Beykoz amatörleri 11-12 Ocak 2020 maç programı

  • Güncelleme: 10.01.2020 11:54
  • Okunma: 2067 kez
  • Yorum: 0
Beykoz amatör spor kulüplerinin 11 - 12 Ocak 2020 tarihli maç programları belli oldu...
Beykoz amatörleri 11-12 Ocak 2020 maç programı

Buna göre amatörlerin rakipleri ve mücadeleye çıkacakları stadyum tablosu şöyle sıralandı:

11 Ocak 2020 Cumartesi

Çavuşbaşıspor M. Hanefi Dilmaç Stadı

15.00 Çavuşbaşıspor - Cevizli Anadoluspor-Süper Amatör Lig:

Albayrak Çim Stadı

14.30 Albayrakspor - Ortaçeşmespor-Süper Amatör Lig:

Paşabahçe Stadı

12.30 Paşabahçespor - Çakmakspor-U17A:

14.30 Soğuksuspor - Kağıthanespor-Süper Amatör Lig:

Alemdağ Stadı

10.30 Çekmeköy Bld.Alemdağspor - Beykoz 1908 U17A:

Gülsuyu Asım Kara Stadı

11.00 Gülensuspor - Ortaçeşmespor U15A:

Kanlıca Stadı

14.00 Kanlıcaspor - Rüzgarlıbahçespor U17B:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

11.00 Kavacıkspor - Dudulluspor U15A:

Ortaçeşme Stadı

12.30 Beykoz Yenimahallespor - Cevizli Anadoluspor U15B:

14.30 Gümüşsuyuspor - İnkılapspor-1.Amatör Lig:

Riva Stadı

12.00 Rivaspor - Gümüşsuyuspor-U15B:

Selimiye Stadı

12.00 Bağlarbaşıspor - Çubukluspor U15A:

Tuzla Belediyesi Orhanlı Stadı

14.30 Onayspor - Çubukluspor-1.Amatör Lig:

 

12 OCAK 2020 PAZAR

 

Beykoz Stadı

11.00 Beykoz 1908 - Denizcilik İşletmeleri Sk. U15B:

14.30 Beykoz 1908 A.Ş. - Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor-Süper Amatör Lig:

Başakşehir Belediyesi Şehit Erdem Özçelik Stadı

14.30 Başakşehirspor - Paşabahçespor-Süper Amatör Lig:

Paşabahçe Stadı

11.00 Paşabahçespor - Beylerbeyispor-U15A :

12.30 TED İstanbul Koleji Sk - Sancaktepespor-Süper Amatör Lig:

14.30 Kanlıcaspor - Kartal Çavuşoğluspor-1.Amatör Lig:

Beylerbeyi 75.Yıl Stadı

14.30 Beylerbeyispor - İstanbul Mesudiyespor-Süper Amatör Lig:

Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı

12.30 Çavuşbaşıspor - Kirazlıtepespor U15B:

14.30 Çavuşbaşıspor - Maltepespor U17B:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

12.30 Rüzgarlıbahçespor - Sakarya Ankaspor - TFF Kadınlar Futbol 3.Ligi:

14.30 Çubukluspor - Dolayobaspor-U17A:

Ortaçeşme Stadı

13.00 Gümüşsuyuspor - Bostancıspor-U17B:

15.00 Ortaçeşmespor - Anadolu-Üsküdar-U17B:

Riva Stadı

14.00 Rivaspor - İstanbul Çorumspor-U17B:

Spor Servisi