Spor

Beykoz amatörleri 10-11 Şubat 2018 maç programı

Beykoz amatörleri 10-11 Şubat 2018 maç programı
08.02.2018 13:48
| | |
3971

Beykoz Amatörlerinin 10 -11 Şubat 2018 hafta sonu oynayacakları maç programı belli oldu.

Buna göre bölge statları ve maç saatleri şöyle oldu:

10 Şubat 2018 Cumartesi

Alemdağ Stadı

12.30 Çekmeköy Bld.Alemdağ - Çavuşbaşıspor U15 B:

14.00 Çamlıcaspor - Paşabahçespor U19 / 1. Lig:

Çakmak Sahası

12.00 Üsküdar Salacak - Tokatköyspor U19 / 2. Lig:

Çavuşbaşı M.Hanefi Dilmaç Sahası

15.00 Çavuşbaşıspor - Sultanbeylispor U19 / 1.Lig :

Dudullu Stadı

16.30 Dudulluspor - Kavacıkspor U17 / A :

Kartal Yunus Sahası

10.45 Kartal Bl.Spor - Ortaçeşmespor U17 / A :

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

12.00 Rüzgarlıbahçespor - Üsk. İcadiyespor U19 / 2.Lig :

Kaynarca Sahası

12.30 Kaynarcaspor - Çubukluspor U17 / A :

Ortaçeşme Sahası

11.00 Beykoz Yenimahallespor - K.Yalı Yelken U15 / B :

12.30 Dnz. İşlt. - Ataşehir Yoncaspor U19 / 2.Lig :

14.30 İncirköyspor-Üsküdar Çınarcık 2.Amatör Lig :

Riva Stadı

14.00 Göllü Köyü SK - H.Paşa Demirspor 2.Amatör Lig :

Sultanbeyli 75.Yıl Stadı

11.00 Sultanbeyli - Beykoz 1908 U15 / A :

Ümraniye Bld.Suni Çim Sahası

12.00 Ataşehir Doğuşspor - Paşabahçespor U15 / A :

 

11 Şubat 2018 Pazar

 

Bayrampaşa Büyükşehir Stadı

15.00 Ortaköyspor - Kavacıkspor SAL Klasman :

Selimiye Stadı

15.00 Küçükyalı Yelken - İst.Mesudiye SAL Klasman :

Dolayoba Sahası

15.00 Pendik 571 V.Ş.Gücü - Çiğdemspor 2. Amatör :

Dudullu Stadı

16.30 Dudulluspor - Ortaçeşmespor U19 / 1.Lig :

Gülsuyu Asım Kara Stadı

12.00 1453 Maltepe Gençlik - Gümüşsuyu U19 /2.Lig :

İstanbul Site Sahası

10.00 İstanbul Sitespor - Kavacıkspor U19 / 2.Lig :

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

12.00 Kavacıkspor - İdealtepespor U15 / B :

15.00 A.Hisarı İdmanyurdu - Bağlarbaşı U19 / 2.Lig :

Maltepe Bld.İdealtepe Suni Çim Stadı

14.30 Sultan Mehmet Han - Rüzgarlıbahçe 2.Amatör Lig :

Ortaçeşme Sahası

10.00 Ortaçeşmespor - Ataşehirgücü U15 / B :

11.30 Çubukluspor - Soğanlıkspor U15 / A :

13.00 Beykoz 1908 - Pendikgücü U17 / A :

15.00 Çubukluspor - Çengelköyspor U19 /1.Lig :

Paşabahçe Stadı

12.30 Soğuksuspor - Taşdelenspor U19 / 2.Lig :

14.30 Elmalıspor - TED İst.Koleji SK 2.Amatör Lig :

16.30 Paşabahçespor - Pen.Y.Şehir Gençlik U17 / A :

Yeni Sahra Suni Çim Stadı

14.30 Eremköy Gençlik-Beykoz Yenimahalle 2.Amatör :

 

14 Şubat 2018 Çarşamba

 

Alemdağ Stadı

15.00 Modafenspor - Çubukluspor U19 /1.Lig :

Ortaçeşme Sahası

15.00 Ortaçeşmespor - Pendik Esenyalı U19 /1.Lig :

Yeni Sahra Suni Çim Stadı

15.00 A.Badem Üsküdar - A.Hisarı İd.Yurdu U19 / 2.Lig :

 

15 Şubat 2018 Perşembe

Paşabahçe Stadı

13.00 Beykoz 1908 - Pendikgücüspor U19 / 1.Lig :

15.00 Paşabahçespor - Cevizli Anadolu U19 / 1.Lig :

Spor Servisi

 

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri


DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"