Beykoz Amatörlerinin 10 -11 Şubat 2018 hafta sonu oynayacakları maç programı belli oldu.
Buna göre bölge statları ve maç saatleri şöyle oldu:
10 Şubat 2018 Cumartesi
Alemdağ Stadı
12.30 Çekmeköy Bld.Alemdağ - Çavuşbaşıspor U15 B:
14.00 Çamlıcaspor - Paşabahçespor U19 / 1. Lig:
Çakmak Sahası
12.00 Üsküdar Salacak - Tokatköyspor U19 / 2. Lig:
Çavuşbaşı M.Hanefi Dilmaç Sahası
15.00 Çavuşbaşıspor - Sultanbeylispor U19 / 1.Lig :
Dudullu Stadı
16.30 Dudulluspor - Kavacıkspor U17 / A :
Kartal Yunus Sahası
10.45 Kartal Bl.Spor - Ortaçeşmespor U17 / A :
Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı
12.00 Rüzgarlıbahçespor - Üsk. İcadiyespor U19 / 2.Lig :
Kaynarca Sahası
12.30 Kaynarcaspor - Çubukluspor U17 / A :
Ortaçeşme Sahası
11.00 Beykoz Yenimahallespor - K.Yalı Yelken U15 / B :
12.30 Dnz. İşlt. - Ataşehir Yoncaspor U19 / 2.Lig :
14.30 İncirköyspor-Üsküdar Çınarcık 2.Amatör Lig :
Riva Stadı
14.00 Göllü Köyü SK - H.Paşa Demirspor 2.Amatör Lig :
Sultanbeyli 75.Yıl Stadı
11.00 Sultanbeyli - Beykoz 1908 U15 / A :
Ümraniye Bld.Suni Çim Sahası
12.00 Ataşehir Doğuşspor - Paşabahçespor U15 / A :
11 Şubat 2018 Pazar
Bayrampaşa Büyükşehir Stadı
15.00 Ortaköyspor - Kavacıkspor SAL Klasman :
Selimiye Stadı
15.00 Küçükyalı Yelken - İst.Mesudiye SAL Klasman :
Dolayoba Sahası
15.00 Pendik 571 V.Ş.Gücü - Çiğdemspor 2. Amatör :
Dudullu Stadı
16.30 Dudulluspor - Ortaçeşmespor U19 / 1.Lig :
Gülsuyu Asım Kara Stadı
12.00 1453 Maltepe Gençlik - Gümüşsuyu U19 /2.Lig :
İstanbul Site Sahası
10.00 İstanbul Sitespor - Kavacıkspor U19 / 2.Lig :
Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı
12.00 Kavacıkspor - İdealtepespor U15 / B :
15.00 A.Hisarı İdmanyurdu - Bağlarbaşı U19 / 2.Lig :
Maltepe Bld.İdealtepe Suni Çim Stadı
14.30 Sultan Mehmet Han - Rüzgarlıbahçe 2.Amatör Lig :
Ortaçeşme Sahası
10.00 Ortaçeşmespor - Ataşehirgücü U15 / B :
11.30 Çubukluspor - Soğanlıkspor U15 / A :
13.00 Beykoz 1908 - Pendikgücü U17 / A :
15.00 Çubukluspor - Çengelköyspor U19 /1.Lig :
Paşabahçe Stadı
12.30 Soğuksuspor - Taşdelenspor U19 / 2.Lig :
14.30 Elmalıspor - TED İst.Koleji SK 2.Amatör Lig :
16.30 Paşabahçespor - Pen.Y.Şehir Gençlik U17 / A :
Yeni Sahra Suni Çim Stadı
14.30 Eremköy Gençlik-Beykoz Yenimahalle 2.Amatör :
14 Şubat 2018 Çarşamba
Alemdağ Stadı
15.00 Modafenspor - Çubukluspor U19 /1.Lig :
Ortaçeşme Sahası
15.00 Ortaçeşmespor - Pendik Esenyalı U19 /1.Lig :
Yeni Sahra Suni Çim Stadı
15.00 A.Badem Üsküdar - A.Hisarı İd.Yurdu U19 / 2.Lig :
15 Şubat 2018 Perşembe
Paşabahçe Stadı
13.00 Beykoz 1908 - Pendikgücüspor U19 / 1.Lig :
15.00 Paşabahçespor - Cevizli Anadolu U19 / 1.Lig :
Spor Servisi