Spor

Beykoz amatörleri 15-16 Aralık 2018 maç programı

Beykoz amatörleri 15-16 Aralık 2018 maç programı
14.12.2018 09:41
| | |
2205

İstanbul Amatör liglerinde mücadele eden Beykoz amatör kulüplerinin 15-16 Aralık 2018 tarihli hafta sonunda oynayacağı maç programı belli oldu.

Bu programa göre; Beykoz amatörlerinin rakipleri ve mücadeleye çıkacakları sahalar şöyle sıralandı:    

15 Aralık 2018 Cumartesi

Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı

14.30 Çavuşbaşıspor - Batı Ataşehirspor 1.Amatör Lig:

Gümüşsuyuspor Muharrem Ergül Tesisleri Sahası

11.00 Çengelköyspor - Denizcili İşletmeleri Sk U12:

12.00 Gümüşsuyuspor - Çubukluspor U12:

13.00 Beykoz 1908 - Soğuksuspor U12:

Kartal Yunus Sahası

11.00 Kartal Elçispor - Kavacıkspor U15 / B:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitleri Stadı

12.00 Denizcilik İşletmeleri SK - Selimiyespor 1.Amatör Lig:

15.00 Kavacıkspor - Dudulluspor Süper Amatör Lig:

Ortaçeşme Sahası

12.30 Anadoluhisarı İdmanyurduspor - Çekmeköy Çarşıspor U15 / B:

14.30 Beykoz 1908 - Çubukluspor U17 / A:

Paşabahçe Stadı

12.30 Paşabahçespor - Ataşehir Arenaspor U15 / B:

14.30 Paşabahçespor - Ayazağaspor Süper Amatör Lig:

Selimiye Stadı

16.00 Özkaracaahmetspor - Ortaçeşmespor 1.Amatör Lig:

Şile Stadı

13.00 Şile Yıldızspor - Ortaçeşmespor U15 / B:

Yenisahra Suni Çim Stadı

16.30 Bostancıspor - Çavuşbaşıspor U15 / B:

 

16 Aralık 2018 Pazar

Alemdağ Stadı

16.00 Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor - Paşabahçespor Süper Amatör Lig:

Gülsuyu Asım Kara Stadı

11.00 Esenkentspor - TED İstanbul Koleji SK 1.Amatör Lig:

Gümüşsuyuspor Muharrem Ergül Tesisleri Sahası

11.00 Ortaçeşmespor - TED İstanbul Koleji Sk U12:

12.00 Örnekköyspor - Paşabahçespor U12:

13.00 Kirazlıtepespor - Kanlıcaspor U12:

14.00 A.Hisarı İdmanyurduspor - Kavacıkspor U12:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitleri Stadı

12.00 Kavacıkspor - Bulvarspor U 17 / A:

15.00 Çubukluspor - Tunusbağıspor 1.Amatör Lig :

Ortaçeşme Sahası

09.00 Ortaçeşmespor - Ferahspor U17 / B:

10.45 Kanlıcaspor - Yamanspor 1.Amatör Lig:

12.30 Elmalıspor - İstanbul Sitespor 1.Amatör Lig:

14.30 Gümüşsuyuspor - İstanbul Siirtspor Süper Amatör Lig:

PaşabahçeStadı

12.00 İstanbul Mesudiyespor - Küçükköyspor Süper Amatör Lig:

14.30 Beykoz 1908 - Feriköyspor Süper Amatör Lig:

Yenisahra Suni Çim Stadı

12.30 Ataşehir Arenaspor - Çavuşbaşıspor U17 / B:

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Maç Programı

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"