Spor

Beykoz amatörleri 13-14 Ekim 2018 maç programı

Beykoz amatörleri 13-14 Ekim 2018 maç programı
11.10.2018 14:20
| | |
1631

Beykoz'un amatör liglerdeki temsilcilerinin 13-14 Ekim 2018 tarihli hafta sonu maç programı netleşti.

Bu programa göre Beykoz amatör takımlarının hafta sonu oynayacakları rakipleri ve statlar şöyle sıralandı:

13 Ekim 2018 Cumartesi

 

Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı

 

14.00 Çavuşbaşıspor-FK 1864 U17-B :

16.00 Çubukluspor-Sancaktepespor U15-A :

 

Dudullu Stadı

14.30 İstanbul Sitespor-Beykoz Elmalıspor 1.Amatör Lig :

 

Maltepe Başıbüyük Stadı

16.00 Ataşehir Çamolukspor-Paşabahçespor U17-A :

 

Ortaçeşme Sahası

11.00 Ortaçeşmespor-Pendik Yenişehir Gençlikspor U17-B :

12.30 TED İstanbul Koleji SK-Esenkentspor 1.Amatör Lig :

14.30 Gümüşsuyuspor-Bayrampaşa Altıntepsispor Süper Amatör Lig :

 

Paşabahçe Stadı

12.30 İstanbul Mesudiyespor-Okspor Süper Amatör Lig :

14.30 Beykoz 1908-Cevizli Anadoluspor Süper Amatör Lig :

 

Selimiye Stadı

14.00 Tunusbağıspor-Çubukluspor 1.Amatör Lig :

 

Sultanbeyli 75.Yıl Stadı

16.00 Sultanbeylispor-Gümüşsuyuspor U15-B :

 

Ümraniye Belediyesi Suni Çim Sahası

16.00 Yamanspor-Kanlıcaspor 1.Amatör Lig :

 

14 Ekim 2018 Pazar

Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı

12.30 Cevizli Anadoluspor-Beykoz Yenimahalespor U17-B :

 

Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı

15.00 Çubukluspor-Kartalspor U17-A :

 

Dolayoba Sahası

14.30 Dolayobaspor-Soğuksuspor Süper Amatör Lig :

 

Gülsuyu Asım Kara Stadı

16.30 Gülensuspor-Beykoz Çavuşbaşıspor 1.Amatör Lig :

 

Kavacık 15 Temmuz Şehitler Stadı

12.30 Kavacıkspor-Paşabahçespor U15-B :

14.30 Kavacıkspor-1453 Fatih Gençlik Süper Amatör Lig :

 

Maltepe Başıbüyük Stadı

12.30 Batı Ataşehirspor-Çavuşbaşıspor 1.Amatör Lig :

13.30 Ortaçeşmespor-Özataşehirspor U15-B :

15.30 Ortaçeşmespor-Özkaracaahmetspor 1.Amatör Lig :

 

Paşabahçe Stadı

12.30 Gümüşsuyuspor-Çengelköyspor U17-A :

14.30 Paşabahçespor-Çakmakspor Süper Amatör Lig :

 

Pendik Güllübağlar Sahası

12.00 Anadolu Kartalları-Anadoluhisarı İdmanyurdu U15/B :

 

Selimiye Stadı

14.30 Selimiyespor-Denizcilik İşletmeleri SK 1.Amatör Lig :

 

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Maç Programı, Liste

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"