Spor

Beykoz amatörleri 16-17 Mart 2019 maç programı

Beykoz amatörleri 16-17 Mart 2019 maç programı
15.03.2019 14:45
| | |
2335

İstanbul amatör liglerinde mücadele eden Beykoz amatör kulüplerinin 16-17 Mart 2019 tarihli hafta sonu programı belirlendi.

Buna göre Beykoz amatörlerinin maç programı ve stadyumlar şu şekilde sıralandı.

16 Mart 2019 Cumartesi

Alemdağ Stadı

12.30 Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor - Çavuşbaşıspor U16-A :

Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı

16.00 Beykoz Yenimahallespor - İdealtepespor 2.Amatör Lig :

Gülsuyu Asım Kara Stadı

11.00 Atlasspor - Rüzgarlıbahçespor U14-B :

Kartal Yunus Sahası

12.30 Kartal Elçispor - Ortaçeşmespor U16-B :

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

15.00 Çubukluspor - Modafenspor U19-1.Lig :

Maltepe Başıbüyük Stadı

14.30 Ataşehir Çamolukspor - Paşabahçespor U16-A :

Ortaçeşme Stadı

14.00 Kanlıcaspor - Pendik Kaynarcaspor U14-B :

16.00 Örnekköyspor - Selamiali Yeşilsaha 2.Amatör Lig :

Paşabahçe Stadı

13.00 Beykoz 1908 - Taşdelenspor U19-1.Lig :

Pendik Belediyesi Çamlık Stadı

16.00 Yakacıkspor - Kavacıkspor U16-B :

Pendik Güllübağlar Sahası

11.00 Pendik Yenişehir Gençlik - Çubukluspor U14-A :

16.00 Pendik Esenyalıspor - Beykoz 1908 U14-A :

Selimiye Stadı

18.00 Valide Tayfunspor - Gümüşsuyuspor U14-B :

17 Mart 2019 Pazar

İBB Esenler Stadı

16.00 Arnavutköy Belediyespor - Kavacıkspor SAL Klasman Grubu :

Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı

16.00 Kartal Cevizli Gençlergücü - Rüzgarlıbahçespor 2.Amatör Lig :

Çakmak Sahası

17.00 Çakmakspor - Çavuşbaşıspor U19-1.Lig :

Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı

12.30 Çengelköyspor - Çavuşbaşıspor U14-B :

14.00 Beykoz 1908 - Ataşehir Doğuşspor U16-A :

Gülsuyu Asım Kara Stadı

16.00 Gülensuspor - Beykoz Yenimahallespor U14-B :

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

11.00 Kavacıkspor - Taçspor U19-1.Lig :

13.00 Denizcilik İşletmeleri SK - Ünalanspor U14-B :

15.00 Anadoluhisarı İdmanyurduspor - Atlas Yıldızspor 2.Amatör Lig :

Maltepe Başıbüyük Stadı

12.30 İstanbul Sahilspor - Ortaçeşmespor U14-A :

Ortaçeşme sahası

12.30 Soğuksuspor - Ataşehir Yoncaspor U14-B :

14.00 Beykoz Göllüspor - Feneryoluspor 2.Amatör Lig :

16.00 Ortaçeşmespor-Girne Gençlikspor U19-1.Lig :

Paşabahçe stadı

13.00 Paşabahçespor - Bulvarspor U19-1.Lig :

Pendik Belediyesi Çamlık Stadı

16.00 Pendik Doğanspor - Çiğdemspor 2. Amatör Lig :

Pendik Güllübağlar Stadı

15.00 Pendik Velibabaspor - Gümüşsuyuspor U16-A :

Sultanbeyli Belediye Sahası

17.00 Anadolu Kartalları SK - Tokatköyspor 2.Amatör Lig :

Yenisahra Suni Çim Stadı

14.00 Bağlarbaşıspor - Çubukluspor U16-A :

20 Mart 2019 Çarşamba

Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı

16.00 Çavuşbaşıspor - Dolayobaspor U19-1.Lig :

Ortaçeşme Stadı

16.00 Ortaçeşmespor - Paşabahçespor U19-1.Lig :

21 Mart 2019 Perşembe

Maltepe Başıbüyük Stadı

16.00 Ataşehirgücüspor - Çubukluspor U19-1.Lig :

Sarıgazi Stadı

16.00 Sarıgazispor - Beykoz 1908 U19-1.Lig :

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Amatör, Maç Programı

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"