Spor

Beykoz amatörleri 16 - 17 Şubat 2019 maç programı

Beykoz amatörleri 16 - 17 Şubat 2019 maç programı
16.02.2019 14:05
| | |
2635

İstanbul Amatör liglerindeki Beykoz kadrolarının 16-17 Şubat 2019 tarihli hafta sonu maç programı belli oldu.

Buna göre bu hafta sonu oynanacak maçlar şöyle sıralandı:

 

16 ŞUBAT 2019 CUMARTESİ

Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı

14.30 Atalarspor - Beykoz Yenimahallespor 2.Amatör Lig:

Çavuşbaşıspor M. Hanefi Dilmaç Stadı

12.30 Çavuşbaşıspor - Kartal Çavuşoğluspor U16-A:

16.00 Beykoz 1908 - Pendik Doğanspor U14-A:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

13.00 Çubukluspor - Örnek Gençlik U14-A:

15.00 Kavacıkspor - Orhanlıspor U16-B:

Ortaçeşme Sahası

11.00 Kanlıcaspor - Ataşehir Arenaspor U16-B:

13.00 Ortaçeşmespor - Taçspor U16-B:

15.00 Gümüşsuyuspor - Sultanbeylispor U16-B:

Paşabahçe Stadı

12.30 Beykoz 1908 - Pendik Doğanspor U19-1.Lig:

Tuzla Belediyesi Orhanlı Stadı

12.30 Aydınlıspor – İstanbul Mesudiyespor U16-B:

17 ŞUBAT 2019 PAZAR

Beyoğlu Stadı

15.30 Irmakspor - Kavacıkspor Süper Amatör Lig Klasman:

Çakmak Sahası

16.00 Çakmakspor - Paşabahçespor U14-A:

Çavuşbaşıspor M. Hanefi Dilmaç Stadı

14.30 Çavuşbaşıspor - Ataşehir Çamolukspor U19-A:

16.30 Çavuşbaşıspor - Kayışdağıspor U14-B:

Gülsuyu Asım Kara Stadı

14.30 Feneryolu - Rüzgarlıbahçespor 2.Amatör Lig:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

10.30 Kavacıkspor - Dolayobaspor U19-1.Lig:

12.30 Denizcilik İşletmeleri Sk - Kartal 1949 Gençlik U14-B:

Maltepe Başıbüyük Stadı

14.00 Yeldeğirmenispor - Çubukluspor U16-A:

Ortaçeşme Sahası

10.30 Ortaçeşmespor - Dudulluspor U19-1.Lig:

12.30 Gümüşsuyuspor - Bağlarbaşıspor U16-A:

14.30 Beykoz Göllü Köyü SK - Anadoluhisarı İdmanyurduspor 2.Amatör Lig:

16.30 Çengelköyspor - Kavacıkspor U14-B:

Paşabahçe Stadı

12.30 Paşabahçespor - Maltepespor U19-1.Lig:

Pendik Güllübağlar Sahası

12.30 Anadolu Kartalları - Rüzgarlıbahçepor Kadınlar Ligi:

14.30 Pendik Yenişehir Gençlikspor - Beykoz 1908 U16-A:

Selimiye Stadı

16.00 Acıbadem Üsküdar - Tokatköyspor 2.Amatör Lig:

Ümraniye Belediyesi Suni Çim Stadı

14.00 Karabekirspor - Ortaçeşmespor U14-A:

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Amatörleri, Maç Programı

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"