Beykoz amatörlerinin 14-15 Nisan tarihli hafta sonunda oynayacağı maç programı belli oldu. Programa göre maç saatleri, stat ve rakipler şöyle:
14 Nisan 2018 Cumartesi
Çavuşbaşı M. Hanefi Dilmaç Stadı
16.00 Çubukluspor - Dudulluspor U17 / A :
18.00 Çubukluspor - Çavuşbaşıspor U13 :
Karabekir Sahası
09.00 Trabzon Samandıra - Dnz.İşlet.SK U11 :
13.00 Kemerdere - Beykoz Elmalıspor U11 :
Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı
13.00 Kavacıkspor - Rüzgarlıbahçespor U13 :
16.00 Kavacıkspor - Kartal Belediyespor U17 / A :
Ortaçeşme Sahası
11.00 Ortaçeşmespor - TED İstanbul Koleji SK U13 :
12.30 Dnz.İşletmeleri SK - Beykoz 1908 U13 :
14.00 Çiğdemspor - Pendik Velibaba 1453 Ş.Gücü 2.Amatör Lig :
16.00 Beykoz Yenimahallespor - Erenköy Gençlik 2.Amatör Lig :
Paşabahçe Stadı
12.30 Gümüşsuyuspor - Soğuksuspor U13 :
14.00 Paşabahçespor - Beykoz Yenimahallespor U13 :
14.00 TED İstanbul Koleji SK - Beykoz Elmalıspor 2.Amatör Lig :
Sultanbeyli 75.Yıl Stadı
15.00 Sultanbeyli Uzundere - Gümüşsuyuspor U17 / B:
15 Nisan 2018 Pazar
Çakmak Sahası
12.00 Haydarpaşa Demirspor - Göllüspor 2.Amatör Lig:
Çavuşbaşı M. Hanefi Dilmaç Stadı
16.00 Çavuşbaşıspor - Dnz. İşletmeleri SK U13:
Dudullu Stadı
16.30 Üsküdar Çınarspor - İncirköyspor 2.Amatör Lig:
Gümüşsuyu Muharrem Ergül Tesisleri Sahası
14.00 Gümüşsuyuspor - Çavuşbaşıspor U11:
15.00 Kanlıcaspor - Paşabahçespor U11:
16.00 Kavacıkspor - Örnekköyspor U11:
17.00 Soğuksuspor - TED İstanbul Koleji SK U11:
18.00 Çubukluspor-Beykoz 1908 U11:
Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı
12.00 Rüzgarlıbahçespor - Beykoz Yenimahallespor U13:
16.00 Beykoz Yenimahallespor - Yeldeğirmenispor U17 / B:
Maltepe Belediyesi İdealtepe Suni Çim Sahası
14.15 Maltepespor - Ortaçeşmespor U17 / A:
Ortaçeşme Sahası
10.00 Dnz.İşletmeleri SK - Ataşehir Doğuşspor U17 /B:
11.15 Ortaçeşmespor - Paşabahçespor U13:
12.45 Beykoz 1908 - Gümüşsuyuspor U13:
14.00 Soğuksuspor - Kavacıkspor U13:
15.15 TED İstanbul Koleji SK - Çubukluspor U13:
16.30 Beykoz 1908 - Paşabahçespor U17 / A:d
Spor Servisi