Beykoz amatör kulüplerinin 23-24 kasım tarihli hafta sonunda oynayacakları maçların akışı belli oldu.
Bu akışa göre maç programı şöyle sıralandı:
23 KASIM 2019 CUMARTESİ
Beykoz Stadı
14.30 Beykoz 1908 A.Ş. - Taşolukspor Süper Amatör Lig:
Paşabahçe Stadı
14.30 Paşabahçespor - Nişantaşıspor Süper Amatör Lig:
Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı
14.30 İstanbul Mesudiyespor - Başakşehir İkitellispor Süper Amatör Lig:
Pendik Belediyesi Çamlık Stadı
15.00 Kurtköyspor - TED İstanbul Koleji SK Süper Amatör Lig:
Çavuşbaşıspor M.Hanefi Dilmaç Stadı
14.30 Çavuşbaşıspor - İçerenköy İdmanyurduspor U16B:
Gülsuyu Asım Kara Stadı
13.00 Gülensuspor - Çubukluspor U16A:
Gümüşsuyuspor Sahası
13.00 Çengelköyspor - Paşabahçespor U12:
14.00 Çiğdemspor - A.Hisarı İdmanyurdsupro U12:
15.00 Tunusbağıspor - Beykoz 1908 U12:
16.00 Tokatköyspor - Boğaziçi 1907 Spor U12:
17.00 Örnekköyspor - Çubukluspor U12:
Kanlıca Sahası
14.30 Kanlıcaspor - Sapanbağlarıspor 1.Amatör Lig:
Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı
12.00 Kavacıkspor - Ortaçeşmespor U16A:
Ortaçeşme Sahası
14.30 Gümüşsuyuspor - Çamlıcaspor U16A:
Paşabahçe Stadı
12.30 Paşabahçespor - Kurtköyspor U16A:
24 KASIM 2019 PAZAR
Ortaçeşme Stadı
14.30 Ortaçeşmespor - İstanbul Kayaşehirspor Süper Amatör Lig:
Çavuşbaşıspor M. Hanefi Dilmaç Stadı
14.30 Çavuşbaşıspor - Büyükçekmece Belediyespor Süper Amatör Lig:
Bakırköy Belediyesi 1 Nolu Saha
14.30 Bakırköyspor - Kavacıkspor Süper Amatör Lig:
Alemdağ Stadı
12.30 İstanbul Defnespor - Rüzgarlıbahçespor TFF Kadınlar 3. Ligi:
Beykoz Stadı
14.30 Beykoz 1908 - Tuzla Siyah Çoraplılar Spor U14B:
Dudullu Stadı
12.30 Bağlarbaşıspor - Kavacıkspor U16A:
Gümüşsuyuspor Sahası
14.00 Küplüce Gençlik - Kavacıkspor U12:
15.00 Soğuksuspor - Ortaçeşmespor U12:
Kanlıca Stadı
12.30 Çubukluspor - Selimiyespor U14A:
Kartal 75.Yıl Stadı
11.00 Cevizli Anadoluspor - Soğuksuspor U14B:
12.30 Kartal Cevizli Gençlergücü-Çubukluspor 1.Amatör Lig:
Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı
12.00 Kemahspor - Çavuşbaşıspor U14B:
Kaynarca Sahası
12.30 Pendikgücü - Boğaziçi 1907 Spor U14B:
Ortaçeşme Sahası
12.30 Ortaçeşmespor - Örnek Gençlik U14A:
Paşabahçe Stadı
12.30 Paşabahçespor - Trabzon Samandıraspor U14A:
14.30 Gümüşsuyuspor - 1923 Esenkentspor 1.Amatör Lig:
Pendik Belediyesi Çamlık Stadı
16.00 Pendik Yenişehir Gençlik - TED İstanbul Koleji SK U14B:
Pendik Güllübağlar Sahası
13.00 Pendik Velibabaspor - A.Hisarı İdmanyurduspor U14B:
Spor Servisi