Spor

Beykoz amatörleri 17-18 Şubat 2018 maç programı

Beykoz amatörleri 17-18 Şubat 2018 maç programı
15.02.2018 13:20
| | |
4683

Beykoz'un amatörler kulüplerinin 17 - 18 Şubat 2018 tarihli hafta sonu maç programı belli oldu. Buna göre program şöyle olacak:

17 ŞUBAT 2017 CUMARTESİ

Namık Sevik Stadı

15.00 İstanbul Mesudiyespor  -  İFA Spor SAL Klasman: 

Alemdağ Stadı

15.00 Kavacıkspor  -  Küçükyalı Yelkenspor SAL Klasman:

Çavuşbaşı M. Hanefi Dilmaç Sahası

12.00 TED İstanbul Koleji SK - Doğangüneşspor 2. Amatör Lig:

16.00 Çengelköyspor - Kavacıkspor U15 / B:

Dolayoba Sahası

12.30 Pendikgücüspor-Paşabahçespor U17 / A:

Gülsuyu Asım Kara Stadı

14.30 Harb İş - Çiğdemspor 2. Amatör Lig:

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

12.00 Rüzgarlıbahçespor - Üsk.İcadiyespor 2.Amatör Lig:

15.00 A.Hisarı İdmanyurdu - Kaynarcaspor U19 / 2.Lig:

Maltepe Belediyesi İdealtepe Sahası

10.30 İdealtepespor - Ortaçeşmespor U15 / B:

12.00 Hasanpaşaspor - Kavacıkspor U19 / 2.Lig:

14.00 Maltepe Bld.Spor - Çubukluspor U15 / A:

Ortaçeşme Sahası

11.00 Çubukluspor - Dolayobaspor U19 / 1.Lig:

13.00 Beykoz 1908 - Çamlıcaspor U17 / A:

15.00 Beykoz Yenimahallespor - Şilespor 2.Amatör Lig:

Paşabahçe Stadı

12.00 Gümüşsuyuspor - Onayspor U19 / 2.Lig:

Sarıgazi Stadı

16.00 Sarıgazispor - Soğuksuspor U19 / 2.Lig:

Selimiye Stadı

13.00 Selami Ali Yeşilsaha - Beykoz Elmalıspor 2.Amatör Lig:

Ümraniye Belediyesi Suni Çim Sahası

15.00 İstanbul Sitespor - Gümüşsuyuspor U15 / B:

18 ŞUBAT 2018 PAZAR

Çakmak Stadı

12.00 Haydarpaşa Demirspor - Beykoz İncirköyspor 2. Amatör Lig:

Çavuşbaşı M. Hanefi Dilmaç Stadı

16.00 Çavuşbaşıspor - Ataşehir Yoncaspor U15 / A:

Dolayoba Sahası

14.30 Kavakpınarspor - Rüzgarlıbahçespor U19 / 2. Lig:

Gülsuyu Asım Kara Stadı

10.30 Gülsuyu - Paşabahçespor U19 / 1. Lig:

12.30 Hasanpaşaspor - Göllü Köyü SK 2. Amatör Lig:

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

15.00 Kavacıkspor - Ortaçeşmespor U17 / A:

Maltepe Başıbüyük Stadı

12.00 Girne Gençlikspor - Beykoz 1908 U19 / 1.Lig:

Ortaçeşme Stadı

11.00 Çubukluspor - Pendik Esenyalıspor  U17 / A:

13.00 Tokatköyspor - Orhanlıspor U19 / 2.Lig:

15.00 Beykoz 1908 - Karabekirspor U15 / A:

Paşabahçe Stadı

15.00 Paşabahçespor - Sultanbeylispor U15 / A:

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Amatör Lig, Maç Programı


DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"