Spor

Beykoz amatörleri 17-18 Kasım 2018 maç programı

Beykoz amatörleri 17-18 Kasım 2018 maç programı
16.11.2018 10:07
| | |
1785

İstanbul Amatör liglerinde mücadele eden Beykoz takımlarının 17-18 Kasım 2018 tarihli hafta sonunda oynayacağı maçların akışı belli oldu.

Buna göre Beykoz amatörlerinin rakipleri ve oynayacakları sahalar şöyle sıralandı:

17 Kasım 2018 Cumartesi

Küçükçekmece Metin Oktay Stadı

13.00 Türk Telekomspor - Kavacıkspor Süper Amatör Lig:

Alemdağ Stadı

09.30 Çekmeköy Bld. Alemdağspor - Kavacıkspor U15 B:

Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı

16.30 Kartalspor - Beykoz 1908 A.Ş. U17 A:

Çavuşbaşıspor M. Hanefi Dilmaç Stadı

12.00 Kirazlıtepespor - Ortaçeşmespor U15 B:

13.30 Beykoz Yenimahallespor - Sultanbeylispor U17 B :

15.00 Çavuşbaşıspor - Özesatpaşaspor U15 B :

Gümüşsuyuspor Muharrem Ergül Tesisleri Sahası

11.00 Gümüşsuyuspor - İstanbul Mesudiyespor U12:

12.00 Çengelköyspor - Çiğdemspor U12:

13.00 Denizcilik işlt - Soğuksuspor U12:

Kartal Yunus Sahası

13.00 Adalarspor - Çubukluspor U17 A:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

12.30 Rüzgarlıbahçespor - Bakırköy Gençlik SK Kadınlar 3. Lig:

Paşabahçe Stadı

12.00 Soğuksuspor - Albayrakspor Süper Amatör Lig:

14.00 Paşabahçespor - Ortaköyspor Süper Amatör Lig:

16.00 Paşabahçespor - Kartal Elçispor U15 B:

Selimiye Stadı

16.00 Acıbadem Üsküdar - Gümüşsuyuspor U17 A:

Tuzla Belediyesi Orhanlı Stadı

16.00 Orhanlıspor - Denizcilik İşletmeleri SK 1.Amatör Lig:

18 Kasım 2018 Pazar

Beyoğlu Stadı

14.30 Hasköyspor - Beykoz 1908 A.Ş. Süper Amatör Lig:

Alemdağ Stadı

12.00 Taşdelenspor - Çubukluspor 1.Amatör Lig:

17.00 Çekmeköy Bld. Alemdağspor - Kavacıkspor U17 A:

Çakmak Sahası

16.00 Çamlıcaspor - Çubukluspor U15 A:

Gümüşsuyuspor Muharrem Ergül Tesisleri Sahası

10.00 Paşabahçespor - Kanlıcaspor U12 :

11.00 Örnekköyspor - Ortaçeşmespor U12:

12.00 A.Hisarı İdmanyurdsupor - Çavuşbaşıspor U12:

13.00 Kavacıkspor - TED İstanbul Koleji SK U12:

Ortaçeşme Sahası

12.30 Gümüşsuyuspor - Araphanspor 1. Amatör Lig:

14.30 TED İstanbul Koleji SK - Kartal Yunusspor 1.Amatör Lig:

Paşabahçe Stadı

14.00 İstanbul Mesudiyespor - Çantaspor Süper Amatör Lig:

16.00 Paşabahçespor - İstanbul Sahilspor U17 A:

Pendik Güllübağlar Sahası

15.00 Pendik Yenişehir Gençlik - Çavuşbaşıspor U17 B:

Sarıgazi Stadı

14.00 Çekmeköy Çarşı - Ortaçeşmespor U17 B:

Yenisahra Suni Çim Stadı

12.30 Yeldeğirmenispor - Kanlıcaspor 1.Amatör Lig:

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"