Spor

Beykoz amatörleri 10 - 11 Mart 2018 maç programı

Beykoz amatörleri 10 - 11 Mart 2018 maç programı
09.03.2018 14:17
| | |
3723

İstanbul Amatör liglerinde mücadele eden Beykoz takımlarının 10-11 Mart 2018 tarihli hafta sonu maç programları belli oldu.

Buna göre cetvel şöyle şekillendi:

10 Mart 2018 Cumartesi

Alemdağ Stadı

12.00 Taşdelenspor - Paşabahçespor U15 / A:

İstanbul Site Sahası

10.30 Ataşehir Doğuşspor - Rüzgarlıbahçespor U19 / 2. Lig:

Kartal Yunus Sahası

10.30 Kartal Yuvası - Çavuşbaşıspor U15 / A:

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

10.00 Kavacıkspor - Çubukluspor U17 / A:

17.00 Beykoz Yenimahallespor - Tuzla Şifaspor U15 / B:

Maltepe Başıbüyük Stadı

16.00 1905 Maltepe Gençlik - Beykoz 1908 U15 / A:

Maltepe Belediyesi İdealtepe Suni Çim Sahası

10.00 1453 Maltepe Gençlik-Gümüşsuyuspor U17 / B:

Ortaçeşme Stadı

11.00 Ortaçeşmespor - Kaynarcaspor U17 / A:

13.00 Tokatköyspor - Ortadağspor U19 / B:

15.00 İncirköyspor - Tuzla Mimarsinanspor 2.Amatör Lig:

Paşabahçe Stadı

12.00 Göllü Köyü SK - Fetih Kelkitspor 2.Amatör Lig:

Sultanbeyli 75.Yıl Stadı

16.00 İstanbul Esnafspor - Dnz.İşletmeleri SK U19 / 2.Lig:

11 Mart 2018 Pazar

Namık Sevik Stadı

15.00 Sekbanlarspor - Kavacıkspor SAL Klasman B Grubu:

Beşiktaş Belediyesi Çilekli Tesisleri

15.00 İstanbul Bafraspor - İstanbul Mesudiyespor SAL Klasman B Grubu:

Çavuşbaşı M. Hanefi Dilmaç Stadı

15.00 Çubukluspor - Aydınlıspor U15 / A:

Dudullu Stadı

12.30 İçerenköy İdmanyurdu-Gümüşsuyuspor U19 / 2. Lig:

Gülsuyu Asım Kara Stadı

15.00 Harb-İş – Rüzgarlıbahçespor 2. Amatör Lig:

Kartal Yunus Sahası

14.30 Kartal Çavuşoğlu - Beykoz 1908 U17:

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

10.00 Kavacıkspor - Ataşehirgücüspor U19 / 2.Lig:

13.00 Beykoz Yenimahallespor - Ataşehir Yoncaspor U17 / B:

16.00 Çiğdemspor - Pendik Doğanspor 2.Amatör Lig:

Kaynarca Sahası

12.00 Kavakpınarspor - Denizcilik İşletmeleri SK U17 / B:

Maltepe Başıbüyük Stadı

10.00 Batı Ataşehirspor - Çavuşbaşıspor U17 / B:

Paşabahçe Stadı

12.00 Rüzgarlıbahçespor - Ataşehir Çamolukspor U17  B:

14.00 Soğuksuspor - Valide Tayfunspor U19 / 2.Lig:

16.00 Elmalıspor - Balkan Yeşilbağlarspor 2.Amatör Lig:

Pendik Belediyesi Çamlık Stadı

18.00 Anadolu Kartalları SK - Ortaçeşmespor U15 / B:

Pendik Güllübağlar Sahası

11.00 Pendik Güllübağlarspor-Paşabahçespor U17 / A:

Sarıgazi Stadı

16.00 Sancaktepespor - Kavacıkspor U15 / B:

17.30 Sarıgazispor - Gümüşsuyuspor U15 / B:

Ümraniye Belediyesi Suni Çim Sahası

14.00 Atlasspor - TED İstanbul Koleji SK 2.Amatör Lig:

 14 Mart 2018 Çarşamba

 Selimiye Stadı

15.00 Dolayobaspor - Çubukluspor U19 /1.Ligi Play-Off:

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri


DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"