Spor

Beykoz amatörleri 17-18 Mart 2018 maç programı

Beykoz amatörleri 17-18 Mart 2018 maç programı
16.03.2018 09:25
| | |
4003

Hafta Sonunda Beykoz ilçe Temsilcilerimizin bir birinden zorlu müsabakaları olacak.

Amatör Futbol camiasındaki en büyük beklenti ise son haftalarda artan şiddet görüntülerinin tekrar olmaması.

17 Mart 2018 Cumartesi

Beyoğlu Stadı

15.30 Kavacıkspor - İstanbul Bafraspor SAL Klasman:

Alemdağ Stadı

12.30 Atlaspor - Beykoz Elmalıspor 2.Amatör Lig:

15.30 İstanbul Mesudiyespor - Ataşehir Çamolukspor SAL Klasman:

Çavuşbaşı M.Hanefi Dilmaç Stadı

13.00 Çavuşbaşıspor - Çekmeköy Bld.Alemdağspor U17 / B:

15.00 Rüzgarlıbahçespor - Feneryoluspor 2.Amatör Lig:

İstanbul Site Sahası

13.00 Ataşehir Doğuşspor - Beykoz Yenimahallespor U17 / B:

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

12.00 Kavacıkspor - Ataşehirgücüspor U15 / B:

Maltepe Başıbüyük Stadı

16.00 Batı Ataşehirspor - Beykoz Yenimahallespor 2.Amatör Lig:

Maltepe Belediyesi İdealtepe Suni Çim Stadı

12.30 Acıbadem Üsküdar-Çubukluspor U15 / A:

Ortaçeşme Sahası

09.30 Ortaçeşmespor - Çengelköyspor U15 / B:

11.00 Gümüşsuyuspor - Sultanbeyli Uzunderespor U19 / 2.Lig :

13.00 Beykoz 1908 - Kartalspor U17 / A :

15.00 Denizcilik İşlt Sk - Pendik Doğanspor U19 / 2. Lig:

16.30 Gümüşsuyuspor-Taçspor U15 / B:

Paşabahçe Stadı

12.30 Paşabahçespor-Kartal Çavuşoğluspor U17 / A:

Selimiye Stadı

12.00 Selami Ali Yeşil Saha - TED İstanbul Koleji SK 2.Amatör Lig:

 

18 Mart 2018 Pazar

Çakmak Sahası

16.00 Fetih Kelkitspor - Beykoz İncirköyspor 2.Amatör Lig:

Çavuşbaşı M.Hanefi Dilmaç Stadı

16.00 Çubukluspor - Maltepespor U17 / A:

Kaynarca Sahası

15.00 Kaynarcaspor - Kavacıkspor U17 / A:

Maltepe Başıbüyük Stadı

15.00 Ataşehir Arenaspor-Beykoz Yenimahallespor U15 / B:

Maltepe Bld. İdealtepe Suni Çim Stadı

10.30 Ataşehir Doğuşspor - Beykoz 1908 U15 :

12.00 Yeldeğirmenispor - Beykoz Çavuşbaşıspor U15 / B:

Ortaçeşme Sahası

13.00 Kirazlıtepespor - Beykoz Göllüspor 2.Amatör Lig:

15.00 Denizcilik İşlt.SK - Özataşehirspor U19 / 2.Lig:

Paşabahçe Stadı

12.30 Gümüşsuyuspor - Fetih Kelkitspor U17 / B:

15.00 Paşabahçespor - 1905 Maltepe Gençlikspor U15 / A:

Pendik Güllübağlar Sahası

15.00 Pendik Esenyalıspor - Ortaçeşmespor U17 / A:

 

21 Mart 2018 Çarşamba

Alemdağ Stadı

15.00 Dudulluspor - Beykoz 1908 U19 Türkiye Şampiyonası İst. Eleme:

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"