Spor

Beykoz Amatörleri 20-21 Ocak 2018 maç programı

Beykoz Amatörleri 20-21 Ocak 2018 maç programı
18.01.2018 09:21
| | |
6105

İstanbul Amatör liglerinde mücadele eden Beykoz kadrolarının 20-21 Ocak 2018 maç programı belli oldu.

Buna göre oynanacak maçlar ve statlar şu şekildi:

20 Ocak 2018 Cumartesi

Avcılar Belediyesi Atatürk Stadı

14.30 Beykoz 1908 A.Ş.-Küçükköyspor SAL Ligi:

Çavuşbaşı M. Hanefi Dilmaç Stadı

11.00 Çavuşbaşıspor-Çamlıcaspor U15 / A Ligi:

12.30 Çubukluspor-İstanbul Sahilspor U19 / 1.Lig:

Gülsuyu Asım Kara Stadı

12.30 Esenkentspor-Beykoz Yenimahallespor U15 / B Ligi:

14.30 Esenkentspor-Kanlıcaspor 1.Amatör Lig:

Kartal Yunus Sahası

12.30 Tokatköyspor-Yamanspor 1.Amatör Lig:

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

11.00 Kavacıkspor-Haydarpaşa Demirspor U19 / 2. Lig:

15.00 A.Hisarı İdmanyurduspor-Maltepe Belediyespor U19 / 2. Lig:

Ortaçeşme Stadı

11.00 Beykoz 1908-Kartal Çavuşoğluspor U15 / A Ligi:

12.30 Soğuksuspor-Yenisahraspor U19 / 2.Lig:

14.30 Ortaçeşmespor-Maltepespor U19 / 1.Lig:

Paşabahçe Stadı

12.30 Paşabahçespor-Karabekirspor U15 / A Ligi:

14.30 İstanbul Mesudiyespor-Tunaspor SAL Ligi:

Şile Stadı

14.30 Ataşehir Doğuşspor-Çavuşbaşıspor 1.Amatör Lig:

21 Ocak 2018 Pazar

Bayrampaşa Büyükşehir Belediye Stadı

12.30 Ortaçeşmespor-Avcılar Belediyespor SAL Ligi:

Merkez Efendi Stadı

14.30 Merkez Efendi SK-Kavacıkspor SAL Ligi:

Çavuşbaşı M. Hanefi Dilmaç Stadı

14.30 Çubukluspor-Leventspor SAL Ligi:

Dolayoba Sahası

13.00 Pendik Doğanspor-Dnz.İşletmeleri SK U19/ 2. Lig:

15.00 Pendikgücüspor-Çavuşbaşıspor U19 / 2. Lig:

Kartal Yunus Sahası

10.30 Kartal Çavuşoğlu-Paşabahçespor U19 / 1.Lig:

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

12.30 A.Hisarı İdmanyurduspor-Valide Tayfunspor 1.Amatör Lig:

Kaynarca Sahası

14.30 Pendik Kaynarcaspor-Gümüşsuyuspor 1. Amatör Lig:

Maltepe Başıbüyük Stadı

15.30 İstanbul Sahilspor-Çubukluspor U15 / A Ligi:

Ortaçeşme Stadı

15.00 Ortaçeşmespor-Kavacıkspor U15 / B Ligi:

Paşabahçe Stadı

12.30 Gümüşsuyuspor-Modafenspor U15 / B Ligi:

14.30 Soğuksuspor-Dolayobaspor SAL Ligi:

Sarıgazi Stadı

14.30 Tokatköyspor-İstanbul DSİ Spor U19 / 2.Lig:

Ümraniye Belediyesi Suni Çim Stadı

14.30 Yamanspor-Beykoz 1908 U19 / 1.Ligi:

24 Ocak 2018 Çarşamba

Çavuşbaşı M. Hanefi Dilmaç Stadı

15.00 Çavuşbaşıspor-Girne Gençlik SK U19 / 1.Ligi:

Dolayoba Sahası

15.00 Dolayobaspor-Gümüşsuyuspor U15 / B Ligi:

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

12.00 Kavacıkspor-Erenköy Acarspor U15 / B Ligi:

15.00 Çubukluspor-Kayışdağıspor U15 / A Ligi:

Sarıgazi Stadı

13.30 Sancaktepespor-Ortaçeşmespor U15 / B Ligi:

25 Ocak 2018 Perşembe

Alemdağ Stadı

13.30 Taşdelenspor-Beykoz 1908 U15 / A Ligi:

Dudullu Stadı

15.00 Taçspor-A.Hisarı İdmanyurduspor U19 / 1.Ligi:

Kartal Yunus Sahası

13.00 Sapanbağlarıspor-Ortaçeşmespor U19 / 1.Ligi:

15.00 Kartal Çavuşoğluspor-Paşabahçespor U15 / A Ligi:

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

12.00 Beykoz Yenimahallespor-Öz Ataşehirspor U15 / B Ligi:

Maltepe Başıbüyük Stadı

15.00 Başıbüyükspor-Çavuşbaşıspor U15 / A Ligi:

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri


DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"