Spor

Beykoz amatörleri 2-7 Mart 2019 maç programı

Beykoz amatörleri 2-7 Mart 2019 maç programı
01.03.2019 19:00
| | |
3819

İstanbul amatör liglerinde mücadele eden Beykoz ekiplerinin 2-7 Mart 2019 tarihleri arasında oynayacakları maç programı belli oldu.

Bu programa göre Beykoz amatörlerinin müsabakaları şöyle sıralandı:

Çakmak Sahası

14.00 Üsküdar 1919 Spor - Kavacıkspor U16-B:

Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı

14.00 Beykoz Yenimahallespor - Maltepe Fındıklıspor 2.Amatör Lig:

16.00 Beykoz 1908 - Acıbadem Üsküdarspor U19-1.Lig:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

11.00 Çubukluspor - Tuzla Gençlerbirlğispor U14-A:

12.30 Çubukluspor - Pendik Velibabaspor U19-1.Lig:

Ortaçeşme Sahası

11.00 Kanlıcaspor - Bulvarspor U16-B:

13.00 Ortaçeşmespor - Ataşehir Arenaspor U16-B:

15.00 Örnekköyspor - Pendik Çamlıkspor 2. Amatör Lig:

Paşabahçe Stadı

12.30 Paşabahçespor - Çengelköyspor U16-A:

Yenisahra SuniÇim Stadı

12.30 Bağlarbaşıspor - Beykoz 1908 U14-A:

3 Mart 2019 Pazar

Beyoğlu Stadı

15.30 Kavacıkspor - Dikilitaşspor SAL Klasman:

Alemdağ Stadı

11.00 Modafensor - Çubukluspor U16-A:

Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı

10.30 Çavuşbaşıspor-Ünalansor U14-B:

12.00 Beykoz 1908 - Maltepe Belediyespor U16-A:

Dudullu Stadı

16.30 Dudulluspor - Paşabahçespor U14-A:

İçerenköy Sahası

15.30 Taçspor - Çavuşbaşıspor U19-1.Lig:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

10.30 Kavacıkspor - Ataşehir Çamolukspor U19-1.Lig:

12.30 Rüzgarlıbahçespor - İstanbul Defnespor TFF Kadınlar 3.Lig:

14.30 A.Hisarı İdmanyurduspor - Çekmeköy Çarşıspor 2.Amatör Lig:

Maltepe Başıbüyük Stadı

15.30 Maltepespor - Beykoz Yenimahallespor U14-B:

Ortaçeşme Sahası

11.00 Soğuksuspor - Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor U14-B:

12.30 Denizcilik İşletmeleri SK - 1923 Esenkentspor U14-B:

14.00 Gümüşsuyuspor - Libadespor U16-A:

16.00 Ortaçeşmespor - İdealtepespor U19-1.Ligi:

Paşabahçe Stadı

12.30 Paşabahçespor - Kartalspor U19-1.Lig:

Selimiye Stadı

16.00 Selamsızspor - Tokatköyspor 2.Amatör Lig:

Ümraniye Belediyesi Suni Çim sahası

16.30 Ümraniye Hekimbaşıspor-Çiğdemspor 2.Amatör Lig:

6 Mart 2019 Çarşamba

Alemdağ Stadı

12.30 Taşdelenspor - GümüşsuyusporU14-B:

Dudullu Stadı

14.30 Kayışdağıspor - Denizcilik İşletmeleri SK U14-B:

Pendik Güllübağlar Sahası

16.00 Pendik Güllübağlarspor - Çubukluspor U14-A:

7 Mart 2019 Perşembe

Alemdağ Stadı

16.00 Çamlıcaspor - Çavuşbaşıspor U16-A:

Kartal Yunus Sahası

16.00 Kartal Çavuşoğluspor - Çubukluspor U19-1.Lig:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

14.30 Rüzgarlıbahçespor - Valide Tayfunspor U14-B:

16.00 Kavacıkspor - Fetih Kelkitspor U16-A:

Kaynarca sahası

14.00 Kartalgücüspor - Beykoz 1908 U19-A:

Paşabahçe Stadı

16.00 Paşabahçespor - Dudulluspor U16-A;

Tuzla Belediyesi Orhanlı Stadı

14.00 Onayspor - Ortaçeşmespor U16-B:

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Amatörleri, Maç Programı

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"