Siyaset

Beykoz Ahmet Batu’yu unutmamış

Beykoz Ahmet Batu’yu unutmamış
2014.09.02 00:00
| | |
3644

Önceki gün Çavuşbaşı’nda esnafı ziyaret eden AK Parti Kurucu İlçe Başkanı ve Beykoz Belediye Başkan aday adayı Dr. Ahmet Hulusi Batu, vatandaşın kendisine gösterdiği ilgiden oldukça memnun.

AK Parti aday adaylık açıklamasının ardından çalışmalara başlayan Dr. Ahmet Batu, Beykoz halkının kendisine gösterdiği samimiyet ve sıcaklıktan son derece memnun olduğunu, AK Parti’nin kurulduğu 2001 yılında çok zorluklar yaşadıklarını ve bugün bu zorlukların aşıldığını söyledi.

Çavuşbaşı’ndan sonra Çubuklu Beşevler’de ziyaretlerine devam eden Dr. Batu, burada da vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılaştı. Yüzlerce esnafı ziyaret ederek, halini hatırını soran Batu’yu tanıyanların sayısı hiçte az değildi. AK Parti’nin kurulma aşamasında sokak sokak Beykoz’u dolaştıklarını ve daha sonra milletvekili adaylığı sırasında da Beykoz halkıyla el sıkıştığını kaydeden Batu, yapmış olduğu ziyaretlerin kendisini 10 yıl öncesine götürdüğünü söyledi.

Beykoz halkının hala Anadolu kültürünü muhafaza ettiğini ve kendinden gördüğü insanı bağrına basmakta en ufak bir tereddüt yaşamadığını da sözlerine ekleyen Batu, “Beykoz halkı çok sıcak ve samimidir” dedi. 

Kavacık Beşevler Camii’nde öğle namazını kılan Dr. Ahmet Batu, Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Necati Ak ve ekibi ile birlikte Beşevler esnafını ziyaret ederek projelerini anlattı. Beşevler’de kapısından içeri girmediği işyeri bırakmayan Batu, vatandaşlarla kısa kısa sohbet ederek, onlara AK Parti’yi, AK Parti Hükümeti ile birlikte yaşanan değimi anlattı. 

Sorunları çözeceğim 

Vatandaşlarla sohbet eden Batu, satır aralarında şu ifadelere yer verdi: “Her işin başında takip vardır. Takip etmezsen yaptığın işlerin ve ziyaretlerin hiçbir anlamı yoktur. Biz nasıl ki sizleri takip ediyorsak, sizlerde bizleri takip edecek, denetleyecek ve talepleriniz doğrultusunda yönlendireceksiniz. Tabi oylarınızı da ona göre kullanacaksınız.” 

Batu Belediye Başkanı olması durumunda Beşevler halkına da güzel projelerinin olacağını ifade etti. 

Bizim kapımız her zaman açık 

Ahmet Hulusi Batu, “bizim AK Parti olarak kapımız her zaman açık. Kapımızı çalmanıza gerek yok. Benim için ilk sizler varsınız ve sizler için de inşallah biz olacağız” şeklinde konuşurken ziyaretini Beşevler de bulunan AK Parti Seçim İrtibat Bürosunda sonlandırdı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Aday Adayı, Ahmet Batu, Beşevler, Beykoz, Çavuşbaşı, Çubuklu, AK Parti

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"