Beykoz amatörleri 16-17 Kasım 2109 maç programı

  • Güncelleme: 15.11.2019 15:49
  • Okunma: 1957 kez
  • Yorum: 0
Beykoz amatör kulüpleri 16-17 Kasım 2019 maç programı belli oldu.
Beykoz amatörleri 16-17 Kasım 2109 maç programı

Oldukça dikkat çekici bir sezon geçiren Beykoz amatörlerinin hafta sonunda karışılacakları rakipleri ve oynayacakları statlar şöyle sıralandı:

16 KASIM 2019 CUMARTESİ

Küçükçekmece Metin Oktay Stadı

14.30 Küçükçekmecespor - Ortaçeşmespor Süper Amatör Lig:

Paşabahçe Stadı

14.30 Soğuksuspor - Duduluspor Süper Amatör Lig:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

15.00 Kavacıkspor - Kartalspor Süper Amatör Lig:

Beykoz Stadı

14.30 Çubukluspor - Kaynarcaspor 1.Amatör Lig:

Çavuşbaşıspor M. Hanefi Dilmaç Stadı

12.30 Çavuşbaşıspor - Sarıgazispor U16B:

14.30 Çavuşbaşıspor - Büyükçekmece Mimarobaspor Süper Amatör Lig:

Dudullu Stadı

16.30 Ümraniye Kemerderespor - A.Hisarı İdmanyurduspor U16B:

Gülsuyu Asım Kara Stadı

11.00 Gülensuspor - Ortaçeşmespor U16A :

Gümüşsuyu Sahası

12.00 A.Hisarı İdmanyurduspor - Tunusbağıspor U12:

13.00 Beykoz 1908 - Tokatköyspor U12:

14.00 Çiğdemspor - Kirazlıtepespor U12:

15.00 Paşabahçespor - Üsküdar Salacakspor U12:

16.00 Boğaziçi 1907 Spor - Çengelköyspor U12:

Kartal 75.Yıl Sahası

12.00 Cevizli Anadoluspor - Gümüşsuyuspor U16A:

Maltepe Belediyesi İdealtepe Sahası

11.00 İdealtepespor - Kavacıkspor U16A:

Paşabahçe Stadı

12.30 Paşabahçespor - Pendik Velibabaspor U16A:

Tuzla Belediyesi Orhanlı Stadı

16.00 Tuzla Şifaspor - Gümüşsuyuspor 1.Amatör Lig:

17 Kasım 2019 Pazar

Ayazağa Yusuf Tunaoğlu Stadı

14.30 Mecidiyeköyspor - Beykoz 1908 A.Ş. Süper Amatör Lig:

Beşiktaş Belediyesi İsmet İnönü Stadı

14.30 Leventspor - Paşabahçespor Süper Amatör Lig:

İBB Bayrampaşa Stadı

11.00 Sekbanlarspor - İstanbul Mesudiyespor Süper Amatör Lig:

Beykoz Stadı

12.30 Beykoz 1908 - Yamanspor U14B:

14.30 TED İstanbul Koleji Sk - İstanbul Beylikdüzüspor Süper Amatör Lig:

Gülsuyu Asım Kara Stadı

11.00 Batı Ataşehirspor - Gümüşsuyuspor U14B:

Gümüşsuyuspor Sahası

12.00 Çavuşbaşıspor - Örnekköyspor U12:

13.00 Kavacıkspor - Soğuksuspor U12

14.00 Gümüşsuyuspor - Küplüce Gençlikspor U12:

İstanbul Site Sahası

14.30 İstanbul Sitespor - Kanlıcaspor 1.Amatör Lig:

Kanlıca Stadı

14.00 Çubukluspor - Çamlıcaspor U14A:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

12.00 Rüzgarlıbahçespor – Sapanbağ İdmanspor TFF Kadınlar 3.Lig:

Maltepe Belediyesi İdealtepe Sahası

15.00 İdealtepespor - Kavacıkspor U14A:

Paşabahçe Stadı

12.00 Paşabahçespor - 1905 Maltepe Gençlik U14A:

Pendik Belediyesi Çamlık  Stadı

15.00 Pendik Esenyalıspor - Çavuşbaşıspor U14A:

Sarıgazi Stadı

15.00 Ataşehirgücü - Soğuksuspor U14B:

16.30 Şilespor - A.Hisarı İdmanyurduspor U14B:

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Amatör, Maç Listesi