Beykoz amatörleri 2-3 Şubat 2019 maç programı

  • Güncelleme: 31.01.2019 18:43
  • Okunma: 3427 kez
  • Yorum: 0
Beykoz amatör spor kulüpleri 2-3 Şubat 2019 maç programı açıklandı.
Beykoz amatörleri 2-3 Şubat 2019 maç programı

Beykoz’un birçok stadyumunda çekişmeli maçlar olacağı gibi, deplasmanda da Beykoz ekipleri zorlu mücadelelere çıkacak.

Beykoz amatör spor kulüpleri 2-3 Şubat maç programı şu şekilde olacak:

2 ŞUBAT 2019 CUMARTESİ

Büyükçekmece Stadı

14.30 Büyükçekmece Belediyespor - Paşabahçespor Süper Amatör Lig:

Alemdağ Stadı

09.00 Modafenspor - Çubukluspor U19-1.Lig:

10.45 Taşdelenspor - Beykoz 1908 U19-1.Lig:

Çakmak Sahası

16.00 Çakmakspor - Çavuşbaşıspor U16-A:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitleri Stadı

14.30 Kavacıkspor - Kartaltepespor Süper Amatör Lig:

Ortaçeşme Stadı

13.00 Çubukluspor - İstanbul Ataşehirspor U14-A:

15.00 Beykoz 1908-Beylerbeyispor U14-A:

Paşabahçe Stadı

13.00 Gümüşsuyuspor - Rüzgarlıbahçespor U14-B:

15.00 Paşabahçespor - Ataşehir çamolukspor U16-A:

Tuzla Belediye Orhanlı Stadı

12.30 Onayspor - Çavuşbaşıspor 1.Amatör Lig:

3 ŞUBAT 2019 PAZAR

Bakırköy Belediye 1 Nolu Saha

12.30 Bakırköy Gençlik - Rüzgarlıbahçespor TFF Kadınlar 3.Ligi:

Sarıyer Belediyesi Çayırbaşı Sahası

14.30 Beykoz 1908 - Irmakspor Süper Amatör Lig:

Alemdağ Stadı

11.00 Modafenspor - Gümüşsuyuspor U16-A:

Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı

16.00 Bulvarspor - Paşabahçespor U19-1.Lig:

Çakmak Sahası

13.00 Üsküdar 1919 Spor - Soğuksuspor U14-B:

Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı

14.00 Çavuşbaşıspor - Kavacıkspor U14-B:

Dudullu Stadı

14.30 Ataşehir Doğuşspor - Beykoz 1908 U16-A:

Gülsuyu Asım Kara Stadı 

11.00 Esenkentspor - Çubukluspor 1.Amatör lig:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitleri Stadı

14.00 Beykoz Yenimahallespor - Ataşehir Arenaspor U14-B:

16.00 Denizcilik İşletmeleri - Çengelköyspor U14.B:

Maltepe Başıbüyük Stadı

10.45 Girne Gençlik - Ortaçeşmespor U19-1.Lig:

Maltepe Belediyesi İdealtepe Suni Çim Stadı

13.00 Taçspor-Kavacıkspor U19-1.Lig :

Ortaçeşme Sahası

13.00 Ortaçeşmespor-Paşabahçespor U14-A :

Paşabahçe Stadı

12.30 TED İstanbul Koleji SK-Ortadağspor 1.Amatör Lig :

14.30 Gümüşsuyuspor-Nişantaşıspor Süper Amatör Lig :

Pendik Güllübağlar Sahası

14.00 Pendik Velibabaspor-Çubukluspor  U16-A :

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri