Beykoz Amatör Kulüpler Birliği toplandı

  • Güncelleme: 01.03.2015 19:52
  • Okunma: 4298 kez
  • Yorum: 0
Beykoz İlçesi Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği (BİSK) 2013 Yılının son toplantısını Paşabahçespor Tesisleri içerisindeki Pasha Garden'da yaptı.
Beykoz Amatör Kulüpler Birliği toplandı

Her ayın son haftasında gerçekleşen toplantılarda ilçedeki sportif faaliyetler, spor kulüplerinin yaşadıkları sorunlar ve çözüm yolları değerlendiriliyor.

Son toplantıda da; yine çeşitli konulardaki gelişmeler ve öneriler masaya yatırıldı. Bisk Başkanı Asım Özdemir, Bisk Kurucu Başkanı Abdullah Yümsel, Yönetim Kurulu üyeleri ve çeşitli spor kulüplerinden Başkan, Yönetici ve teknik sorumluların iştirak ettiği toplantıda,  2014 yılında da Başkanlar Kurulu Toplantılarının devam etmesi kararı verildi.

Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir, 2013 yılının son Başkanlar Kurulu Toplantısının ardından Dost Beykoz'a yaptığı özel açıklamada, toplantılara katılım sağlayan kulüp temsilcilerine teşekkürlerini iletirken," Kulüplerimizin gerek maddi gerekse diğer konularda yaşadıkları sorunları yakinen bilmekteyiz. Bunların bir kısmı Beykoz İlçesinin genel sorunu olan İmar mevzuatlarından doğan sıkıntıları içermekte. Bu konularda girişimlerimiz, takibimiz 2014 yılında da devam edecek.

İlçemizin sadece futbol ile değil tüm sportif aktivitelerde üst seviyelere çıkabilmesi yönünde proje çalışmalarımız önümüzdeki aylarda da devam edecek. Ben gerek şahsım gerekse de Beykoz Kulüpler Birliği adına tüm Beykozluların yeni yıllarını kutlar sağlık, huzur, mutluluk ve başarı dileklerimizi iletmek isterim" diye konuştu.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz