Beykoz AK Parti Gençlik Kolları da yenileniyor

  • 0
  • 12165
Beykoz AK Parti Gençlik Kolları da yenileniyor
Beykoz AK Parti Gençlik Kolları da yenileniyor

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları Yönetimi 18 Nisan Çarşamba günü yapılacak olan kongreyle yenilenecek. Furkan Çeliker Başkanlık görevine devam edecek.

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş ve İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Ayhan'ın istişaresi sonucu Furkan Çeliker’in Gençlik Kolları Beykoz İlçe Başkanlığı’na evam etmesi kararı alındı.

Daha önce başkanlık görevini atama yöntemiyle yürüten Furkan Çeliker, 18 Nisan Çarşamba günü Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi’nde saat 19.00’da yapılacak olan kongrede, gençlik yapılanmasının desteğiyle iş başına gelecek.

Furkan Çeliker’ın, geçtiğimiz yıl yapılan referandum sürecinde Mehmet Güler’in istifası sonucu gençlik kolları başkanlığını vekâleten yürütmesi istenmiş daha sonra ise ataması yapılmıştı.

Genel Merkez ve İl Gençlik Kolları’nın Çeliker’e yönelik almış olduğu karar sonrası bir açıklama yapan Furkan Çeliker, yaş haddinden dolayı yollarını ayırmak zorunda kaldığı arkadaşlarına teşekkür ederek,  “çalkantılı her süreçte bir ekip bir aile olmanın gereğini yerine getiren dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“Küskünlükleri bir tarafa bırakıp 2019’da yapılacak olan bütün seçim çalışmaları için herkese kapılarını açıyoruz” ifadelerini kullanan Çeliker, “Yeni ilçe Başkanımız M. Hanefi Dilmaç’ında dediği gibi bu bayrağı en yükseğe çıkarabilmek için teşkilatlarımızla birlikte gece gündüz demeden çalışacağız. Dün dünde kalmıştır. Biz ise gelecek için Büyük Türkiye için çalışıyor ve mücadele ediyoruz. Bu perspektifte şahsi küskünlükler ve kırgınlıkları aramızda tutamayız. Biz dünden daha büyük biz olmalıyız.” dedi.

Çeliker, AK Parti Beykoz ilçe Gençlik kollarında yeni dönemde görev almak isteyen herkesi parti teşkilatına davet etti.

Haber Merkezi

Cumhurbaşkanı Erdoğan Beykoz’da miting yapacak
Önceki Cumhurbaşkanı Erdoğan Beykoz’da miting yapacak
Beykoz'da yarın bisiklet yarışı nedeniyle yollar kapanacak
Sonraki Beykoz'da yarın bisiklet yarışı nedeniyle yollar kapanacak