Beykoz amatörleri 14-15 Mart 2020 maç programı

  • Güncelleme: 11.03.2020 19:45
  • Okunma: 5397 kez
  • Yorum: 0
İstanbul amatör liglerinde mücadele eden Beykoz spor kulüplerinin 14 - 15 Mart 2020 maç programı belirlendi.
Beykoz amatörleri 14-15 Mart 2020 maç programı

Dost Beykoz Spor Servisi’nin hazırladığı çizelgeye göre Beykoz amatörlerinin maç programı şöyle sıralandı:    

14 Mart 2020 Cumartesi

Sarıyer Belediyesi Çayırbaşı Stadı

15.30 Kavacıkspor - İstanbul Bayburtspor Süper Amatör Lig Klasman Grubu:

Beykoz Stadı

15.00 Beykoz 1908 A.Ş. - Yamanspor U19 1. Lig:

Çakmak Sahası

16.00 Kozyatağıspor - Beykoz Göllü Köyü Sk 2.Amatör Lig:

Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı

15.00 Çavuşbaşıspor - Selimiyespor U19 1.Lig :

Gülsuyu Asım Kara Stadı

13.00 1453 Maltepe Gençlik - Anadoluhisarıidmanyurduspor 2. Amatör Lig:

Kanlıca Stadı

12.30 Boğaziçi 1907 Spor - Çiğdemspor U13:

Kavacıskpor 15 Temmuz Şehitler Stadı

10.30 Denizcilik İşletmeleri - Trabzon Samandıraspor U13:

14.00 Rüzgarlıbahçespor - Özkaracaahmetspor U19 2. Lig:

16.00 Beykoz Yenimahallespor-Fetih Kelkitspor 2.Amatör Lig :

Ortaçeşme Sahası

11.00 İstanbul Mesudiyespor - Karabekirspor U19 2. Lig:

13.00 Ortaçeşmespor - Soğuksuspor U13:

15.00 Ortaçeşmespor - Ferahspor U19 1. Lig:

Paşabahçe Stadı

12.30 Gümüşsuyuspor - Kaynarcaspor U19 1. Lig:

Sarıgazi Stadı

16.30 Sancaktepe Ziganaspor - Gümüşsuyuspor U13:

15 Mart 2020 Pazar

İBB  Bayrampaşa Stadı

15.30 Beykoz 1908 A.Ş. - Nişantaşıspor Süper Amatör Lig Klasman Grubu:

Namık Sevik Stadı

15.30 İstanbul Kayaşehirspor - TED İstanbul Koleji SK Süper Amatör Lig Klasman Grubu:

Beykoz Stadı

12.30 Beykoz 1908 A.Ş. - Ted İstanbul Koleji Sk U13:

15.00 Çubukluspor - Duulluspor U19 1. Lig:

Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı

14.00 Kartalspor - Kavacıkspor U19 1. Lig:

Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı

14.00 Çavuşbaşıspor - Örnekköyspor U13:

Kanlıca Stadı

15.00 Çiğdemspor - Ferahspor 2. Amatör Lig:

Kartal 75.Yıl Sahası

15.00 Pendik Kavakpınarspor - Paşabahçespor U19 1. Lig:

Kartal Yunus Sahası

14.00 Kanlıcaspor - 1877 Alemdağspor U19 1. Lig:

Ortaçeşme Sahası

13.00 Poyrazköy Gençlikeli - Taşdelenspor U13:

15.00 İstanbul Mesudiyespor - Selimiyespor U13:

Paşabahçe Stadı

12.30 Paşabahçespor - Çubukluspor U13:

14.30 Beykoz Elmalıspor - Acıbademspor 2. Amatör Lig:

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Amatörleri, Maç Programı

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz