İstanbul’un çeşitli amatör liglerinde mücadele eden Beykoz ekiplerinin 1 -2 Şubat 2020 hafta sonu maç programı yayınlandı. Bu programa göre sıralama şöyle oldu:
1 ŞUBAT 2020 CUMARTESİ
Beykoz Stadı
11.00 Beykoz 1908 - Bulvarspor U17 A Ligi:
14.30 Beykoz 1908 A.Ş. - Mecidiyeköyspor Süper Amatör Lig :
Paşabahçe Stadı
14.30 Paşabahçespor - Leventspor Süper Amatör Lig:
Kavaklı Hasan Doğan Stadı
14.30 İstanbul Beylikdüzüspor - TED İstanbul Koleji SK Süper Amatör Lig:
Çakmak Sahası
14.00 Fetih Kelkit-Göllüspor 2. Amatör Lig:
Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı
16.00 Çavuşbaşıspor - İdealtepespor U19-1. Lig:
Gülsuyu Asım Kara Stadı
12.30 Hasanpaşaspor - Anadoluhisarı İdmanyurdsupor 2. Amatör Lig:
Kanlıca Stadı
09.00 Haydarpaşa Demirspor - Çavuşbaşıspor U15 B:
12.00 Kanlıcaspor - Gülsuyuspor U17 B:
14.Çubukluspor - Kaynarcaspor U19-1.Lig:
Kartal 75.Yıl Sahası
11.00 Koşuyolusor - Rivaspor U15 B:
Kartal Yunus Sahası
12.30 İstanbul Altınorduspor - Beykoz Yenimahallespor U15 B:
Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı
12.30 Rüzgarlıbahçespor - 1453 Maltepe Gençlik U17 B:
14.30 Kavacıkspor - Gülensuspor U15 A:
16.00 Beykoz Yenimahallespor - Üsküdar İcadiyespor 2.Amatör Lig:
Ortaçeşme Sahası
10.00 Ortaçeşmespor - Kavacıkspor U19-1.Lig:
12.00 Gümüşsuyuspor - Onayspor U15 B:
13.30 Gümüşsuyuspor - Selimiyspor U19 1 Lig:
15.30 Ortaçeşmespor - Selimiyespor U15 A:
Paşabahçe Stadı
12.30 Paşabahçespor - Kartal Çavuşoğluspor U17 A:
Ümraniye Belediyesi Sun Çim Sahası
14.00 İstanbul DSİ-Çubukluspor U15 A:
2 ŞUBAT 2020 PAZAR
Ortaçeşme Stadı
14.30 Ortaçeşmespor - Küçükçekmecespor Süper Amatör Lig:
Dudullu Stadı
14.30 Dudulluspor - Soğuksuspor Süper Amatör Lig :
Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı
14.30 Kartalspor - Kavacıkspor Süper Amatör Lig:
Mimarsinan Baba Hakkı Stadı
14.30 Büyükçekmece Mimarobaspor - Çavuşbaşıspor Süper Amatör Lig:
Alemdağ Stadı
13.00 Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor - Paşabahçespor U19 1 Ligi:
15.00 Taşdelenspor - Paşabahçespor U15 A:
Beykoz Stadı
14.00 Beykoz 1908 A.Ş. - Bulvarspor U19 1. Lig:
Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı
16.00 Çavuşbaşıspor - Küplüce Gençlikspor U17 B:
Gülsuyu Asım Kara Stadı
11.00 Esenkentspor - Beykoz 1908 U15 B:
Kaynarca Sahası
12.30 Pendik Kaynarcaspor - Ortaçeşmespor U17 B:
Paşabahçe Stadı
14.30 Çiğdemspor - Tuzla Mimarsinanspor 2.Amatör Lig:
Sultanbeyli Belediye Sahası
13.00 Sultanbeylispor - Denizcilik İşletmeleri Sk U15 B:
Spor Servisi