İstanbul Amatör liglerinde mücadele eden Beykoz amatör kulüplerinin 15-16 Aralık 2018 tarihli hafta sonunda oynayacağı maç programı belli oldu.
Bu programa göre; Beykoz amatörlerinin rakipleri ve mücadeleye çıkacakları sahalar şöyle sıralandı:
15 Aralık 2018 Cumartesi
Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı
14.30 Çavuşbaşıspor - Batı Ataşehirspor 1.Amatör Lig:
Gümüşsuyuspor Muharrem Ergül Tesisleri Sahası
11.00 Çengelköyspor - Denizcili İşletmeleri Sk U12:
12.00 Gümüşsuyuspor - Çubukluspor U12:
13.00 Beykoz 1908 - Soğuksuspor U12:
Kartal Yunus Sahası
11.00 Kartal Elçispor - Kavacıkspor U15 / B:
Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitleri Stadı
12.00 Denizcilik İşletmeleri SK - Selimiyespor 1.Amatör Lig:
15.00 Kavacıkspor - Dudulluspor Süper Amatör Lig:
Ortaçeşme Sahası
12.30 Anadoluhisarı İdmanyurduspor - Çekmeköy Çarşıspor U15 / B:
14.30 Beykoz 1908 - Çubukluspor U17 / A:
Paşabahçe Stadı
12.30 Paşabahçespor - Ataşehir Arenaspor U15 / B:
14.30 Paşabahçespor - Ayazağaspor Süper Amatör Lig:
Selimiye Stadı
16.00 Özkaracaahmetspor - Ortaçeşmespor 1.Amatör Lig:
Şile Stadı
13.00 Şile Yıldızspor - Ortaçeşmespor U15 / B:
Yenisahra Suni Çim Stadı
16.30 Bostancıspor - Çavuşbaşıspor U15 / B:
16 Aralık 2018 Pazar
Alemdağ Stadı
16.00 Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor - Paşabahçespor Süper Amatör Lig:
Gülsuyu Asım Kara Stadı
11.00 Esenkentspor - TED İstanbul Koleji SK 1.Amatör Lig:
Gümüşsuyuspor Muharrem Ergül Tesisleri Sahası
11.00 Ortaçeşmespor - TED İstanbul Koleji Sk U12:
12.00 Örnekköyspor - Paşabahçespor U12:
13.00 Kirazlıtepespor - Kanlıcaspor U12:
14.00 A.Hisarı İdmanyurduspor - Kavacıkspor U12:
Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitleri Stadı
12.00 Kavacıkspor - Bulvarspor U 17 / A:
15.00 Çubukluspor - Tunusbağıspor 1.Amatör Lig :
Ortaçeşme Sahası
09.00 Ortaçeşmespor - Ferahspor U17 / B:
10.45 Kanlıcaspor - Yamanspor 1.Amatör Lig:
12.30 Elmalıspor - İstanbul Sitespor 1.Amatör Lig:
14.30 Gümüşsuyuspor - İstanbul Siirtspor Süper Amatör Lig:
PaşabahçeStadı
12.00 İstanbul Mesudiyespor - Küçükköyspor Süper Amatör Lig:
14.30 Beykoz 1908 - Feriköyspor Süper Amatör Lig:
Yenisahra Suni Çim Stadı
12.30 Ataşehir Arenaspor - Çavuşbaşıspor U17 / B:
Spor Servisi