Spor

Beykoz Amatör Gençlerde 3 Şampiyon

Beykoz Amatör Gençlerde 3 Şampiyon
2014.08.05 00:00
| | |
6700

Beykoz İlçesinin Amatör Ligler’de ki temsilcileri sezonun son maçlarında U-19 Gençler kategorisinde 3 şampiyon birden çıkardı.

U-19/ 2.Ligi 20.Grupta mücadele eden Kavacıkspor Takımı sezonu A takım düzeyinden sonra Gençler liginde de şampiyon tamamlamanın sevincini yaşadı.

Salim Dinç yönetimindeki yeşil-beyazlılar grubunda yaptığı 12 maçın 10’undan galip ayrılırken bire de beraberlik ve mağlubiyet yaşadı. Yine U-19 Ligi'ndeki bir başka temsilcimiz olan Gümüşsuyuspor Aydın Çaylı nezaretinde A Takımının ardından Gençler Ligi'nde de şampiyonluk yakalayıp çifte sevinç yaşayan bir diğer ekibimiz oldu. 18.Grupta oynadığı 14 müsabakanın 13’ünden galip ayrılıp sadece 1 mağlubiyet olan yeşil-beyazlı temsilcimiz camiasını sevince boğdu. U-19/ 2.Ligi’nde 3.şampiyonluk haberi ise Küçüksu Yenimahallespor takımından geldi.

Eyüp Aktaş ve Mustafa Özdemir ikilisinin özveri ile hazırladığı kulüp takımları başarılı maçlar çıkarırken U-19 Takımı da ligde Bostancıspor ile aynı puanla (33) sezonu tamamlasa da ikili averajla rakibine üstünlük sağlayıp mutlu sona ulaşmasını bildi.

Şampiyonluk yaşayan her üç takımın teknik ve idari kadroları Dost Beykoz’a maçları boyunca verdiği medya desteği için teşekkürlerini iletirken başarılarını kesinlikle tesadüfî olmadığının altını da ısrarla çizdiler.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Amatör, genç, Şampiyon, Beykoz, Kavacıkspor

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"