Beykoz amatörleri 18-19 Ocak 2020 maç programı

  • Güncelleme: 16.01.2020 13:06
  • Okunma: 2539 kez
  • Yorum: 0
İstanbul'un çeşitli amatör liglerinde varlık mücadelesi gösteren Beykoz amatör kulüplerinin hafta sonu maç programı belli oldu.
Beykoz amatörleri 18-19 Ocak 2020 maç programı

Beykoz amatör kulüplerinin 18-19 Ocak 2020 tarihlerli hafta sonunda oynayacakları rakipleri ve stat bölgeleri şöyle sıralandı:

18 OCAK 2020 CUMARTESİ

Paşabahçe Stadı

12.30 İstanbul Mesudiyespor - Yeniköyspor - Süper Amatör Lig:

14.30 Paşabahçespor - İstanbul Siirtgücü - Süper Amatör Lig:

Avcılar Atatürk Stadı

12.30 Avcılar Belediyespor - TED İstanbul Koleji SK - Süper Amatör Lig:

Bayrampaşa Belediye Stadı

14.30 Kartaltepespor - Beykoz 1908 A.Ş. - Süper Amatör Lig:

Beykoz Stadı

11.00 Beykoz 1908 - Kurtköyspor U17A:

Dolayoba Sahası

12.30 Dolayobaspor - Kavacıkspor U15A:

Gülsuyu Asım Kara Stadı

13.00 Atalarspor - Çavuşbaşıspor U15B:

Kanlıca Stadı

15.00 Çubukluspor - Ortadağspor U15A:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

11.00 Çubukluspor - Çavuşbaşıspor U19 - 1.Lig:

13.00 Rüzgarlıbahçespor - Sancaktepe Ziganaspor U17B:

15.00 Kavacıkspor - Cevizli Anadoluspor U19 - 1.Lig:

Ortaçeşme Sahası

11.00 Gümüşsuyuspor - Küplüce Gençlikspor U15B:

12.30 Ortaçeşmespor - Küçükyalı Yelkenspor U15A:

14.30 Ortaçeşmespor - Çengelköyspor U19 - 1. Lig:

Şile Stadı

12.30 Şilespor - Beykoz Yenimahallespor U15B:

Tuzla Belediyesi Orhanlı Stadı

16.30 Onayspor - Rivaspor U15B:

Yenisahra Suni Çim Stadı

12.30 Yeldeğirmenispor - Paşabahçespor U17A:

19 OCAK 2020 PAZAR

Ortaçeşme Stadı

14.30 Ortaçeşmespor - İstanbul Bayburtspor - Süper Amatör Lig:

Beyoğlu Stadı

12.30 Kulaksız Okspor - Soğuksuspor - Süper Amatör Lig:

Yeşilova Kemal Aktaş Stadı

14.30 İstanbul Sinopspor - Çavuşbaşıspor - Süper Amatör Lig:

Bayrampaşa Belediye Stadı

14.30 Bayrampaşa Tunaspor - Kavacıkspor-Süper Amatör Lig:

Beykoz Stadı

14.30 Beykoz 1908 A.Ş. - Sancaktepespor U19-1.Lig.

Dolayobas Sahası

12.30 Dolayobaspor - Kavacıkspor U17A:

Dudullu Stadı

14.30 Ferahspor - Gümüşsuyuspor U17B:

16.30 Ataşehir Doğuşspor - Beykoz 1908 A.Ş. U15B:

Kanlıca Stadı

12.00 İstanbul Çorumspor - Çavuşbaşıspor U17B:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

11.00 Kemahspor - Rivaspor U17B:

13.00 Denizcilik İşletmeleri Sk - Ataşehir Yoncaspor U15B:

Paşabahçe Stadı

12.30 Paşabahçespor - 1877 Alemdağspor U19-1. Lig:

14.30 Kanlıcaspor - Gümüşsuyuspor  1.Amatör Lig Play-Off:

Pendik Güllübağlar Sahası

10.30 Pendik Velibabaspor - Paşabahçespor U15A:

Selimiye Stadı

16.00 Bağlarbaşıspor - Çubukluspor U17A:

Tuzla Belediyesi Orhanlı Stadı

11.00 Orhanlıspor - Ortaçeşmespor U17B:

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Amatörleri, Maç Listesi