lig:

Paşabahçe Stadı

12.30 Gümüşsuyuspor - Çavuşbaşıspor U13:

14.00 Paşabahçespor - Çamlıcaspor U17 /A:

16.00 Paşabahçespor - TED İstanbul Koleji SK U13:

Pendik Güllübağlar Sahası

11.15 Pendik Güllübağlarspor - Beykoz 1908 U17 / A:

Yeni Sahra Suni Çim Stadı

15.00 Yeldeğirmenispor - Denizcilik İşletmeleri SK U17 / B:

22 Nisan 2018 Pazar

Çavuşbaşı M. Hanefi Dilmaç Stadı

12.30 Beykoz Çavuşbaşıspor - Kavacıkspor U13:

14.30 Çubukluspor - Gümüşsuyuspor U13:

Gümüşsuyu Muharrem Ergül Tesisleri Sahası

15.00 Beykoz 1908 - Kanlıcaspor U11:

16.00 Çavuşbaşıspor - Çubukluspor U11:

Karabekir Sahası

10.00 Denizcilik İşletmeleri SK - Karabekirspor U11:

11.00 Beykoz Elmalıspor - Ortadağspor U11:

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

14.30 Rüzgarlıbahçespor - Paşabahçespor U13:

16.30 Kavacıkspor - Maltepespor U17 / A:

Ortaçeşme Sahası

10.00 Ortaçeşmespor - Çubukluspor U17 / A:

12.00 Beykoz 1908-Beykoz Yenimahallespor U13 :

13.30 TED İstanbul Koleji SK-Denizcilik İşletmeleri SK U13:

15.30 Soğuksuspor-Ortaçeşmespor U13:

Paşabahçe Stadı

12.30 Gümüşsuyuspor - Bostancıspor U17 / B:

14.00 Beykoz Elmalıspor - Selami Ali Yeşil Saha SK 2.Amatör Lig:

16.00 Çiğdemspor - Harb İş SK 2.Amatör Lig:

Selimiye Stadı

15.00 Doğangüneşspor-TED İstanbul Koleji SK 2.Amatör Lig:

Şile Stadı

15.00 Şilespor - Beykoz Yenimahallespor 2. Amatör Lig:

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Amatör, Program

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"