Siyaset

Beykoz Akbaba Mahallesi'nde seçmen ne diyor?

Beykoz Akbaba Mahallesi'nde seçmen ne diyor?
21.06.2018 15:33
| | |
3711

Millet İttifakı’nı “yıkım ittifakı” olarak tanımlayan Beykoz Akbaba Mahallesi'ndeki seçmen, “Bize yıkacaklarınızdan değil yapacaklarınızdan bahsedin” dedi.

Şükriye Ünlü

Beykoz'un Akbaba Mahallesi seçmenleri, muhalefetin vaatlerin inandırıcı olmadığını belirtti. Akbabalılar, Millet İttifakı'nı ‘‘Yıkım ittifakı’’ olarak tanımladı.

Akbabalı seçmenin görüşleri şöyle:

MİLLET İTTİFAKI HDP DESTEKÇİSİ

Arif Ünlü: “Erdoğan dışındaki cumhurbaşkanı adaylarının sicillerini biliyoruz zaten, hayatta vaatlerini tutmazlar. Millet İttifakı’nın amacı ülkeyi kurtarmak değil batırmak. Millet ittifakı, yıkım ittifakı. Millet İttifakı komple HDP’yi destekliyor.”

A. Cumhur Gök

Agah Cumhur Gök: “Ben yaşadığımı yaşadım gençler için gelecek vaat eden bir cumhurbaşkanı istiyorum. Gençleri spora teşvik edecek bir cumhurbaşkanı istiyorum.”

DİK DURAN LİDER

Şükriye Ünlü: “Cumhurbaşkanımızın dış devletlere karşı dik durmasını istiyoruz.”

Cafer Tayyar Ünlü: “Tayyip Erdoğan gibi bir cumhurbaşkanı istiyorum. Gelmiş geçmiş en iyi cumhurbaşkanıdır. Önceki liderler Avrupa ülkelerine karşı boyun eğiyordu. Para dileniyordu onu da alamadan geliyordu.”

Namık Gürses

İMAR BARIŞI BİZE UMUT OLDU

Namık Gürses: “Muhalefetin vaadleri inandırıcı değil. Muharrem İnce gelse ne yapacak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gibi çalışacak mı? İmar barışı benim için umut oldu.”

Esin Ulutaş

Esin Ulutaş: “Doğru dürüst bir Cumhurbaşkanı gelsin. Şimdiki Cumhurbaşkanımızdan memnunuz. Kavga istemiyoruz dürüst bir lider istiyoruz.”

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Seçim 2018, Şükriye Ünlü, Akbaba Mahallesi, Esin Ulutaş, Namık Gürses, Cafer Tayyar Ünlü, Şükriye Ünlü, Agah Cumhur Gök, Arif Ünlü

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"