Değişik liglerde mücadele eden Beykoz amatör futbol takımlarının 21-22-23 Ekim tarihlerinde oynayacakları maçların programı belli oldu.
Buna göre rakipler ve bölgeler şöyle sıralandı
20 Ekim 2018 Cumartesi
Beyoğlu Stadı
14.30 Soğuksuspor - Davutpaşaspor Süper Amatör Lig:
Kağıthane Belediyesi Nurtepe Suni Çim Sahası
15.00 Hamidiyespor-Kavacıkspor Süper Amatör Lig:
Çavuşbaşı M.Hanefi Dilmaç Stadı
12.00 Çengelköyspor - Çubukluspor U17/A:
14.00 Çavuşbaşıspor - Ortaçeşmespor 1. Amatör Lig:
16.00 Çavuşbaşıspor - Çekmeköy Çarşıspor U15 /B:
Gülsuyu Asım Kara Stadı
11.00 Esenkentspor - Kavacıkspor U15/B:
12.30 Atalarspor - Ortaçeşmespor U15/B:
Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı
14.30 Denizcilik İşletmeleri SK-Kartal Elçispor 1.Amatör Lig:
Maltepe Başıbüyük Stadı
14.30 Ataşehir Çamolukspor - Paşabahçespor Süper Amatör Lig:
Ortaçeşme Sahası
13.00 Beykoz Yenimahallespor - Gülsuyuspor U17/B:
15.00 Beykoz 1908 - Gümüşsuyuspor U17/A:
Paşabahçe Stadı
12.30 A. Hisarı İdmanyurduspor - Gülensuspor U15/B:
14.30 Paşabahçespor - Çekmeköy Bld.Alemdağspor U15/B:
21 Ekim 2018 Pazar
Bayrampaşa Belediye Stadı
12.30 Beykoz 1908 A.Ş. - İstanbul Bafraspor Süper Amatör Lig:
Beşiktaş Belediyesi İsmet İnönü Spor Tesisi
14.30 Dikilitaşspor - Gümüşsuyuspor Süper Amatör Lig:
Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı
15.00 Kavacıkspor - İstanbul Sahilspor U17/A:
Ortaçeşme Sahası
11.00 Gümüşsuyuspor - Ataşehir Yoncaspor U15/B:
12.30 Ortaçeşmespor - Ataşehir Arenaspor U17/B:
14.30 Beykoz Elmalıspor - Adalarspor 1. Amatör Lig:
Paşabahçe Stadı
12.30 Kanlıcaspor - Valide Tayfunspor 1. Amatör Lig:
14.30 Çubukluspor - Pendik Esenyalıspor 1. Amatör Lig:
Ümraniye Belediyesi Suni Çim Sahası
14.00 Fetih Kelkitspor - Beykoz Çavuşbaşıspor U17/B:
24 Ekim 2018 Çarşamba
Ortaçeşme Sahası
14.30 Gümüşsuyuspor - Kestanelikspor Süper Amatör Lig:
Paşabahçe Stadı
12.30 İstanbul Mesudiyespor - İstanbul Kayaşehirspor Süper Amatör Lig:
14.30 Beykoz 1908 A.Ş. - İstanbul Bulancakspor Süper Amatör Lig:
25 Ekim 2018 Perşembe
Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı
14.30 Kavacıkspor - Kurtköyspor Süper Amatör Lig:
Paşabahçe Stadı
14.30 Paşabahçespor - Çekmeköy Bld. Alemdağspor Süper Amatör Lig:
Ümraniye Belediye Suni Çim Stadı
14.30 Karabekirspor - Soğuksuspor Süper Amatör Lig:
Spor Servisi