Kültür

Beykoz, Aile Bakanı'na rol verdi

Beykoz, Aile Bakanı'na rol verdi
29.02.2016 17:30
| | |
7497

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, çekimleri Beykoz'da devam eden Baba Candır adlı komedi dizisinde oynadı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, çekimleri Beykoz'da devam eden Baba Candır adlı komedi dizisinde oynadı.

Orijinali 'What Happens To My Family - Ailemde Neler Oluyor' adlı bir Kore uyarlaması olan ve TRT 1'de yayınlanan Baba Candır dizisinin çekimleri bir süredir Beykoz'da devam ediyordu. Başrollerini Settar Tanrıöğen, Melis Tüzüngüç, Tülay Bursa ve Uraz Kaygılaroğlu'nun paylaştığı komedi dizisinin en son konuğu ise Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu oldu. Paşabahçe'deki çekim setine gelen Bakan Ramazanoğlu, burada küçük bir rolde de oynadı. Beykozlu Füsun Sökmez, Bakan Sema Ramazanoğlu ile bir araya gelirken, görüşmelerinin ayrıntısını Dost Beykoz'a anlattı.

Baba Candır dizi film çekimleri annesi Sevim Arıkan'ın evinde gerçekleştirilen CHP Üyesi Füsun Sökmez, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu ile bir araya geldi. Görüşmesinin ayrıntılarını Dost Beykoz ile paylaşan Füsun Sökmez, şunları söyledi:

‘Füsun Sökmez, Ka-Der için Bakan Ramazanoğlu’ndan görüşme talep etmiş’

"Dizi çekimlerinin yapıldığı mekân, benim doğup büyüdüğüm ev... Sayın Bakan Sema Ramazanoğlu, dizi çekimleri için Beykoz'a gelince kendisiyle bir süre konuşma fırsatımız oldu. Ben aynı zamanda Kadın Adayları Destekleme Derneği'nin (Ka-Der) Genel Sekreteriyim. Sayın Bakan’dan bu konuda bir araya gelebilmek için görüşme talep ettim. Öte yandan annem de 2 aydır kanser tedavisi görüyordu. Sayın Bakanımız, anneme 'Geçmiş olsun' dileklerini sundular."

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Dizi, Baba Candır, TRT1, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı, Sema Ramazanoğlu, Füsun Sökmez

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"