Spor

Beykoz amatörleri 16-17 Aralık 2017 maç programı

Beykoz amatörleri 16-17 Aralık 2017 maç programı
15.12.2017 19:06
| | |
2121

Beykoz amatörleri 16-17 Aralık tarihlerindeki hafta sonunda oynayacakları maç programları ve stadyumlar belli oldu.

Buna göre hafta sonu maç programı şöyle oluştu:

16 Aralık 2017 Cumartesi

Kağıthane Belediyesi Seyrantepe Stadı

14.30 Kilyosspor-Kavacıkspor Süper Amatör Lig

Namık Sevik Stadı

12.30 Çapaspor-Soğuksuspor Süper Amatör Lig :

Alemdağ Stadı

16.30 Çekmeköy Bld.Alemdağspor-Ortaçeşmespor U14 B Ligi :

Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı

16.30 Kartal Belediyespor-Beykoz Yenimahallespor U14 B Ligi :

Çavuşbaşı M.Hanefi Dilmaç Stadı

14.30 Çubukluspor-Başakşehirspor Süper Amatör Lig :

Dolayoba Sahası

15.00 Pendikgücü-Paşabahçespor U16 A Ligi :

Dudullu Stadı

16.30 Sitespor-Gümüşsuyuspor U14 B Ligi :

Gümüşsuyuspor M.Ergül Tesisleri Sahası

14.00 Paşabahçespor-Örnekköyspor U12 Ligi :

Karabekir Sahası

11.00 Çamlıcaspor-Rivaspor U12 Ligi :

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

15.00 Çubukluspor-İstanbul Sahilspor U14 A Ligi :

Maltepe Belediyesi İdealtepe Suni Çim Stadı

15.00 Maltepespor-Beykoz 1908 U16 A Ligi :

Ortaçeşme Sahası

12.00 Rüzgarlıbahçespor-İdealtepespor U14 B Ligi :

14.30 Gümüşsuyuspor-Çakakspor 1.Amatör Lig :

Pendik Güllübağlar Sahası

15.00 Orhanlıspor-Çavuşbaşıspor U16 B Ligi :

Sarıgazi Stadı

09.00 Sancaktepespor-Kavacıkspor U14 B Ligi :

Yeni Sahra Suni Çim Stadı

12.00 Ortaçeşmespor-Yahya Kemal SK Süper Amatör Lig :

17 Aralık 2017 Pazar

Avcılar Belediyesi Atatürk Stadı

14.30 M.K.Paşa-İstanbul Mesudiyespor Süper Amatör Lig :

Kağıthane Belediyesi Nurtepe Suni Çim Stadı

14.30 Kağıthanespor-Paşabahçespor Süper Amatör Lig :

Alemdağ Stadı

09.30 Modafenspor-Beykoz Yenimahallespor U16 B Ligi :

Dolayoba Sahası

12.30 Pendikgücü-Denizcilik İşlt SK 1.Amatör Lig :

Gümüşsuyu M.Ergül Tesisleri Sahası

13.00 Kavacıkspor-Valide Tayfunspor U12 Ligi :

14.00 Gümüşsuyuspor-Denizcilik İşlt.SK U12 Ligi :

15.00 Çubukluspor-Ted İst.Koleji SK U12 Ligi :

16.00 Çavuşbaşıspor-Bağlarbaşıspor U12 Ligi :

Kartal Yunus Sahası

15.00 Orhanlıspor-Tokatköyspor 1.Amatör Lig :

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

12.00 Kavacıkspor-Çubukluspor U16 A Ligi :

Paşabahçe Stadı

12.30 Gümüşsuyuspor-Çekmeköy Bld.Alemdağ U16 B Ligi :

14.30 Beykoz 1908-Ramispor

17.00 Beykoz Masterler SK-Beykoz Rizeliler Der. Veteranlar Ligi :

Selimiye Stadı

12.00 Çamlıcaspor-Paşabahçespor U14 A Ligi :

14.30 Selimiyespor-Çavuşbaşıspor 1.Amatör Lig :

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Amatör Lig, Maç Programı, Stadyum

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"