Beykoz Amatör Kulüpleri 23-24 Kasım 2019 maç programı

  • Güncelleme: 22.11.2019 12:21
  • Okunma: 2793 kez
  • Yorum: 0
Beykoz amatör kulüplerinin 23-24 kasım tarihli hafta sonunda oynayacakları maçların akışı belli oldu.
Beykoz Amatör Kulüpleri 23-24 Kasım 2019 maç programı

Bu akışa göre maç programı şöyle sıralandı:  

23 KASIM 2019 CUMARTESİ

Beykoz Stadı

14.30 Beykoz 1908 A.Ş. - Taşolukspor Süper Amatör Lig:

Paşabahçe Stadı

14.30 Paşabahçespor - Nişantaşıspor Süper Amatör Lig:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

14.30 İstanbul Mesudiyespor - Başakşehir İkitellispor Süper Amatör Lig:

Pendik Belediyesi Çamlık Stadı

15.00 Kurtköyspor - TED İstanbul Koleji SK Süper Amatör Lig:

Çavuşbaşıspor M.Hanefi Dilmaç Stadı

14.30 Çavuşbaşıspor - İçerenköy İdmanyurduspor U16B:

Gülsuyu Asım Kara Stadı

13.00 Gülensuspor - Çubukluspor U16A:

Gümüşsuyuspor Sahası

13.00 Çengelköyspor - Paşabahçespor U12:

14.00 Çiğdemspor - A.Hisarı İdmanyurdsupro U12:

15.00 Tunusbağıspor - Beykoz 1908 U12:

16.00 Tokatköyspor - Boğaziçi 1907 Spor U12:

17.00 Örnekköyspor - Çubukluspor U12:

Kanlıca Sahası

14.30 Kanlıcaspor - Sapanbağlarıspor 1.Amatör Lig:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

12.00 Kavacıkspor - Ortaçeşmespor U16A:

Ortaçeşme Sahası

14.30 Gümüşsuyuspor - Çamlıcaspor U16A:

Paşabahçe Stadı

12.30 Paşabahçespor - Kurtköyspor U16A:

24 KASIM 2019 PAZAR

Ortaçeşme Stadı

14.30 Ortaçeşmespor - İstanbul Kayaşehirspor Süper Amatör Lig:

Çavuşbaşıspor M. Hanefi Dilmaç Stadı

14.30 Çavuşbaşıspor - Büyükçekmece Belediyespor Süper Amatör Lig:

Bakırköy Belediyesi 1 Nolu Saha

14.30 Bakırköyspor - Kavacıkspor Süper Amatör Lig:

Alemdağ Stadı

12.30 İstanbul Defnespor - Rüzgarlıbahçespor TFF Kadınlar 3. Ligi:

Beykoz Stadı

14.30 Beykoz 1908 - Tuzla Siyah Çoraplılar Spor U14B:

Dudullu Stadı

12.30 Bağlarbaşıspor - Kavacıkspor U16A:

Gümüşsuyuspor Sahası

14.00 Küplüce Gençlik - Kavacıkspor U12:

15.00 Soğuksuspor - Ortaçeşmespor U12:

Kanlıca Stadı

12.30 Çubukluspor - Selimiyespor U14A:

Kartal 75.Yıl Stadı

11.00 Cevizli Anadoluspor - Soğuksuspor U14B:

12.30 Kartal Cevizli Gençlergücü-Çubukluspor 1.Amatör Lig:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

12.00 Kemahspor - Çavuşbaşıspor U14B:

Kaynarca Sahası

12.30 Pendikgücü - Boğaziçi 1907 Spor U14B:

Ortaçeşme Sahası

12.30 Ortaçeşmespor - Örnek Gençlik U14A:

Paşabahçe Stadı

12.30 Paşabahçespor - Trabzon Samandıraspor U14A:

14.30 Gümüşsuyuspor - 1923 Esenkentspor 1.Amatör Lig:

Pendik Belediyesi Çamlık Stadı

16.00 Pendik Yenişehir Gençlik - TED İstanbul Koleji SK U14B:

Pendik Güllübağlar Sahası

13.00 Pendik Velibabaspor - A.Hisarı İdmanyurduspor U14B:

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri